• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Elrondka  

Wysłany: 2005-12-20, 20:28   Sztuki walki...

Właśnie, czy interesujecie się nimi albo trenujecie coś? A jeśli tak to od czego się zaczęło ;) ? I jaki jest Wasza ulubiona sztuka walki?

Ja od 1,5r trenuję judo, które bardzo mi się spodobało... Postanowiłam spróbować, bo lubię Japonię, a judo mi się z Japonią kojarzy :D
Ostatnio zmieniony przez Elrondka 2008-02-14, 22:32, w całości zmieniany 1 raz  

Kurczol  

Wysłany: 2005-12-20, 21:04   
   Polecający: baba jaga ;P

mi sie tam z japonia sumo kojarzy albo karate :P

a ja jestem zakochana w kapuejrze /nie wiem jak sie to pisze/ ale ze wzgledow zdrowotnych nie moge tego sportu uprawiac tak jak paru innych.. ;P

axss  

Wysłany: 2005-12-20, 22:18   
   Polecający: ktoś.

Taekwon-do (ITF) ćwiczę od lat teoretycznie 9-ciu, ale można uznać, że są to prawdziwe 2 lata treningu, bo przez większość czasu jako 8-13 letni dzieciar się opieprzałem.

ale tęsknię za judo, bo jak miałem walki w MMA na treningach, to stwierdziłem że od walenia rękawicą po łbie ciekawsze są łamania rąk :D - tylko nie mam sumienia odchodzić ze szkółki, mój kołcz jest dla mnie dość bliski na swój sposób.

zacząłem ćwiczyć z zazdrości, że mój najlepszy kolega chodzi na karate :P

a kapuejra to pic na wodę jes, ichnie techniki są tak maksymalnie niewykonalne w prawdziwej walce, że to aż boli. ale efektowne to, efektowne, trzeba przyznać :|

w 2 tygodnie straciłem równo 14 dni.

naya  

Wysłany: 2005-12-22, 20:20   

mi to się najbardziej podoba muay thai... ale raczej tak jak kurczol ze względów zdrowotnych (życiowych) nie będę tego uprawiać... nie wiem w ogóle czy u nas są legalne walki muay thai...

neo  

Wysłany: 2006-03-11, 15:30   

mi się podoba i-kido nie wiem dokładnie jak sie to nazywa ale fajny styl walki (walka samymi rękami) :D :D :angry_chair: :angry_chair:

***ArChi***  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2006-03-12, 22:18   

jak axss kilka lat temu trenowalem Taekwon-do ale z podowod finansowych skonczylem bo jednak troszke kasy ciagli za treningi :) a axss skad jestes i gdzie trenujesz??? masz jakies osiagniecia itp ??

MadeInPoland  

Wysłany: 2006-03-13, 08:36   
   Polecający: www.google.pl

ja pier**** znow mi ktos posta na temat wy***al bo lubi mi dogryzac
wiec napisalem ze tranowalem crav mage i kick boxing bardzo fajne sporty
mozna sie nauczyc refleksu <mam nadzieje ze taka ilosc wyrazow zadowoli moderatorki> :P

/by martina. HAMUJ SIĘ Z TYMI WULGARYZMAMI :|

Lola  

Wysłany: 2006-03-13, 22:18   
   Polecający: religia tv

capoeira da brasil ... Artes das Gerais Czestochowa ... świetny sport .. ale oprócz tego poznawanie kultury brazyli , muzyki , języka portugalskiego i świetny klimat ...

KlinOne  

Wysłany: 2006-03-13, 22:37   

Capoeira jest bardzo widowiskowa, ogolnie mi sie podoba, ale nie wiem, czy naprawde mozna to nazwac WALKA. To raczej taniec :P Oczywiscie fanie wyglada itp, ale jesli ktos cie napadnie w busie, to co? fiflaki zaczniesz robic? Nie wiem, nie widzialem, zeby ktos tym rodzajem walki potrafil sie obronic (nie liczac Tekkena :P ). Dla mnie sztuki walki mogace przyniesc pozytek na ulicy to boks, kickboks i karate, inne moze tez, ale nie znam dokladnie.
I'm goin 3x platinum dawg how do I stop?
I'm hot!"

