• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Meksykanin  

Wysłany: 2011-06-27, 12:09   Motoryzacja

Nie będę oryginalny. Interesuje się motoryzacją, a w szczególności nowościami na rynku motoryzacyjnym, bo lubię nowinki technologiczne i nie tylko. Czy nie wydaje się Wam, że to zbyt typowe hobby dla faceta? ;)

Royal Hostel 

Wysłany: 2011-07-02, 03:09   

Wiadomo że te hobby to nic nowatorskiego. Nie każdy facet jednak interesuje się motoryzacją, sam znam kilku którzy nie mają na ten temat zielonego pojęcia. Myślę że większość facetów miłość do motoryzacji ma zakodowaną w DNA tak samo jak kobiety mają zakodowaną miłość do torebek, butów itd. Więc reasumując lepsze takie hobby niż żadne.

AmerykańskiTata 

Wysłany: 2011-08-09, 13:42   

Też interesuję się motoryzacją, ale pod kątem mechaniki, a to wszystko dlatego, że czasem samochód może mi się zepsuć i znacznie taniej wyjdzie jeśli będę go naprawiał sam niż płacić w serwisie za to.

Meksykanin  

Wysłany: 2011-08-10, 14:30   

To prawda, wiele osób interesuje się czymś co, jest mi przydatne z jakiegoś powodu. Prawdą jest także to, że odkrycie swoich zainteresowań wymaga pieniędzy, bo nie jeżdzisz na desce ani nie będziesz zasuwał po torze rajdowym bez odpowiedniego sprzętu. Pieniądze dają hobby, hobby pochłaniają pieniadze. Taka jest zasada.

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2011-08-10, 22:24   
   Polecający: Paulinaaa

Pasażer napisał/a:
Taak, to widać po Twoich wnikliwych uwagach zawartych w jakże szczegółowym poście. To się zresztą tyczy wszystkich postów w tym temacie... Jestem o krok od zamknięcia, więc proszę - niech następna wiadomość będzie miała j a k ą k o l w i e k wartość merytoryczną.
stfu.

Jak samochód to tylko z napędem na tylną oś, całkiem inna jazda niż przednionapędówką. W kolekcji miałem kilka aut. Pierwszym był maluch kupiony bez papierów za 50zł do świrowania z kumplami, później śmigałem Astrą z którą przeżyłem bardzo miłe chwile, a teraz śmigam E39 3.0D, auto niezawodne, lejesz i jedziesz, niskie spalanie, spora moc, wygoda. Następne co kupie zapewne będzie miało napęd na 4 koła, ale to dopiero na wiosnę;)

prima 

Wysłany: 2011-10-10, 12:40   

zawsze wszystko wiąże się z kasa dlatego cudownie jest kiedy stać Cię na robienie tego co kochasz ale czasami też popełniamy błędy - ja ostatnio prawie swoje auto zatarłam -ledwo dojechałam do serwisu Volvo -Karlika, było najbliżej i myślałam że zapłace jak z zaboże idac z torbami ale jednak...żałuję że nie od zawsze dawałam do serwisu bo cenowo to się nie różni ale za to mam gwarancję jakości

fonia  

Wysłany: 2012-03-19, 23:02   Re: Motoryzacja

Meksykanin napisał/a:
Nie będę oryginalny. Interesuje się motoryzacją, a w szczególności nowościami na rynku motoryzacyjnym, bo lubię nowinki technologiczne i nie tylko. Czy nie wydaje się Wam, że to zbyt typowe hobby dla faceta? ;)

To dobrze, że się znasz, bo potrzebuję rady :hyhy: Do jakiego warsztatu powinnam się udać, aby usunęli mi kilka wgnieceń na masce? Słyszałam o jakiej technologii, która pozwala na naprę nie niszcząc przy tym lakieru... Gdzie tego szukać? :przestraszony:

[ Dodano: 2012-03-20, 07:49 ]
Poszperałam trochę w necie i znalazłam stronę serwisu, który się tym zajmuje w Warszawie. Możecie dla mnie ocenić czy warto do nich jechać ? Bo mi wyglądają na solidną firmę a po fotkach na ich stronce wnioskuję, że będą potrafili naprawić mój wozik... Tylko nie wiem, czy mnie będzie stać na nich :hyhy: sztukalakierowania.pl
Ostatnio zmieniony przez fonia 2012-03-20, 07:44, w całości zmieniany 1 raz  

adrico  

Wysłany: 2012-12-20, 21:14   

no ja też motoryzacja ciekawostki i nietypowy sporty motoryzacyjne drifting, dbdrag itp ;)

animka87 

Wysłany: 2014-05-14, 09:41   

ja lubie stare samochody takie z fajną historią i te nowsze również :D ostatnio widziałam nawet fajna oferte na grandisa http://alegratka.pl/oglos...a6654bff9f7c839 ale ostatkiem sił sie trzymam żeby nie namawiać męża znów na auto bo mamy już dwa :P :rotfl:

adamczykWI  

Tytuł: technik mechani

Wysłany: 2014-05-16, 08:09   

Witam i pozdrawiam. Meksykanin masz fajne hobby. Też mnie motoryzacja interesuje bardzo. Ponadto lubię wędkować i brać udział w strzelaniu z broni palnej.

PazurDwa  

Wysłany: 2014-05-16, 13:40   
   Polecający: Google

też sie interesuje motoryzacją, ale ja wolę klasyki, historie aut.

Kajetan1  

Wysłany: 2014-05-16, 17:54   

Gdybym miał na to finanse to bym tez stare auta kolekcjonował.

PazurDwa  

Wysłany: 2014-05-19, 10:21   
   Polecający: Google

wiec pewnie tak jak ja jesteś osobą która może sobie tylko o tym pomarzyć :)

rnice 

Wysłany: 2014-05-30, 11:33   

Mnie interesuje tylko w tej dziedzinie wydawanie pieniędzy na części do samochodu ;)

colazero 

Wysłany: 2014-06-05, 19:17   

A czy ktoś oddawał z was auto do skupu? Mam swojego passata w dobrym stanie i zastanawiam się czy sprzedać go normalnie, czy skorzystać i szybko sprzedać poprzez skup aut w Katowicach. Co o tym myślicie? Mam na oku już nowe autko więc przydałaby się gotóweczka..:)

Odpowiedz do tematu