• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Sinna 

Wysłany: 2016-08-12, 07:02   Dobra karma

Mam 3 letniego owczarka niemieckiego. Na początku karmiłam różnymi marketowymi suchymi karmami, ale i gotowałam mięsko, kasze, warzywka. Ale niestety nie był rewelacji, bo pieso średnio aktywny. Myślałam, że to w jego naturze może tak jest, ale gdzie ociężałość w naturze psa i to owczarka niemieckiego? No właśnie... Poszłam do weterynarza i stwierdził, żę to może być kwestia żywienia psa. to zaczęłam szukać i kombinować. Natrafiłam na karmy Doctor Dog. Skusiłam się, bo z naturalnych składników, bez chemicznych ulepszaczy i z dużą zawartością wszystkich niezbędnych psiakowi składników no i to był super wybór. Tak już pół roku karmie go tym i pieso odżył. Także ważne co dajemy psiakowi, a łatwo się nabrać na marketowe promocje i piękne zdjęcia z uśmiechniętymi psami na opakowaniach :)

margo903 

Wysłany: 2016-08-14, 19:21   

Tutaj http://royalcanin.pl/blog/jak-czesto-karmic-psa/ masz artykuł o tym jak wygląda shih tzu karmienie. Myślę, że wszystkie psy należy karmić podobnie. Przynajmniej jeśli chodzi o ilość posiłków i rozkład w ciągu dnia, bo ilość karmy należy rzecz jasna dostosować do wielkości psa. Ale takich artykułów jest sporo w sieci więc można czegoś bezpośrednio o owczarku poszukać.

Marlenka33  

Wysłany: 2016-09-26, 11:19   ...

Ja swojemu od szczeniaka kupuje karmę Iams. Ma dobry skład i pies ją lubi. Czasem coś tam mu ugotuję np. kaszę z warzywami i podrobami ale nie bazuje na gotowanych posiłkach. Dodatkowo raz w tygodniu kupuję mu kość wołową lub cielęcą aby sobie poobgryzał bo to dobrze wpływa na zęby psa. Więcej o tych karmach sobie sami możecie poczytać http://adriana34.blogspot...karma-iams.html bardzo fajnie są opisane.

Odpowiedz do tematu