• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

agniecha96  

Wysłany: 2011-08-18, 21:43   Instrumenty ;)
   Polecający: Dzięki znajomej

Gra ktoś z was na jakimś instrumencie ;> Ja od kilku już latek ucze sie grac na pianinie ;D i chyba jako tako mi to nawet wychodzi ;) mysle ze to dobry sposob na spedzenie wolniejszego czasu ;D jak ktoś nigdy nie próbował na niczym grać to polecam ;D ;D

borys.  

Wysłany: 2011-08-20, 03:54   

Ja bije w perkusje już dłuższy czas, ostatnio mała przerwa, ale gdy mam trochę wolnego czasu, torturuje sąsiadów RAC. :cwaniak:

Księżycowa  

Wysłany: 2011-08-20, 13:54   

Na początku podstawówki grywało się na cymbałkach, ale bardziej na zasadzie uderz gdzie ci się podoba, niż stwórz ładną melodię. Niestety nie gram na niczym (wyjąwszy sporadyczne granie na nerwach).;)
Choć cudownie by było poznać się bliżej z pianinem.

Katharsis  

Wysłany: 2011-08-20, 14:05   
   Polecający: Lewiatan

Uczyłem się grać na gitarze, flecie poprzecznym i tin whistle. Nie chce mi się dużo ćwiczyć, ale znam instrumenty na tyle, żebym mógł komponować dla nich muzykę :) poza tym uczę się mongolskiego śpiewu gardłowego i używam mieszanej techniki między takim śpiewem a growlem w grupie metalowej. Muzykę komponujemę na zmianę z gitarzystą :)

Tak brzmi mongolski śpiew gardłowy: http://w660.wrzuta.pl/aud...uul_siilen_buur

borys.  

Wysłany: 2011-08-21, 19:28   

Katharsis napisał/a:
mongolski śpiew gardłowy

Tak brzmiał mój głos po weselu kuzyna :D , a co do pianina/fortepianu to jest jedyny który mi się podoba http://youtu.be/opHLaR5PXhA

agniecha96  

Wysłany: 2011-08-22, 21:44   
   Polecający: Dzięki znajomej

Ja lubie tez perkusje (ale nie zeby grac ;) to nie dla mnie ;p ) i skrzypce ;D zapewne wezme kiedys kilka lekcji ;) z tego co slyszalam to nie tak latwo sie na nich gra wiec wyzwanie jest ;D

borys.  

Wysłany: 2011-08-23, 02:01   

Gdy byłem u czeskich górali na weekend, grali tam w restauracji na skrzypcach góralskie piosenki. Facet tak wymachiwał że było praktycznie słychać jeden dźwięk :D o zmiennej tonacji. Lubie słuchać takiej muzyki, a nie sztuczna elektronika. :P

jestem  

Wysłany: 2011-08-24, 23:04   

Grało się. Kiedyś. Zapisana byłam do szkoły muzycznej I stopnia (tylko taka w moim mieście była) na fortepian. W domu miałam pianino, więc można powiedzieć, że grałam na dwóch instrumentach. ;3

Żałuję ogromnie, że przez swoje już wówczas rozwijane lenistwo, po trzech latach porzuciłam tę naukę. Nie czułam się dobrze w towarzystwie innych dzieci, za bardzo stresowałam się każdą lekcją, a rodzice (nadal tego nie rozumiem) odpuścili. Więc to na nich zganiam zniweczenie mojej "kariery muzycznej", bowiem byłam nawet dobra.

Za każdym razem gdy słyszę ten instrument odzywa się we mnie nutka żalu.

Pasażer  

Wysłany: 2011-08-25, 02:30   

Mam w domu rodzinnym pianino i onegdaj na nim plumkałem.
Mam w domu rodzinnym gitarę i drzewiej na niej brzdękałem.
A potem poszedłem na studia i schamiałem.

[adrian nigdy nie potrafił ładnie plumkać, brzdękać, czy nawet pisać wesołych wierszyków. adrian nie zostanie artystą].

Aliothe  

Wysłany: 2011-08-28, 16:35   

Chodziło się do szkoły muzycznej. Grało się, oj grało na skrzypcach i trochę na fortepianie.
Niestety skończyłam tylko pierwszy stopień szkoły muzycznej, ponieważ wyszłam z założenie, że w drugim stopniu jest więcej nauki, a ja nie wiążę z muzyką żadnej przyszłości (: Aczkolwiek umiejętność przydatna.

melior  

Wysłany: 2011-09-06, 23:57   

ja gram na gitarze :P :P:P nauczylem sie sam ale jestem w to mega wkrecony. polecam. na wesole imprezy i smutne wieczory ;];];];];]

Henrykeiro  

Wysłany: 2011-09-14, 14:36   

Ja gram na harmonijce ustnej :) Fajny instrumencik , wszędzie można go ze sobą zabrać i wygrywać rzewne melodyje przy ognisku i akompaniamencie gitarki :)

Frodecki1 

Wysłany: 2011-09-15, 08:47   

Ja od kilku lat gram na gitarze basowej, a oprócz tego okazyjnie na perkusji :)

Księżycowa  

Wysłany: 2011-09-16, 11:43   

Henrykeiro napisał/a:
Ja gram na harmonijce ustnej :)

Na śmierć zapomniałam wspomnieć o harmonijce! Dawno temu dziadek dał mi swoją, żebym sobie popróbowała i nigdy nie zapomnę tych dźwięków. Cholerny sentyment, że tak brzydko powiem, mam do tego instrumentu. Co prawda i tutaj muzykalnością się Księżycowa nie wykazała, moja siostra na widok harmonijki ustnej zbliżającej się do moich ust zaczynała niemal wyć z rozpaczy, ale zbytnio się tym nie przejmowałam;p. Cóż, gdyby ktoś dał mi jakąś głębszą instrukcję jak grać zapewne byłoby ciut lepiej, a tak to biedne i nieświadome dziecko grało po swojemu, nie mając żadnego pojęcia o tym jak się powinno to robić.;) I w sumie dziś wiem na ten temat niewiele więcej.

mirek78  

Wysłany: 2011-09-19, 16:18   

witam
ja gram na keyboardzie. Można mnie zobaczyć i ocenić jak gram na weselach.

Odpowiedz do tematu