• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

anielka41  

Wysłany: 2008-10-29, 22:35   Ktoś interesuje się psychologią?

Jest ktoś kto interesuje się psychologią? Co sądzicie o tej dziedzinie nauki? Wyraź swoje opinie.

kleopatra 

Wysłany: 2008-10-30, 10:53   

Forum, które reklamujesz nie jest ciekawe moim zdaniem. Prosiłaś o opinie :) . A co do psychologii to mój kierunek :)

sam 

Wysłany: 2008-10-30, 12:46   

hmm.. mnie interesuje, choc nie studiuje i nie chce mi sie gadac na innym forum, skoro moge pogadac tu :P

Kasios  

Wysłany: 2008-10-30, 22:07   

Psychologia mnie interesuje od dłuższego czasu. Wielu ludzi uważa, że nadawałabym się do tego zawodu, a ja sama rozważam opcję pójścia na studia na ten właśnie kierunek.
Kleopatra trudno jest się dostać? Jak to było u Ciebie?

kleopatra 

Wysłany: 2008-10-31, 09:42   

Wielu ludzi uważa, że by się nadawała. A czy tak jest? Nie mnie oceniać. Jak na każdych studiach część ludzi się wykrusza. Zakładają, że to łatwy i przyjemny kierunek. Ale czy jest łatwy? No dla mnie na pewno przyjemny, chociaż wcale nie łatwy. Poza tym zmienia sposób postrzegania świata i to jest faktem.

plujwzupe  

Wysłany: 2008-10-31, 18:02   

Ja się trochę interesuje psychologią inżynieryjną, inną nie, bo jestem normalny, więc nie mam takiej potrzeby.

Plama  

Wysłany: 2008-10-31, 18:29   
   Polecający: Katharsis

plujwzupe, ja już Cie rozgryzłem. Jesteś poprostu kolejnym intrygantem "nawołującym" do tego aby inni ludzie sie na Ciebie wkurzali i próbowali udowodnić swoje racje. Ja w tym momencie powinienem Ci odpowiedzieć "Wiesz wogóle o czym gadasz? Co ma normalność do interesowania się psychologią?" ale tego nie powiem, bo prawdopodobnie albo nie odpowiesz albo odpowiesz coś głupiego, co pociągnie za sobą bulwers innych ludzi INTERESUJĄCYCH się psychologią, a Ty będziesz miał z tego "fun". Zgadłem? (to jest pytanie retoryczne).

Domyślam się, ze jakiegoś wielkiego odkrycia nie ustanowiłem aczkolwiek.. :p może są niektórzy, których to ostudzi "wrazie w".

plujwzupe  

Wysłany: 2008-10-31, 22:55   

To przykre do czego potrafią się posunąć ludzie, byle tylko uchronić swój własny świat, w którym psychologią interesują się jacyś normalni ludzie.

W realu też każdego kto myśli inaczej niż Ty, nazywasz intrygantem?

Kozirak  

Wysłany: 2008-12-09, 13:39   

plujwzupe napisał/a:
W realu też każdego kto myśli inaczej niż Ty, nazywasz intrygantem?

Ale Ty wyrażając swoje (jakże normalne! :oczami: ) myśli obrażasz tych, którzy się interesują psychologią, a są normalni. Naprawdę muszę to tłumaczyć?

A tak wracając do tematu, choć jeszcze do studiów mam czas :P interesują mnie różne zachowania i reakcje ludzi, a także psychologia zwierzęca. I może tak zostać psychologiem?

kodkreskowy 

Wysłany: 2008-12-25, 20:06   

Tak,psychologia. Wiążę z tym swoją przyszłość. ;)

Ubuntu  

Wysłany: 2008-12-30, 23:04   

Nigdy mnie psychologia zanadto nie interesowała.
Do czasu aż zacząłem mieć do czynienia z jednym konkretnym cholernie trudnym do zrozumienia przypadkiem.
Mam już w kolekcji wiele książek psychologicznych i przyznam, że dopiero teraz świat wydaje mi się jaśniejszy.

asiuleńka  

Wysłany: 2008-12-31, 21:16   
   Polecający: sobie samej

psycologia?..... jak najbardziej tyle że społeczna do mnie przemawia ;)

[ Dodano: 2008-12-31, 21:19 ]
wazne jest rozmawiać z ludzmi bo wiedza naukowa to tylko kropla w morzu wiem coś o tym na codzień z tym mam do czynienai

neverending  

Wysłany: 2009-01-01, 15:17   

Ja się interesuję z zainteresowania, czasem jakaś ksiącha, dużo obserwacji i ogólnie. Moznaby pogadać tu kiedyś na tematy z tym związane, ale nie teraz.

Chociaż z 2 strony psychologia nie jest dla mnie tylko nauką (hobby) ale po prostu życiem i próbą zrozumienia wszystkiego naokoło, jak działa, dlaczego itp. Wiadomo, nie da się wszystkiego ale próbować można ^^. Co do ludzi psychologii społecznej, to raczej socjologia.
Nie spiesz się w ten słoneczny dzień, Ty wiesz
Albo być, albo mieć

BlackWhite  

Wysłany: 2009-01-16, 20:27   

Trochę się interesowałam, to fakt, ale chyba bym nie poszła na studia psychologiczne ;]. To nie jest raczej dla mnie. Ale czasem fajnie poczytać sobie jakąś książkę o psychologii. Człowiek nawet nie wie, jak czasem psycha jest ważna, hehe ;)

Złośliwy  

Wysłany: 2009-01-17, 15:43   

Zawsze miałem dylemat, co studiować. Polonistyka najbardziej mnie kusi... na drugim miejscu jest właśnie psychologia.

Po prostu czuję nieodparte wrażenie, że jako psycholog sprawdziłbym się wzorowo. Jako 14latek <skromny> potrafiłem ocenić niejedno zdarzenie lub człowieka, tak, jakby ocenił dorosły, doświadczony życiem człowiek. Przynajmniej mi tak powtarzano.
One for all dreams you've ever slain

Odpowiedz do tematu