• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

62miko 

Wysłany: 2014-08-23, 10:45   

Ja nie umiem jeździć ani na łyżwach ani na rolkach. Mam jednak zamiar się nauczyć. Znalazłam już fajne rolki w sklepie internetowym i mam zamiar je dzisiaj kupić. Zrobię od razu https://bezpiecznyprzelew.pl/ by za długo nie czekać na paczkę i od przyszłego tygodnia zacznę się uczyć. Powiedzcie mi macie kask,, ochraniacze itd? Czy nie muszę tego kupować?

demonstracja  

Wysłany: 2014-09-05, 10:09   

Polecam wszystkim! Nie ma nic lepszego niż jazda na rolkach bądź łyżwach :) Mogę to robić godzinami i nigdy mi się nie znudzi ;)

inwestowanie 

Wysłany: 2014-09-26, 12:39   

Wrotki są dla mnie niezbyt wygodne, wolę rolki.

popiel 

Wysłany: 2014-09-26, 16:49   

Ja zdecydowanie rolki, są bardziej profesjonalne.

Czapelska 

Wysłany: 2014-09-28, 09:53   

Jak byłam dzieckiem to miałam wrotki. Rolki kupiłam jakoś kilka lat temu i błyskawicznie nauczyłam się jeździć. Ale łyżwy są poza moim zasięgiem. Kilka razy przewróciłam się na lód i dałam spokój (na rolkach udaje mi się zachować równowagę). Na rolkach faktycznie jeździ się lepiej, ale może dlatego że wrotki które miałam jako dziecko miały jakieś kiepskie kółka.

Kasia33 

Wysłany: 2014-09-30, 11:02   

Kiedyś swojego czasu dużo jeździłam na wrotkach :) ah to były czasy ale słyszałam że gdzieś są tory wrotkarskie lecz nigdy na żadnym nie byłam

ziomek12  

Wysłany: 2015-02-28, 17:32   

na wrotkach głównie dzieci jeżdżą z tego co wiem

magda86  

Wysłany: 2015-03-01, 19:11   

na łyżwach bardzo lubię jeździć. W moim mieście jest lodowisko syntetyczne gdzie można jeździć na łyżwach cały rok. Wynajem łyżew kosztuje 8 złoty, więc nie trzeba nawet mieć swoich własnych. Jeśli chodzi o rolki jakoś kojarzą mi się z dziećmi czy nastolatkami. Już od kilku lat jestem dorosła i kiepsko bym się czuła w rolkach

kubam  

Wysłany: 2017-10-09, 19:22   

Nie wiem jak było u was, ale ja umiałem jeździć na wrotkach, a na rolkach dłuuugo musiałem się uczyć, żeby to pojąć :) Trudno stwierdzić co jest fajniesze. Jak ma się dobry sprzęt, to można śmiało śmigać. Tutaj http://micoplus.pl sobie zerknijcie. Mają ciekawe rozwiązania.

Eizzy 

Wysłany: 2018-04-15, 20:43   

Ja uwielbiam jazdę na rolkach. A od czego zacząć, to najlepiej od zakupu dobrych rolek. Mogę polecić ci rolki k2 https://www.projektjunior.pl/producent/k2-skates/ Jak dla mnie są najlepsze, a przed nimi miałam kilka innych par. Są świetne jakościowo, dzięki czemu będą służyć długie lata, bardzo dobrze trzymają nogę dzięki czemu są bezpieczne. Na pewno na start przydadzą ci się też ochraniacze i kask, bo raczej nie unikniesz upadków :)

Odpowiedz do tematu