• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Przemo21  

Wysłany: 2007-12-15, 16:39   

Góry to najlepsze co może być. Ja praktycznie zchodziłem już całe Tatry, Sudety, Bieszczady i Pieniny ale i tak ciągle chodze . Morze też jest spoko ale na 2-3 dni bo potem się nudzi.

mordial 

Wysłany: 2007-12-18, 20:56   

Nie wiem czy zwróciliście uwagę ale np. w bieszczadach robiąc konkretne szlaki przechodzi się je znacznie szybciej niż podają rozpiski :) to potrafi podnieść na duchu. Faktem jest że męczące stało się witanie na szlaku przy natłoku turystów ... Ale nie ma to jak spotkania na szlaku z ludźmi którzy z dziwnych powodów idą tymi samymi co my, kolejny dzień ;>

hewlett  

Wysłany: 2007-12-23, 13:30   

mieszkałem w górach 18 lat. teraz już studiuje i rzadko wpadam do rodziców. ale powiem wam, że jak się mieszka w gorach to o wiele trudniej wybrać się na wycieczkę, niż przyjechać z nad morza i pójść na śnieżkę. teraz jak przyjeżdżam, to staram się robić kilkugodzinne wypady w moja Karkonosze:)

mordial 

Wysłany: 2007-12-27, 20:14   

hehe, dokładnie to tak jak dowiadywnie się od znajomych "zwiedzających" nasze miasto o zabytkach :D Na miejscu jest więcej ważnych spraw. Jednak teraz taki wypada pewnie daje ci sporo wytchnienia od miasta :)

Izabella  

Wysłany: 2008-01-02, 16:25   

Ja kocham góry , jednak nie czesto udaje mi sie w nie wybrać.W tym roku mam zamiar podszkolic sie wjezdzie na desce.bede mogła skorzystac z oferty simplusa na zniżke na nauke z instruktorem wiec radosć u mnie podwójna ;-)

rafaela  

Wysłany: 2008-01-13, 22:24   

Pewnie, że można wiedzieć, to nie tajemnica, jadę sobie do Korbielowa - Beskidy;D Cisza , spokój, i nartki Byłam tam raz i bardzo mi to miejsce przypadło do gustu. A teraz jeszcze simplus mi daje 15 % zniżki na sprzęcior, więc już cała jestem w skowornkach:D

[ Komentarz dodany przez: lolinka: 2008-01-14, 15:50 ]
takie rozmówki to na gadu gadu a nie na forum , radze przeczytac regulamin / mod

mordial 

Wysłany: 2008-01-15, 22:13   

A miał ktoś okazję w ostatni weekend być na open bulder na obozowej? A może ktoś startował??

Velonka  

Wysłany: 2008-03-28, 09:50   

Teraz nie chodze, bo zdrowie troszkę siadło, ale lubie bardzo, w końcu w Beskidy mam rzut beretem. Tęsknie też za Tatrami. To widoczek z mojego balkonu
http://img296.imageshack....4/balkonbi6.jpg

truskaweczka  

Wysłany: 2008-03-28, 12:02   

bardzo lubię góry
jednak dawno już w górach nie byłam :/

malezas  

Wysłany: 2010-03-15, 14:44   

lubię wypady w górki, ale w sumie najczęściej to latem i wiosną, bo nie mam odpowiedniego zimowego sprzętu, że tak powiem, a nie chodze zbyt często, to jakoś nie mam wielkiej potrzeby kupna...
Ja najczęściej to właściwie Beskid Zywiecki, Tatry...- to takie jednodniowe wypady...w sumie w tym roku planujemy ze znajomymi wybrać się w Pieniny, ale to dopiero czas pokaże... :] , ale klimat górski jest miodzio... :rotfl:

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2010-03-27, 03:47   

Góry są wspaniałe, bardzo lubię tam jeździć, choć rzadko mam okazję. co do wspinaczki, to wolę jednak spacery po górach, niż zdobywanie stromych ścian ;P

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2010-03-27, 07:49   

góry jesienią lub wczesną wiosną - bardzo chętnie.
ale również raczej wędrówki niż wspinaczka.

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2010-03-27, 19:52   

W górach nie byłam już całą długą chwilę i szczerze żałuję... może w wakacje uda się temu zaradzić. Zdecydowanie jestem zwolenniczka wedrówek zamiast wspinaczki. Nie ma to jak zrobić sobie spokojnym, równym krokiem 20 km, a potem paść na nos w ciepłe łóżeczko ^^

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

chipie_  

Wysłany: 2010-04-10, 21:08   

Ja jestem dziewczyną znad morza, więc w góry daleko- i właśnie dlatego tak mnie tam ciągnie, bo przecież niemożliwe jest niczym ;)
Góry kocham, uwielbiam, tam naprawdę czuję, że żyję... Nawet nie potrafię tego wyjaśnić, bo to trzeba po prostu poczuć na własnej skórze. I tam czuję się niesamowicie wolna. Wiem, że wszystko zależy ode mnie, to gdzie mnie poniesie, jak daleko mogę pójść... Pewnie to banalnie zabrzmi, ale trudno- lubię po prostu sprawdzać siebie, swoje możliwości. I choć jestem raczej typem samotnika, to w górach potrzebuję kogoś, kto mnie motywuje, żebym szła dalej.
Co do tych "naj"- Tatry. Zdecydowanie, moja pierwsza miłość, i tak już chyba zostanie. Tam zostawiłam serce i tam bardzo często wracam. Jedyne, co mi BARDZO przeszkadza i trochę, niestety, zniechęca, to ten ogrom turystów, jaki tam napływa... koszmar. Wiele szlaków jest tak zatłoczonych, że złapałam się na tym, że już nie sprawia mi to takiej przyjemności, a to początek końca... Chyba będę musiała wybierać te mniej uczęszczane i znane szlaki, albo przynajmniej zmienić porę roku, w jaką jeżdżę w góry, bo lato to zdecydowanie czas kolonii i niezbyt rozgarniętych turystów, pchających się na Rysy w adidaskach...
A szczyty, które mnie fascynują i przyciągają? Rysy, na które muszę kiedyś w końcu wejść, bo dotąd brakowało motywacji... Kościelec, moja miłość :serce: ... i chyba Kasprowy, choć może śmiesznie to zabrzmi, ale mam do tej góry sentyment, no to był pierwszy tak "poważny" szczyt w mojej górskiej karierze i często do niego wracam.
Miałam aż tyle nie pisać, ale nie wyszło- o górach to ja mogę długo... ;)

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2010-04-10, 21:57   

ja z kolei Tatrami już się przeżarłam. bieszczady, w tym roku koniecznie bieszczady. przynajmniej na weekend.

Odpowiedz do tematu