• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

krata90  

Wysłany: 2011-09-09, 00:48   

od ponad roku moge cieszyć się swoją gitarą akustyczno-elektryczną (polecam wszystkim)
bass już od dłuższego czasu leży i się kurzy
ile to juz lat minęło z tymi gitarami :) )
same dobre wspomnienia

pawel21 

Wysłany: 2011-09-09, 15:37   

Najpiękniejszy instrument na świecie a jak go jeszcze połączysz z harmonijką ustną to już jest magia wtedy.

oscyp777 

Wysłany: 2011-10-20, 14:39   

no moim zdaniem fajne zajecie na nude ;)

Smok_ 

Tytuł: Jestem na nie!

Wysłany: 2011-10-20, 17:19   

Gram na gitarze akustycznej. Nie mogę nazwać tego pasją, ale skłamałbym gdybym powiedział, że tego nie lubię.

Cytat:
Najpiękniejszy instrument na świecie

Paulina12139  

Wysłany: 2012-10-10, 18:37   

Hmm.. u mnie to było tak ... już w wieku 8 lat ganiałam po domu i prosiłam się o pierwszą gitarę .. no cóż gitara była , ale pewnego pięknego dnia coś przyszło mi głupiego do głowy mianowicie : a pokręce sobie kluczami.. i tak sobie pokręciłam że NA SZCZĘŚCIE.. tylko żyłka E1 strzeliła mi na policzku.. wielki pisk.. i ryk.. tak więc rodzice położyli ją na piec żebym jej nie dosięgła. W wieku 13 lat odkupiłam sobie gitarę klasyczną marki Defil.. w bardzo dobrym stanie i jeżeli chodzi o strój także ok. co jest cudem .. stary lakier zdarłam , rezonans zabarwiłam bejcą na kolor wiśniowy .. z cieniem , struny wymieniłam na |DR- zebra.. * struny polecane głównie do gitar; akustycznych i elektro-akustycznych ..grałam na niej dwa lata.. pamiętam ból , struny głęboko odbite na opuszkach.. mimo wszystko nie żałuję ... ból przeszedł , skórka zamieniła się w twardą powłokę :P i mogę grać do woli... Później znów zmieniłam gitarę na akustyczną tym razem - starego Keya którego mam do dziś :) . Z elektrykiem też miałam do czynienia . Mimo wszystko zostaję wierna akustycznej gitarze :D

Kajetan1  

Wysłany: 2012-12-10, 12:21   

Czasy się zmieniają, kiedyś przy ognisku gość z gitara miał największe branie u dziewczyn. Uczyłem się i ja, prezent na gwiazdkę, zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach na wakacjach.

słodka55 

Wysłany: 2012-12-14, 19:21   

ja mam gitare ale nie umiem na niej grac i nie ma mnie kto uczyc xxDD lololol

Amiszka 

Wysłany: 2015-04-23, 17:17   Re: Gitara

owad.lezacy napisał/a:
Moze ktos gra na gitarce ? :)
bo ja jestem w trakcie nauki i narazie mi to wychodzi ciezko ale jak to mowia poczatki zawsze ciezkie :) ...
a jak z tym u was bylo ? :) jak zaczynaliscie swoja nauke albo moze tez jestescie w trakcie ?

haha ja się uczyłam, kupe czasu tem - coś tam zagram ale wirtuozem nie zostanę chyba że gry na nerwach.

owsiana  

Wysłany: 2015-05-04, 08:33   

Ja planuję zakup gitary i będę się uczyć. Śmieją się ze mnie, że będę brzdękolić ale nie przejmuję się tym :D Znalazłąm sklep muzyczny z naprawdę fajnymi gitarami i teraz szukam kogoś kto nauczy mnie grać. Jeszcze wszystkim innym pokażę na co mnie stać :D

wampirka  

Wysłany: 2015-05-08, 12:07   

Gitara jest świetna na różne ogniskowe imprezy :)

beatinka  

Wysłany: 2015-05-13, 22:45   

Ooo tak! Kojarzy mi się z harcerstwem.

ziomek12  

Wysłany: 2015-05-31, 21:04   

dobrze że robi sie ciepło to będzie można robić takie ogniska z gitarą;)

Odpowiedz do tematu