• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

solvana  

Wysłany: 2008-10-13, 18:34   Moje hobby: własne m

Nie znalazłam tematu więc zaczynam. Czy to możliwe, ze nikt nie interesuje się dekoracją wnętrz? Dla mnie odkąd posiadłam moje własne m-3 to prawdziwa pasja. Urzadzanie, wyszukiwanie dekoracji stanowi niemałą atrakcję. Ostatnio zatrzymałam sie na etapie gniazdek i kontaktów elektrycznych. Nie macie pojęcia jkai wybór jest na rynku. Choćby taki tylko producent jak schneider electric oferuje kilkanaście kolorów oprawek do kontaktów, a swoją drogą kilka kolorów mechanizmów. I weź bądź mądry człowieku...

narja 

Wysłany: 2008-10-17, 14:38   

nie powiedziałabym, że to moja pasja, ale lubię wyszukiwać ciekawych dodatków do dekoracji wnętrz. takich, żeby oddawały mój charakter i były niezwykłe. w zasadzie od niedawna sama mieszkam, więc mam jeszcze sporo do meblowania i dekorowania. póki co najczęściej zaglądam na eBay, bo tam jednak taniej. skoro się tym interesujesz, to polecam dział z dziełami autorskimi- super figurki i obrazy można wyczaić :)
http://antyki-sztuka.shop...3QQ_sacatZ37532

najlepsza muzyczna polska strona na FB! http://facebook.com/muzodajnia

Kozirak  

Wysłany: 2008-12-09, 13:42   

Ja się nie interesuję ale lubię sobie pomarzyć jak będzie kiedyśtam wyglądało moje mieszkanko... I chyba nie mam takiego zmysłu dekoracyjnego. :)

Loony  

Wysłany: 2011-03-01, 17:34   
   Polecający: Wujcio Gógl

Mnie to zawsze kręciło, uwielbiam czytać gazety takie jak cztery kąty albo m jak mieszkanie. I kocham chodzić po sklepach z meblami, dodatkami itp., no i po OBI :D Widzę jakiś pokój i myślę "o, tu by pasowały jakieśtam ściany, tak bym przestawiła meble, a postawiłabym tutaj cośtam" ;) I to jest naprawdę fajne! Ale raczej nie będę architektem :P

NightFury  

Wysłany: 2011-06-05, 18:50   

ja lubie sie bawic dekorowaniem. W tym roku skonczylismy remont generalny i teraz bawie sie kolorami i fakturami. Godziny spedzam wloczac sie po roznych sklepach z meblami, antykami i dekoracjami

rmarduk 

Wysłany: 2011-06-07, 08:07   

Dziewczyny to zawsze potrafią z byle czego wyczarować jakąś atmosferę w
pokoju.

cocoo77  

Wysłany: 2011-08-03, 17:46   

chciałam wybrać się na studia w tym kierunku,a dokładnie projektowanie wnętrz, ale jeszcze nie wiem czy to na pewno jest dobry pomysł. choć bardzo mnie to interesuje, nie mam pewności czy się do tego nadaję.

tamia  

Wysłany: 2013-04-30, 12:09   dekoracja wnętrz

Faktycznie nie piszecie dużo o dekoracji wnętrz;-)) Mogę powiedzieć że się tym interesuję choć po kupnie mieszkania 3 pokojowego długo nie miałam pojęcia jak je urządzić. Zainwestowaliśmy sporo w remont kuchni i łazienki - bo wiadomo to najważniejsze. A potem zostały pokoje i byłam w niezłej kropce. Przede wszystkim brakowało kasy.... Nie kupowaliśmy wszystkiego na raz. Zwłaszcza że po poprzednim właścicelu zostały najważniejsze meble - do siedzenia -wypoczynek i do jedzenia - czyli ławy i stoły.Teraz stopniowo wszystko wymieniamy. Znajomi polecają mi Agata meble i chyba zdecyduje się na jakiś wypoczynek bo wybór mają spory a ceny też niczego sobie. Kupowaliście już coś w tym sklepie???

blantowa  

Tytuł: popapraniec

Wysłany: 2013-05-08, 22:37   
   Polecający: staszkowa89

Ja się interesuję ale zupełnie nie potrafię. Będe remontować pokój w tym roku i nie mam pojęcia jakie wybrać panele, kolor mebli ... Ale widzę że są ttaj pasjonaci to może mi coś podrzucą :hyhy:

misia24.monika  

Wysłany: 2014-03-13, 21:00   

Witajcie, ja również uwielbiam oglądać gazety z wystrojem wnętrz, najbardziej lubię eksperymentować z działami zrób to sam;) czasem z niczego można zrobić coś pięknego;);)

Ostatnio zmieniony przez misia24.monika 2014-03-15, 10:14, w całości zmieniany 1 raz  

groteska 

Wysłany: 2014-05-05, 06:25   

O, widzę że na szczęście nie tylko ja mam takie nietypowe hobby. Ciągle marzę o własnym domu z ogródkiem i zastanawiam się jak mogłabym go zaprojektować. Wymarzyłam sobie przestronną łazienkę z wielką wanną przeznaczoną do relaksujących kąpieli. I koniecznie duże lustro, niezbędne każdej kobiecie. Ciekawe co z tych moich fantazji wyjdzie w przyszłości :D

pikalala 

Wysłany: 2014-05-06, 08:57   

Grunt to iść z pasją przez życie :)

wiwa 

Wysłany: 2014-05-08, 09:45   

A może warto zatrudnić profesjonalną osobę która zajmie sie projektem ,tutaj widziałam ciekawe oferty http://vipasystent.pl/ a ty tylko będziesz wyrażać zgodę lub nie .W końcu takie osoby często mają jakiegoś asa w rękawie i potrafią nas zaskoczyć wspaniałym pomysłem .

malaksiezniczka  

Wysłany: 2014-05-08, 20:44   

Kiedyś bardziej interesowałam się aranżacją wnętrze, ale teraz już mnie do tego tak nie ciągnie - głównie dlatego, że nie mam żadnych większych predyspozycji do tego. Ale próbuję z wędkarstwem przy czym czekam na włok, który nie dawno zamówiłam. Nie wiem co wyjdzie z tego hobby, ale chciałabym przynajmniej spróbować czegoś nowego.

beatinka  

Wysłany: 2014-05-23, 15:02   

Uwielbiam aranżację wnętrz. W moim mieszkaniu ciągle coś przestawiam. Poza tym tworzę dekoracje sezonowe.

Odpowiedz do tematu