• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

reggus  

Wysłany: 2007-06-12, 19:55   
   Polecający: mnie

gory sa ok mam nawet domek w gorach tez bardzo lubię gorską atmosferę lecz zamiast wspinaczki wolę spacerek :]

Www.RastaStacja.Pl <---- NAJPOZYTYWNIEJSZE RADIO W SIECI !!

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2007-06-12, 20:08   

Uwielbiam góry, zwłaszcza Bieszczady. Właśnie dlatego, że brak tam tabunów turystów, że sprawiają wrażenie takich "dzikich". Mam nadzieję w najbliższym czasie znów tam pojechać, wchłonąć w siebie trochę tej niepowtarzalnej atmosfery :)

Co do wspinaczki... niestety, tylko po drzewach w towarzystwie kuzynów, parę ładnych lat temu :P

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2007-06-21, 12:59   

Góry to świetna sprawa - nieważne jakie, byle ze zgranymi ludźmi i można wtedy wszystko :) Zawsze jak mamy czas to wybieramy się na kilkudniowy wypad w góry, tam człowiek po prostu może oderwać się od wszystkiego, zmienić klimat, odpocząć, zrelaksować się, aktywnie wypocząć. Najbardziej lubię Bieszczady, ale bardzo chętnie wracam do takich miejscowości jak Biały Dunajec, czy Duszniki Zdrój - polecam, pięknie i góry nie zawiodą na pewno :) - chociaż to nie Bieszczady, to jednak panuje tam taka swoista atmosfera :) No i w Białym Dunajcu jest też woda, więc wszystko na miejscu jest - połączone, nie można tam się nudzić.
A jeśli chodzi o wspinaczkę to u mnie jest podobnie jak u Sol, dawno temu po drzewach, w towarzystwie brata ciotecznego :P

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru

antek 

Wysłany: 2007-06-21, 14:39   

Lubię góry, w młodości przeszedłem wszystkie szlaki w Tatrach , Pieninach i Górach Świętokrzyskich. P{onadto uwielbiam turystykę rowerową, średnio robię w sezonie ok. 6.000 km, a jeżdżę rowerem tanim z marketu i mam już 57 lat. Następna pasja niestety już nieco zakurzona to spływy kajakowe.

Weronika  

Wysłany: 2007-07-06, 20:17   

Góry to część mojego życia. Bieszczady i Tatry moge polecić, bo tylko tam byłam. W tym roku wybrałam się w Tatry po tej Słowackiej stronie. Lekkie podejścia, przyjemna wędrówka, ciekawe miejsca i widoki. Moim zdaniem warto jeździć w góry przed i po sezonie, bo natłok ludzi sprawia, że cały urok ulatuje

huru 

Wysłany: 2007-07-06, 20:31   

Wspinaczka to fajna zajafka ,polecam wszystkim ,miałem z nią pierwszy raz styczność na biwaku charcerskim gdy bylem w 6 klasie :)

Emilia Hagen 

Wysłany: 2007-07-20, 16:12   

Latem najbardziej lubię chodzić po Tatrach (polskich i słowackich :) ), zimą najlepiej szusuje mi się w Alpach,ale to, jak wiadomo, droga rozrywka :/ Marzy mi się wyprawa do Nepalu... echh... może ktoś mi kiedyś zafunduje ;p

dove  

Wysłany: 2007-08-03, 21:37   

Taaaak. Jestem od ładnych paru lat naprawdę zakochana w górach. Uwielbiam wspinaczki po nich, ten szczególny klimat... Najpiękniejsze są wczesną wiosną, kiedy w dolinach jest już pięknie zielono o w górach leży jeszcze śnieg, albo jesienią, takie kolorowe... Nie lubię być tam latem ponieważ wtedy zawsze jest dużo turystów, ciągłe tłoki, hałas... Polecam Dolinę kościeliską, Pięć Stawów, do których ścieżka nie należy do najłatwiejszych i idzie ciągle w górę, Morskie Oko... (to urocze miejsca Tatr) :] Inne góry to Bieszczady, Pieniny- też śliczne, ale ja najbardziej lubię przebywać w Tatrach :P

JoAnNa*  

Wysłany: 2007-12-05, 15:49   

Kocham góry od najmłodszych lat mam z nimi styczność. Sentymentalnie podchodzę do Beskidu żywieckiego . Tam spędziłam pół życia...aż łza się kręci .
Tatry są zaraz na drugim miejscu . Kocham wspinaczkę, narty zimą , klimat ...i wszystko co się z tym wiąże .
Dolomity czy Alpy chociaż piękne , ale to już nie to samo . :)

mordial 

Wysłany: 2007-12-07, 00:12   

Jak Bieszczady to nieśmiertelna Wetlina :) i "Baza ludzi ..." a dla bardziej wrośniętych w rejon - Otryt

Sharana 

Wysłany: 2007-12-07, 21:48   

Bieszczady jak najbardziej... A jeśli już to nieodzowna wspinaczka po kamieniołomach, paintball, kłady i wypuszczanie się w głębsze tereny lasów...
Ostatnia moja zabawa w Bieszczadach skończyła się przeziębieniem... Wzięliśmy mapę do ręki i wyznaczyliśmy sobie trasę do przebycia... okazało się że nie jest to takie proste, bo napotkaliśmy po drodze strumień którego nie dało się obejść a trzeba było kilkanaście razy przez niego przechodzić... :D Przynajmniej wrażenia niezapomniane :)

Ambasador 

Wysłany: 2007-12-12, 21:39   

Mm ja także preferuję spacerek po górach zamiast wspinaczki;p Ale to bardziej ze względu na stan zdrowia niż na preferowanie sportów ekstremalnych:D

olenkaa1690  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2007-12-12, 22:14   

ja nie bardzo przepadam za gorami, zdecydowanie wole morze. ale bardzo podobalo mi sie w Slowackim Raju latwo sie domyslec ze na Slowacji :P bardzo fajne trasy aczkolwiek dluuugie. jak ktos bardzo lubi gory to powinno sie spodobac. naprawde polecam :) jest to jedyne miejsce do ktorego bym wrocila jesli chodzi o gory :)

Ashlee15 

Wysłany: 2007-12-14, 17:01   

Ja często jeżdżę w góry.Na wakacje też,ale morze tez lubię.
Niedługo w górach będę na ferie-w Szczyrku,aby pojeździć na nartach! ;)

mmmasha  

Wysłany: 2007-12-15, 12:05   
   Polecający: olenkaa1690

a ja góry lubię... jeśli chodzi o zdobywanie szczytów, to nigdy podczas moich pobytów w górach nie byłam w stanie :P :zawstydzony: dotrzeć na sam szczyt :/ a jeśli mi sie udało to nie było jakieś strasznie miłe uczucie... więc nie często tam bywam... wolę morze:P

Odpowiedz do tematu