• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

krzysztof1  

Wysłany: 2014-11-11, 16:06   Pakujcie się babciu nadszedł czas eksmisji ;)

Babciu pakujcie się, nadszedł już czas eksmisji na bruk. Już się pakuję panie adolfie hitlerze, tylko nie adolfie hitlerze, pakujcie się babciu. Już panie ss, panie z gestapo już się pakuję. Babciu to nie Niemcy was wyrzucają z mieszkania, tylko Polacy, to nie jest hitler tylko komornik pakujcie się. Ja wam dam Polacy pierońskie gebelsy, będziecie mnie okłamywać, jak wyciągnę laskę i wam na trzaskam po dupie, to wam się wtedy odechce żartów, jak zadzwonię do Piłsudskiego, to wtedy zobaczycie. Babciu jak byście żyły w czasach Piłsudskiego, to was by wtedy nikt z domu nie wyrzucił, a tu jest demokracja, kapitalizm czasy biznesu, tu Polak wyrzuca Polaka z mieszkania. Powiadacie demokracja, to jak ja złapię tego elektryka, jak ja go spotkam, to ja mu wtedy z dupy nogi powyrywam, przecież ja tak kochałam swoją ojczyznę, a teraz wyrzucają mnie z mojego domu, w moim własnym kraju. Babciu macie dużo miłości w sercu, ale pusto w portfelu, więc jesteście w demokracji bez produktywną, bo nie wnoście już żadnego wkładu. Nie widziała babcia jak premier mówił, że wszystkie ZAKŁADY pracy są już nie produktywne bo nie przynoszą zysku, a jak człowiek nie przynosi zysku, to babciu tutaj miejsca dla takiego człowieka w demokracji nie ma, liczy się babciu po prostu tylko biznes, tutaj kasa rządzi światem;)

Odpowiedz do tematu