• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

BigKing 

Wysłany: 2015-11-26, 14:37   Dobry noktowizor gen 1+ do paintballa

Szukam noktowizora do gry w paintball. Długo zwlekałem z tym zakupem, ale przy obecnej pogodzie i tym jak szybko robi się już ciemno muszę go kupić, albo zrezygnować z gry nocnej. Interesuje mnie generacja 1+, bo zdaję sobie sprawę, że 2+ zrujnowałaby mnie finansowo :P Ale liczę na to, że ktoś tutaj orientuje się lepiej w temacie niż ja i podsunie coś dobrego jakościowo i w miarę taniego.

Pocmierz  

Tytuł: Chrono

Wysłany: 2015-11-27, 14:53   

Hm, jak chcesz tanio to na bazar do chińczyka zapraszam :P Nie wiem co to jest dla Ciebie tanio, ale pamiętaj, że nawet generacja 1+ trochę kosztuje.

BigKing 

Wysłany: 2015-11-28, 11:37   

Nie no, oczywiście zdaję sobie z tego sprawę. Piszę tanio..bo widziałem noktowizory 2+ w cenie 10 tyś. Więc to jest dla mnie już dużo za dużo. Ja chciałbym się zmieścić w około 2 tysiącach. No i za bazar u chińczyka podziękuję. Wolałby jednak coś lepszego :P

kermitt  

Wysłany: 2015-11-28, 22:49   

Rozejrzyj się w Spy Optic za noktowizorami marki Armasight.
Z tego co piszesz to moim zdaniem najlepiej by się u Ciebie sprawdził model http://spy-optic.pl/gogle...vega-gen-1.html . Kosztuje mniej niż 2 tysiące, a do tego jego nawiększą zaletą jest możliwość montażu na głowie. Myślę, że przy paintballu to przydatne.
Ja osobiście mam inny model..ale nie będę się rozpisywał bo za swój dałem 3,5 tysiąca więc pewnie taki Cię nie interesuje.
W każdym razie też kupowałem właśnie w tym sklepie co podałem, więc przynajmniej źródło sprawdzone.

BigKing 

Wysłany: 2015-11-29, 21:18   

O, coś takiego całkiem spoko. Ale chyba zadzwonię sobie do tego sklepu, bo jak o tym wszystkim czytam to pojawia mi się mnóstwo pytań które chciałbym zadać :zdziwko:

golgi  

Wysłany: 2016-12-01, 20:22   

Pocmierz napisał/a:
Hm, jak chcesz tanio to na bazar do chińczyka zapraszam :P Nie wiem co to jest dla Ciebie tanio, ale pamiętaj, że nawet generacja 1+ trochę kosztuje.

no proszę Cię, nie ma najmniejszego sensu robić zakupów w takim miejscu już nie wspominając o tym, że o gwarancji albo pewności, że będzie działać nie licz.

kermitt napisał/a:
Rozejrzyj się w Spy Optic za noktowizorami marki Armasight.
Z tego co piszesz to moim zdaniem najlepiej by się u Ciebie sprawdził model http://spy-optic.pl/gogle...vega-gen-1.html . Kosztuje mniej niż 2 tysiące, a do tego jego nawiększą zaletą jest możliwość montażu na głowie. Myślę, że przy paintballu to przydatne.
Ja osobiście mam inny model..ale nie będę się rozpisywał bo za swój dałem 3,5 tysiąca więc pewnie taki Cię nie interesuje.
W każdym razie też kupowałem właśnie w tym sklepie co podałem, więc przynajmniej źródło sprawdzone.

czemu akurat tam?

BigKing napisał/a:
O, coś takiego całkiem spoko. Ale chyba zadzwonię sobie do tego sklepu, bo jak o tym wszystkim czytam to pojawia mi się mnóstwo pytań które chciałbym zadać :zdziwko:

Panie idż pan do pierwszego, najbliższego sklepu militarnego, tam się dowiesz wszystkiego i jeszcze Ci pokażą jak działa.

Odpowiedz do tematu