• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

AnkaTrip  

Wysłany: 2014-03-20, 13:25   Podróżowanie :)

Blisko, daleko, nieważne, byleby wyjechać, zobaczyć coś nowego, samemu zorganizować sobie wyprawę. Polecam Wam nowy portal o podróżowaniu, zaraz rusza - TripGenerator.pl. Bez wychodzenia z domu i biur podróży będzie można zaplanować sobie wszystko od a do z. Np. będzie można zaznaczyć interesujące nas miejsca a system sam wygeneruje trasę wycieczki i dołoży informacje, taki interaktywny przewodnik co możecie w danym miejscu zobaczyć, zrobić, przeżyć. Jest już strona na fb, będą ekstra konkursy na start: https://www.facebook.com/...607776552634384
Tutaj docelowo strona portalu http://tripgenerator.pl/
Polecam :)

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Dotacje na innowacje. Inwestujemy w Waszą przyszłość.
Ostatnio zmieniony przez AnkaTrip 2014-10-29, 15:58, w całości zmieniany 2 razy  

bozena19-55 

Wysłany: 2014-03-27, 08:44   

polecam http://lotyzpoznania.eu i http://tani-swiat.pl

malaksiezniczka  

Wysłany: 2014-03-30, 16:51   

Zobaczę sobie co to za portal ;)

kajametrowska 

Wysłany: 2014-04-14, 08:04   

Lubię podróżować - wyjeżdżam zawsze kiedy mam na to czas i wolne środki. W dobie internetu znalezienie taniego środka transportu czy taniego hotelu nie stanowi żadnego problemu. Zanim ruszymy na podbój świata koniecznie należy zwiedzić polskie miasta i regiony. Warto zacząć od Warszawy - bo to kolebka naszej kultury. Noclegi w stolicy nawet w tych 3-gwiazdkowych obiektach nie muszą być drogie - przykład: http://www.bwportos.pl/

henrykklech  

Wysłany: 2014-08-14, 09:10   

eee to na razie wersja testowa, ale pomysł naprawdę fajny:)

lazygirl 

Wysłany: 2014-10-11, 12:52   

Lubię takie portale;) dzięki za polecenie

Oscar  

Wysłany: 2014-10-21, 11:07   

Pomysł dobry,zobaczymy czy starczy zapału aby go realizować.

lieve 

Wysłany: 2014-10-24, 09:37   

Dokładnie, pomysł wyśmienity, teraz liczą się chęci.

Farba100 

Wysłany: 2014-11-01, 09:31   

Od paru lat nigdzie nie byłam. Jestem studentką i moje finanse nie pozwalaja mi na drogie wyjazdy. Jednak w tym roku troche odłożyłam pieniędzy i chciałabym wyjechać za granice na bal sylwestrowy a moze akurat tam spotkam miłość swojego życia. Znalazłam stronke turystykastudencka.pl, mają tam dość atrakcyjne ceny. Jako że jestem miastową dziewczyną to zainteresował mnie wyjazd do Pragi. Korzystał już ktoś z usług tego biura? Jak wyżywienie i zakwaterowanie?

jazza  

Wysłany: 2014-11-08, 16:51   

Farba100 napisał/a:
Od paru lat nigdzie nie byłam. Jestem studentką i moje finanse nie pozwalaja mi na drogie wyjazdy. Jednak w tym roku troche odłożyłam pieniędzy i chciałabym wyjechać za granice na bal sylwestrowy a moze akurat tam spotkam miłość swojego życia. Znalazłam stronke turystykastudencka.pl, mają tam dość atrakcyjne ceny. Jako że jestem miastową dziewczyną to zainteresował mnie wyjazd do Pragi. Korzystał już ktoś z usług tego biura? Jak wyżywienie i zakwaterowanie?

Farba ja jeździłam. Pisałam już w innym wątku ;) Ceny są niskie, a warunki zdecydowanie w porządku, dobry standard, jedzenie bardzo dobre. Jeśli chcesz nawiązać nowe znajomości to chyba będzie idealna oferta, gdyż zawsze organizują na takim wyjeździe wspólne wyjścia, imprezki integracyjne itp. Ja zawsze prócz dodatkowych kilogramów przywoziłam nowe znajomości, które w sumie przetrwały do dziś ;)

Farba100 

Wysłany: 2014-11-09, 17:18   

Kilogramy?no nie, nie mogę sobie na to pozwolić. Bede aktywnie spędzać ten czas, więc kalorie będę spalać. Czytałam na stronce turystyki, że są zniżki dla grup. Pomyśle, nad zabraniem grupki znajomych, w sumie dawno się z niektórymi nie widziałam, a to bedzie dobra okazja

popiel 

Wysłany: 2014-11-10, 21:14   

To działa podobnie jak blablacar?

Izabella  

Wysłany: 2014-11-12, 19:31   

Farba100 napisał/a:
Kilogramy?no nie, nie mogę sobie na to pozwolić. Bede aktywnie spędzać ten czas, więc kalorie będę spalać. Czytałam na stronce turystyki, że są zniżki dla grup. Pomyśle, nad zabraniem grupki znajomych, w sumie dawno się z niektórymi nie widziałam, a to bedzie dobra okazja

A jak u nich z cenami jesli chodzi o porównanie własnie do innych biur podróży ? czy rzeczywiscie te ceny sa takie bardziej na studencką kieszen ?

Farba100 

Wysłany: 2014-11-13, 14:54   

Popiel - blablacar to chyba co innego, bo to same przejazdy, a turystyka studencka to biuro podróży, organizują cały wypad na kilka dni, teraz maja oferty na sylwestra i na ferie.
Izabella przeglądałam właśnie inne biura i turystyka studencka jest zdecydowanie najtańsza, no i mają te znizki dla grup. Poza tym organizują różne kursy, imprezy.

jazza  

Wysłany: 2014-11-13, 20:34   

Farba ma rację. Mają bardzo konkurencyjne ceny, nie wiem jak oni to robią ;) Oczywiście wszystko masz w tej cenie wliczone - nie tylko przejazd, ale również nocleg, jedzenie plus dodatkowe atrakcje. Czytałam gdzieś na forum że ta Turystyka studencka organizuje na takich wyjazdach nawet kursy tańca, kursy foto czy nawet kursy barmańskie! Nie ma kiedy się nudzić ;)

Odpowiedz do tematu