• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

beatkaaa119922  

Wysłany: 2012-02-07, 12:00   

taaaaaaaaaaaaak :D

Chaos 

Wysłany: 2012-02-07, 13:05   

Daj mi namiary na Ciebie na pw.

beatkaaa119922  

Wysłany: 2013-11-17, 20:20   

Kochani, wiem, ?e dawno mnie tu nie by?o, mo?e niektórzy pomy?leli ?e ju? zapomnia?am o forum i przesta?am zbiera? bilety ale nic podobnego! Bilety zbieram nadal, kolekcja si? powi?ksza, mam ju? ponad 7000 biletów i zbieram nadal.
Tak si? w tym zakr?ci?am, ?e nie mog? przesta?.
Je?li kto? mia?by ochot? to zapraszam na moj? stron? do przejrzenia kolekcji - www.bileciki.org , a je?li mia?by kto? ochot? co? do niej dorzuci? to prosz? pisa? na maila - biletybeaty@wp.pl . Dzi?ki ró?nym forumowiczom moja kolekcja na prawd? bardzo si? wzbogaci?a i bardzo wszystkim za to dzi?kuj?!! A teraz idzie czas sprz?tania przed ?wi?tami, mo?e kto? znajdzie jakie? bilety i by?o by mi bardzo mi?o je?li zechcia?by je dla mnie przes?a? poczt?. Je?li komu? by?by to problem to mog? pokry? koszty wysy?ki - list zwyk?y kosztuje 1.60 a priorytet 2.35 ;) )
Pozdrawiam wszystkich serdecznie!!
Ostatnio zmieniony przez beatkaaa119922 2013-11-17, 22:39, w całości zmieniany 1 raz  

Makes88 

Wysłany: 2013-11-19, 14:56   

Ja zbieram bilety ale z imprez sportowych :) z meczów itp. później jest taka fajna pamiątka.

beatkaaa119922  

Wysłany: 2013-11-24, 23:36   

No wiadomo - facet to z imprez sportowych zbiera :D a ja z komunikacji miejskiej heh :D

[ Dodano: 2014-05-17, 19:50 ]
Witajcie po dłuższej nieobecności

Mijają miesiące i lata a ja dalej konsekwentnie się przypominam odnośnie biletów KM i kolejowych. Ostatnio zastanawiam się - czy doprawdy nikt w tym kraju nie korzysta z komunikacji zbiorowej ?

Przyjmę bilety wszelakie, płacę za przesyłki jeśli zaistnieje taka potrzeba, Podaję jeszcze raz na wszelki wypadek mój e-mail: biletybeaty@wp.pl

[ Dodano: 2015-02-14, 13:49 ]
Czy znajdzie się ktoś kto ma zbędne bilety komunikacji miejskiej, kolejowe i bilety wstępu ??(oczywiście wszystko zużyte) moga być nawet stare, aktualne również i chciałby wzbogacić mój zbiór biletów przesyłając mi je pocztą??.
Jeśli byłby ktoś chętny to proszę o maila biletybeaty@wp.pl

Pozdrawiam!! :)

[ Dodano: 2016-01-22, 16:32 ]
Nadal poszukuję biletów komunikacji miejskiej. Jeśli masz takie : miesięczne, jednorazowe, okresowe itp (mogą być skasowane )to nie wyrzucaj tylko proszę skontaktuj się ze mną.mail biletybeaty@wp.pl
Mogę zwrócić koszty wysyłki lub wysłać Ci kopertę ze znaczkami.

[ Dodano: 2017-02-19, 20:16 ]
Cały czas zbieram bilety, jeśli masz niepotrzebne skasowane bilety komunikacji miejskiej nie wyrzucaj ich, napisz do mnie! najlepiej od razu na mail: biletybeaty@wp.pl

owsiana  

Wysłany: 2017-02-24, 13:57   

Bilety na najróżniejsze wydarzenia można zamówić też na http://www.ticketmaster.pl/ Ja obiecałam sobie, ze w tym roku nie będę siedzieć w domu.Mam zamiar wybrać się na kika koncertów i obowiązkowo do teatru. Czas najwyższy znaleźć sobie ambitną rozrywkę.

jazza  

Wysłany: 2017-02-26, 12:52   

Mam znajomą która kolekcjonuje bilety na koncerty :)

Nancy  

Wysłany: 2017-08-30, 08:43   

Masz bardzo fajne i przyjemne hobby;-) Teraz zresztą dzięki automatom biletowym powstałym z inicjatywy mera-systemy.pl zdobywanie biletów będzie jeszcze łatwiejsze.

beatkaaa119922  

Wysłany: 2017-10-12, 14:09   

Nadal poszukuję biletów komunikacji miejskiej. Jeśli masz takie : miesięczne, jednorazowe, okresowe itp (mogą być skasowane )to nie wyrzucaj tylko proszę skontaktuj się ze mną.mail biletybeaty@wp.pl
Mogę zwrócić koszty wysyłki lub wysłać Ci kopertę ze znaczkami.
Część biletów można zobaczyć na stronie www.bileciki.info

Odpowiedz do tematu