Put U On The Game

Lola  

Wysłany: 2006-03-13, 22:47   
   Polecający: religia tv

no oczywiscie ze capo to nie sztuka walki wręcz , to jest czysto indywidualna sprawa jak do tego podchodzisz ... ja nie interesuje sie tym , po to aby sie bic na ulicy ... nie rajcuje mnie to i nie ide na cos trenowac ze świadomoscia ze robie to tylko po to bo mnie moga zaatakowac. .. to jets rodzaj hobby , a jak mówie to nie sama walka czy jak tam kto zwał taniec a raczej cała kultura , muzyka ... capoeira to takze rodzaj samoobrony .. kazda sztuka walki uczy Cie przedewszystkim pewnosci w ruchach , sprawnosci fizycznej , odwagi, koncentracji a co za tym idzie w pozneijszych potencjalnych walkach masz podłoze do tego by walczyc skutecznie i z głowa ... nie chodzi o walenie na oslep ... sztuki walki włąsnie tego ucza ... zdolnosc rozumowania i oceniania sytuacji ... na treningach masz tez zajęcia czysto teoretyczne ... nie móie ze capo jest skuteczne na ulicy , kazdy bedzie trenował to co mu sie podoba i odpowiednio do tego jak chce to wykorzystac ... bądz , jak w moim przypadku , gdy robi cos z racji zainteresowan ... :wink:

Kaczorek  

Wysłany: 2006-03-14, 08:01   

lolinka napisał/a:
no oczywiscie ze capo to nie sztuka walki wręcz , to jest czysto indywidualna sprawa jak do tego podchodzisz

Capoeira lubię :P jest fajna tak na niby sie biją na pokazach :P
heheh fajnie to wygląda jak tak wolno do siebie podchodzą :evil:

Sylwia  

Wysłany: 2006-03-28, 10:28   
   Polecający: google

To co ja cwicze,to niby nie jest sztuka walki,ale ma cos wspolnego.Obronic sie tez idzie.
Cwicze tai chi i działa to swietnie na mnie,tylko,ze ostatnio troszke zaniedbałam przez zime,bo najlepiej sie cwiczy na dworze,no ale mamy wiosne,juz mozna jezdzic.

Młokos 

Wysłany: 2006-04-26, 20:12   

Moim zdaniem na codzień najlepiej sprawdza się Kick Boxing i Muay Thai. Rzecz jasna można też na początku doskonalic się na zwykłych fight-clubach, które nie określają ściśle trenowanej dyscypliny (nie chodzi mi o jakieś samoobrony itp.). Dla twardzieli coraz modniejsze staje się Vale-Tudo (nie wiem jak z przydatnością).
Co do Capoiery to chyba jednak coś daje (jedną osobę w akcji trenującą Capo widziałem i poradziła sobie dobrze)

Pod_Oslona_Nocy  

Wysłany: 2006-04-29, 12:46   
   Polecający: Martina

podziwiam ludzi, którzy to trenują.
"to" mam namysli, boks jak i karate i jej odmiany.
bardzo chciałam...Ale boję się!?
A może to wina mojego słomianego zapału.
Nikt nie zagłuszy nie zatrzyma
Wojny, którą w sobie skrywam

wielki 

Wysłany: 2006-05-05, 15:11   

Ja trenuje judo mozna troche pociepac kolesiami

[ Dodano: 2006-05-05, 16:13 ]
Elrondka, ja tez jaki masz pas ja zielony trenuje juz rok

[ Dodano: 2006-05-05, 16:14 ]
Elrondka, tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ugryzlas mnie w pupe

pracujesz na kolejne ostrzezenie oO' // Kurczol

Odpowiedz do tematu