• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

niewidoczna  

Wysłany: 2010-10-30, 22:38   'Mam talent'

Nie wiem czy w dobrym dziale... no ale jest humor i właśnie rozrywka

'Mam talent' na pewno każdy program kojarzy ;)
oglądacie? Właśnie skończył się drugi odcinek półfinałowy, macie na dzień dzisiejszy swoich faworytów? Dlaczego to oni i czym was zachwycili?

Zapraszam do dyskusji na temat tego programu.
Pozdrawiam.

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2010-10-30, 22:48   

Obraziłam się, bo odpadł Shock Dance i Damian.Koniec, do widzenia się z państwem.

No dobra, tej rudej śpiewającej co przeszła ostatnio mogę pokibicować ^^

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2010-10-30, 23:10   

100% że jest temat o tym programi juz na forum :3

Mi się podobał taki koleś-magik, co zrobił świetną sztuczkę z pojawiającymi się butelkami, ale nie wiem czy on jeszcze jest. (Bo oglądalem tylko ten odcinek, hyhy).

Greggy  

Zaproszone osoby: 3

Wysłany: 2010-10-30, 23:15   

Psycho Krusher napisał/a:
Mi się podobał taki koleś-magik, co zrobił świetną sztuczkę z pojawiającymi się butelkami, ale nie wiem czy on jeszcze jest. (Bo oglądalem tylko ten odcinek, hyhy).

Ja tam nie lubię plagiatowania, zwłaszcza, kiedy nie ma się nic więcej w zanadrzu. Dziwne, że go przepuścili, bo talentu tam było zero. Ciekawe, co pokaże w następnej rundzie, pewnie odgapi jakiś inny trick od dość mało znanego iluzjonisty i znowu wyjdzie na czarodzieja.

niewidoczna  

Wysłany: 2010-10-30, 23:18   

100% że jest temat o tym programi juz na forum :3

Szukałam i nie ma... a jak jednak coś przeoczyłam to wybacz.

No mnie ten iluzjonista jakoś nie specjalnie przekonał. No i dzisiaj odpadł. Super jednak jest Sabina Jeszka. Świetny głos ma dziewuszka :d no i na dodatek jest z mojej okolicy łuuhuuuuuuuu :d
Szkoda że odpadł Shock Dance - super energia w tym była ;d
no i ten facet z tym kołem... rzadko spotykane.

pomimo, że Jeszka była super... to trochę mnie drażni że tyle wokalistów jest w tym programie... a jest tyle innych programów gdzie można śpiewać. No ale, to też talent...

Starrk  

Wysłany: 2010-10-30, 23:33   

Greggy napisał/a:
Ja tam nie lubię plagiatowania
Wow, każdego kto robi np. sztuczkę z monetą wyciąganą z ucha też nazwałbyś plagiatorem? Jak dla mnie miał chlop talent, bo jak każdy "magik" potrzebował go, by wogle zacząć robić coś takiego.

[ Dodano: 2010-10-30, 23:33 ]
niewidoczna napisał/a:
to trochę mnie drażni że tyle wokalistów jest w tym programie
+1

Greggy  

Zaproszone osoby: 3

Wysłany: 2010-10-30, 23:50   

Wow, każdego kto robi np. sztuczkę z monetą wyciąganą z ucha też nazwałbyś plagiatorem? Jak dla mnie miał chlop talent, bo jak każdy "magik" potrzebował go, by wogle zacząć robić coś takiego.

Kogoś, kto wyciąga monetę z ucha nazwałbym oszołomem, jeśli liczy, że komuś zaimponuje. Tamta sztuczka była po prostu śmiesznie prosta, jeśli już brał się za cudze sztuczki mógł ich naszykować trochę więcej, może faktycznie o czymś to by świadczyło. Wykonanie tamtej zaś sztuczki to jest absolutnie żaden problem- koleś nie pokazał żadnego talentu.

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2010-10-30, 23:52   

Psycho Krusher, niewidoczna, mówicie o dwóch różnych osobach. Facet od butelek chyba nie przeszedł, a dzisiaj odpadł iluzjonista-komik ^^

Może ja jestem inna, ale Jeszka jakoś specjalnie na mnie wrażenia nie robi. OK, nie odmawiam jej głosu, ale ja jej nie kupuję - było sporo innych wokalistów, którzy od razu trafili do mnie, którzy mieli w głosie 'to coś'. U niej mi tego brakuje.

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

Starrk  

Wysłany: 2010-10-30, 23:54   

Greggy napisał/a:
Kogoś, kto wyciąga monetę z ucha nazwałbym oszołomem, jeśli liczy, że komuś zaimponuje.
Ale jest plagiatorem czy nie?

Chciałbym widzieć ciebie wykonującego ten numer z butelkami, skoro on jest śmiesznie prosty. Zresztą chyba nie o to chodzi w programie by prezentować najtrudniejsze mozliwe sztuczki/talenty. Czekam jeszcze aż powiesz, że wokaliści powinni tam śpiewać bardziej wymagające wokalnie piosenki (i to koniecznie swoje!) a tancerze powinni wykonywać najtrudniejsze figury. Wtedy program naprawdę będzie cudowny.

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2010-10-31, 02:50   

http://www.forumnasze.pl/ksiazka-film-vf30,100.htm :luka:

Ale w sumie możemy mieć oddzielny temat dotyczący tylko i wyłącznie programu "mam talent".

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru

effy  

Wysłany: 2010-10-31, 10:53   
   Polecający: Dzięki... google! :)

Ja kibicuje samym piosenkarzom xD
Sabona Jeszka, Kamil Bednarek i ten niewidomy mężczyzna. Byli niesamowici ;)

Żelkii^^  

Wysłany: 2010-10-31, 11:51   

Mi się podobał ten facet w tym kółku co się tak kręcił, wymaga to bardzo dużej siły w rękach i w nogach, aby się na tym utrzymac, choc sam nie wiem jak on to zrobił. Ale z tego, co pamiętam, to wczoraj w półfinale sami śpiewający przeszli ... Coraz więcej wokalistów jest w tym programie, niedługo "Mam talent" będzie się nazywac "Umiem śpiewac, i ewentualnie tańczyc".
Jurorzy spodziewają się, że w kolejnych odcinkach zobaczą coś, co znowu ich zaskoczy, dlatego spodziewam się , że ta dziewczyna co śpiewała Beyonce, może usłyszec od jurorów, że zobaczyli to samo co w poprzednim odcinku, i że niczym ich nie zaskoczyła. Bo myślę że zdała już z siebie wszystko.
Utkwił mi jeszcze w pamięci ten Egipcjanin, co kręcił się z tymi parasolkami czy cokolwiek tam było :oczami: ^^
Pa tatatatatataj...

Katharsis  

Wysłany: 2010-11-01, 19:20   
   Polecający: Lewiatan

Ee, kolejny rip off zagranicznego programu. Nie oglądam aktywnie, ale jak ktoś podeśle na YouTube coś fajnego, to obejrzę. Ogólnie wolę zagrać w kości na PC niż gapić się w telewizor.

een 

Wysłany: 2010-11-01, 22:04   

Nie jest proste wytypowanie faworyta, ale zwycięzca jeszcze nie wystąpił, tego jestem pewny :)

revelation  

Wysłany: 2010-11-13, 15:05   

Co do Shock Dance, to racja. Szkoda, że odpali ale tak na prawdę to nie jest jakiś nie wiadomo jaki talent. Wiele osób może tak tańczyć, wystarczy tylko chęć.

No i swojego czasu trenowałam tam kilka lat :)

Odpowiedz do tematu