• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

BridgitM 

Wysłany: 2014-03-16, 12:59   Grillowanie

Hej Wam,
Mimo iż pogoda w ten weekend nie bardzo to myślę o zakupie grilla, by w przyszłym tygodniu wraz z 1 dniem wiosny rozpocząć sezon grillowania ;) Tym samym zastanawiam się - jaki model wybrać. Najbliżej mi do Castoramy, wiec myślę, by zakupić jakiś model właśnie od nich. Pomożecie? Tu są wszystkie ich grille ;)

wojtek1991 

Wysłany: 2014-03-19, 12:01   

nie wiem jakie masz potrzeby, w każdym razie ja zawsze sugeruje się ceną. w domu mam taki który kosztował +- 80zł, już chyba 3 sezon służy, jest dosyć spory i okrągły. Dobrze by na dnie miał możliwość spuszczania pozostałości z grillowania, przyspiesza to czyszczenie ;)

Sebak96  

Wysłany: 2014-03-24, 16:57   

Model Robson powinien wystarczyć.

MGrzegorz12  

Wysłany: 2014-03-24, 18:13   

A nie lepiej mieć taki grill murowany. Szybko sie nie psuje i mysle, że atmosfera zabawy przy takim grillu jest fajniejsza:)

szambo
Ostatnio zmieniony przez MGrzegorz12 2014-07-07, 10:51, w całości zmieniany 1 raz  

Wiosło2810  

Wysłany: 2014-03-28, 09:27   
   Polecający: nauczycielowi

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :niepewny: :szok: :szok: :szok: :szok: :zalamany: :zalamany: :kwasny: :cwaniak: :cool: :przestraszony: :przestraszony: :przestraszony: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :niepewny: :szok: :szok: :szok: :szok: :zalamany: :zalamany: :kwasny: :cwaniak: :cool: :przestraszony: :przestraszony: :przestraszony: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :niepewny: :szok: :szok: :szok: :szok: :zalamany: :zalamany: :kwasny: :cwaniak: :cool: :przestraszony: :przestraszony: :przestraszony: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :niepewny: :szok: :szok: :szok: :szok: :zalamany: :zalamany: :kwasny: :cwaniak: :cool: :przestraszony: :przestraszony: :przestraszony: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :niepewny: :szok: :szok: :szok: :szok: :zalamany: :zalamany: :kwasny: :cwaniak: :cool: :przestraszony: :przestraszony: :przestraszony: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :niepewny: :szok: :szok: :szok: :szok: :zalamany: :zalamany: :kwasny: :cwaniak: :cool: :przestraszony: :przestraszony: :przestraszony: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :niepewny: :szok: :szok: :szok: :szok: :zalamany: :zalamany: :kwasny: :cwaniak: :cool: :przestraszony: :przestraszony: :przestraszony: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :niepewny: :szok: :szok: :szok: :szok: :zalamany: :zalamany: :kwasny: :cwaniak: :cool: :przestraszony: :przestraszony: :przestraszony: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :niepewny: :szok: :szok: :szok: :szok: :zalamany: :zalamany: :kwasny: :cwaniak: :cool: :przestraszony: :przestraszony: :przestraszony: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :niepewny: :szok: :szok: :szok: :szok: :zalamany: :zalamany: :kwasny: :cwaniak: :cool: :przestraszony: :przestraszony: :przestraszony: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :niepewny: :szok: :szok: :szok: :szok: :zalamany: :zalamany: :kwasny: :cwaniak: :cool: :przestraszony: :przestraszony: :przestraszony: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :niepewny: :szok: :szok: :szok: :szok: :zalamany: :zalamany: :kwasny: :cwaniak: :cool: :przestraszony: :przestraszony: :przestraszony: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :niepewny: :szok: :szok: :szok: :szok: :zalamany: :zalamany: :kwasny: :cwaniak: :cool: :przestraszony: :przestraszony: :przestraszony: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :niepewny: :szok: :szok: :szok: :szok: :zalamany: :zalamany: :kwasny: :cwaniak: :cool: :przestraszony: :przestraszony: :przestraszony: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :niepewny: :szok: :szok: :szok: :szok: :zalamany: :zalamany: :kwasny: :cwaniak: :cool: :przestraszony: :przestraszony: :przestraszony: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :niepewny: :szok: :szok: :szok: :szok: :zalamany: :zalamany: :kwasny: :cwaniak: :cool: :przestraszony: :przestraszony: :przestraszony:

malaksiezniczka  

Wysłany: 2014-03-30, 17:50   

Ajajaja a ja już sezon grillowy rozpoczęłam!

Estgar  

Tytuł: Webmaster

Wysłany: 2014-04-04, 16:24   

Widzę, że mają całkiem tanio grill betonowy, strasznie mi się podobają :)
Zazwyczaj kupowałem grilla na jeden sezon, taki za 20-40 zł.

barney555  

Wysłany: 2014-04-05, 14:15   

Fakt, czasami warto wydać więcej na sprzęt do grilowania i mieć go przynajmniej na pare sezonów

wopitero  

Wysłany: 2014-04-09, 22:03   

To zależy jak mamy swoje podwórko to warto zainwestować w lepszy ale jak chcemy go zabierać ze sobą to tu n ie mam zdania :)

twist.1992  

Wysłany: 2014-04-17, 15:56   

Aaaaaaj, już za chwilkę Majóweczka, a to świetny okres na pierwszego sezonowego grilla :D . jupiii :)

nant3s  

Wysłany: 2014-04-30, 09:14   

może i 1 gril w sezonie juz za mną, ale z niecierpliwością czekam na majówkowego grilla :D

Kajetan1  

Wysłany: 2014-05-16, 17:51   

Ja tez czekam, ale na poprawę pogody brrrrr.Gril mam wykonany z blachy kwasówki. Marketowe to jednozezonówki.

feakebass 

Wysłany: 2014-05-23, 11:54   

Gril z kwasówki chyba do końca życia Ci starczy. Ja dopiero robię z bębna od pralki na sobotę musi być gotowy

PazurDwa  

Wysłany: 2014-05-23, 13:18   
   Polecający: Google

grilee z kwasówki są niezniszczalne, ja kupiłem http://www.bdsklep.pl/flo...a-46cm,id-43382 a nawet do domu dowieźli

beatinka  

Wysłany: 2014-05-23, 15:55   

Uwielbiam grillować ale nie mam gdzie. Cieszę się więc na każde zaproszenie osób, które mają ogródki.

Odpowiedz do tematu