• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Kerosine
2013-08-28, 13:03
Autor Wiadomość

moniakorba  

Wysłany: 2013-04-16, 09:59   Gdzie wypoczywacie w wakacje ???

Ja generalnie mieszkam nie daleko morza i nigdy nie rezygnuje z wypoczynku w pobliskich domkach wypoczynkowych. Skorzystałam z jednej strony internetowej i naprawdę byłam i jestem mega zadowolona! A wy co polecacie? z jakich stron korzystacie?

mr_green  

Wysłany: 2013-04-16, 22:01   

Ja zawsze gdzieś indziej, zwykle nic ciekawego, ale marzy mi się ostatnio Jezioro Pile i w ogóle Pojezierze Drawskie.

Czysta woda, spokój, ponoć dużo grzybów (a ja uwielbiam zbierać), no i w ogóle - brzmi super

dyt  

Wysłany: 2013-04-21, 12:47   

Ja się zastanawiam nad wyjazdem do SPA :) przeglądam różne oferty i na razie odpowiada mi jedna, w Głęboczku, na pojezierzu brodnickim. Mają tam zabiegi z wina ale nie tylko ;) latem można spędzać czas czynnie uprawiając sporty, m.in nording walking, który jest tak popularny u nas w Polsce :)

Pavom  

Wysłany: 2013-04-26, 12:36   

Nie wypoczywam bo pracuje, wypoczywam w weekendy, a w wakacje biorę tydzień urlopu, żeby spędzić czas z rodziną.

SocAl 

Wysłany: 2013-04-29, 17:00   

mam nadzieje wybrać się w tym roku na road trip po czechach. tak jechać bezdrożami i bocznymi miasteczkami i wioseczkami i dojechać do Pragi , potem okrężną drogą do małopolski (przez słowacje:)))
Ostatnio zmieniony przez SocAl 2013-04-29, 17:11, w całości zmieniany 1 raz  

Estgar  

Tytuł: Webmaster

Wysłany: 2013-04-29, 18:49   

Ja najczęściej wypoczywam w mojej rodzinnej miejscowości na północy Polski.
Mamy tam prywatne boisko do siatkówki gdzie z kilkoma kumplami spędzamy czas na sportowo :)

oldboy  

Wysłany: 2013-05-08, 15:56   

Ja co roku staram się wybrać na kilka dni nad nasze polskie morze ;) Jestem wielkim fanem biernego wypoczynku ponieważ na wakacjach chcę porządnie wypocząć. Myślę, że każdemu należy się to po całym roku ciężkiej pracy. Ze wszystkich miejscowości nadmorskich najchętniej wracam do Łeby - miasteczko ma swój specyficzny klimat. Jest bardzo spokojnie, kameralnie, miejscowi są pozytywnie nastawieni do turystów,. Plaże przepiękne - czyste, szerokie i piaszczyste. Poza tym nigdzie indziej nad morzem nie zobaczy się takich dużych wydm.

Supełek  

Wysłany: 2013-05-10, 12:04   

Ja najczęściej wypoczywam na działce cioci w górach, czasem marzy mi się jednak plaża i czyste lenistwo nad morzem, dlatego w tym roku jadę do Chorwacji :)

BridgitM 

Wysłany: 2013-05-21, 09:25   

Kiedyś marzyło mi się jedynie wyjazd nad ciepłe morze (Kariby, te sprawy) albo do 5 gwiazdkowego hotelu gdziekolwiek. Teraz jednak wystarczyłoby mi nasze kochane polskie morze albo wypad ze znajomymi w góry. Byleby z dala od miasta i tego całego hałasu :)

damian102 

Wysłany: 2013-05-22, 11:36   

Ja w górach znajduje spokój i odpoczynek. Pozdrawiam

Robertino  

Wysłany: 2013-05-31, 11:07   

Ja również preferuje góry. Teraz wybieram się ze znajomymi w Bieszczady. Polecacie tam coś?

Najlepszy skup telefonów!

Onori 

Wysłany: 2013-05-31, 13:36   

Góry, tylko i wyłącznie. Leżenie i opalanie się na plaży stanowczo nie jest dla mnie, trochę aktywności fizycznej, wymieszanej z zasłużonym wieczornym piwem ewentualnie grzanym winem, jeśli to pora bardziej zimowa. Głownie Tatry, choć coraz bardziej kuszą mnie Bieszczady bądź ukraińskie Gorgany. Jednak z dojazdami tam o wiele trudniej niż do Zakopanego.
Jeśli chodzi o Bieszczady, znajomi polecają bacówkę pod Małą Rawką ;)

Koala22 

Wysłany: 2013-06-03, 12:58   

A ja planowałam co prawda wakacje w kraju, ale później trafiłam na loty do Pragi w cenach, które mnie nie zrujnują i pomyślałam, że takie wakacje finansowo wyjdą tak samo, jak wypoczynek nad jeziorem, a będą ciekawsze.

Abandoned  

Tytuł: Solitaire

Wysłany: 2013-06-03, 23:09   

Wypoczywać można na różne sposoby, ja osobiście wolę dobrze się zmęczyć. Jogging, ćwiczenia, wszystko co pozwoli na uzyskanie chociaż grama endorfin <3 ;) , a najlepiej jest wtedy, gdy przełamie się własne słabości i pokaże, że można dużo więcej niż się wydaje. Tym, którym włącza się "szwędacz" polecam Bieszczady, jest tam pięknie, wiem co mówię. :D Wybierającym się w wędrówkę polecam połoninę Wetlińską, a tym, który chcą wypocząć nas wodą - zalew Soliński. Amatorów rowerowych wycieczek zapraszam na Cergową. Ale mimo wszystko najważniejsze jest towarzystwo, bo choćby się było w najpiękniejszym miejscu na Ziemi, to w pojedynkę nie jest tak pięknie jak w grupie :cool:

stobejczyk 

Wysłany: 2013-06-11, 22:52   

A mnie jednak nosi po świecie. Odkąd staniały bilety lotnicze zaspakajam swoje pragnienia odwiedzania dalekich krajów, które kiedyś koleją były nieosiągalne. W tym roku wybieram najtańsze loty do Indii.

Odpowiedz do tematu