• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

inny  

Wysłany: 2007-09-24, 20:57   ROWER - Szaleństwo? Przyjemność ? Adrenalina :>

Kto nie jeździ no kto ? To chyba najpopularniejsza forma rozrywki jaką sobie wyobrażam.
Lubię porządną dawkę adrenalinki dlatego uprawiam kolarstwo górskie na zwykłym składanym dualu :D UWIELBIAM ! . Przyznam że nie jestem zawodowcem , jeżdżę dopiero w tym sporcie od 1.5 roku i już 2 raz zmieniałem sprzęt :D
kierunek: składanie takich rowerków / ostra muzyczka podczas szaleńczych zjazdów / Zjazdy grupowe :D

A teraz z zupełnie innej beczki : Kto jeździ ? Kto Lubi ? Kto popiera taką formę spędzania wolnego czasu. Niech opisze swoje przygody z tym sportem. Może umieści zdjęcie.
Dziwne, zaskakujące , przeżycia na trasie :D WYKAŻ SIĘ ! POKAŻ SIĘ !

Vanilla Dream  

Wysłany: 2007-09-26, 11:58   

ja jeżdżę sobie ot tak, rekreacyjnie z przyjaciółmi.

jedynie w gimnazjum przeżyłam małą traumę. jechałam dość wąskim chodnikiem, ale coraz bardziej pochylym, nabrałam prędkości, ale żadne hamulce nie zadziałały. nie zmieścilam się, zachaczyłam rowerem o policjanta (również na rowerze) i łubudu. ale miał kurna refleks, do tej pory pamiętam jego 'przelatującego' nade mną jak batman heh. ja obie ręce zdarte do krwi i rana nad biodrem, ale dzielnie jechałam dalej (pamiętam jak w żadnym barze nie sprzedawali plastrów ajjj.)

pomimo wszystko rower górski mam wciąż ten sam od lat i nie zamierzam go zmieniać.

Paulutka  

Wysłany: 2007-09-26, 12:43   

Ja takze jezdze rekreacyjnie.;)
Moj kolega jest kolarzem. Miał niefajny wypadek. Cale szczescie zyje, ale mial duzo szczescia.

SoBineQ  

Wysłany: 2007-09-26, 14:18   
   Polecający: Dzięki wyszukiwarce Google :)

ja bez rowerka to zyc neimoge ciagle wyciagam kolegów na extra długie wyciezki rowerowe
ale kolarstwo mnie nie interesuje lubie długie dystanse na rowerku :P

Zombwbij  

Wysłany: 2007-09-26, 15:07   

Jeżdżę... wariuję rowerem ;] od ...dawna ;]
Jeżdżę sam dla siebie, stosunkowo dużo; 5-10 tys. km/rok :)
Asfalt, asfalt i jeszcze raz asfalt. Po wertepach sporadycznie, aczkolwiek też bardzo lubię. Pewnie gdybym miał rower, kt. mnie na dziurach wytrzyma, jeździłbym więcej, ale zawsze szkoda kasy :P
Teraz mam piąty rower i jest pierwszym, kt. wytrzymał ponad rok bez zniszczenia (pomijając zużycie części). Co prawda trochę za niego dałem, ale już się zwrócił. Matka dziś powiedziała, że żałuje tego zakupu...
Nie zna się :P

Przygody... Najczęściej to wszelkiego typu awarie; od nierzadkiego ukręcania osi supportu, przez zrywanie łańcucha, na złamaniu ramy :P kończąc. Nie raz też różne wypadki/upadki, ale to wliczone w koszty ;)
No, można jeszcze doliczyć przekraczanie dozwolonych prędkości i wyścigi z samochodami na mieście :P

SoBineQ  

Wysłany: 2007-09-26, 17:27   
   Polecający: Dzięki wyszukiwarce Google :)

o tak ja tez miałem raz przygode około 10 kilometrów od mojego miasta w którym mieszkam złapałem gume :D niebyło ciekawie musiałem prowadzic rower i błedem był jeszcze brak telefonu komórkowego

Madzia8109  

Wysłany: 2007-09-26, 17:37   

Lubie jeździć rowerem. Żałuje, że mam na to tak mało czasu. A że mam naprawdę fajny rowerek, więc przyjemność jest podwójna.

Zeszpecony  

Wysłany: 2007-09-26, 20:10   
   Polecający: google.pl

Lubię choć nie jestem takim fanem (jeszcze).
Też kiedyś strasznie wariowałem na rowerze, lecz po tym jak zderzyłem się czołowo z samochodem jeżdżę już ostrożniej.

A najciekawsze co mi się zdarzyło to to że podczas jazdy odpadło mi przednie kółko, ale to jeszcze w dzieciństwie : ))

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2007-09-26, 20:46   

Ja też lubie sobie pojeździć rekracyjnie, troche po mieście, troche po okolicznych lasach. Aczkolwiek często lenistwo wygrywa u mnie nad chęcią przejechania się :]

goga  

Wysłany: 2007-09-27, 08:42   

Och... rower....nie jestem jakąś zapaloną maniaczką rowerową po prostu bardzo lubię na nim jeździć, wycieczki za miasto, szczególnie po lesie i to wiosną (ach ten zapach).Rower działa na mnie uspokajająco relaksująco...zaraz się poryczę(baba)
Jakiś czas temu miałam małą kraksę rowerową i na razie rower i ja odpoczywamy od siebie. Parę dni temu byłam u lekarza i moje pierwsze pytanie było kiedy wreszcie będę mogła jeździć na rowerze he he
Ale mam nadzieje że juz za rok będę znów śmigać:)
bo dokończyć ją możemy kiedy wrócisz tu,
tylko wróć

mmmasha  

Wysłany: 2007-09-27, 14:10   
   Polecający: olenkaa1690

ja lubię jeździć na rowerze.. ale tak tylko rekreacyjnie.. nie uprawiam żadnych ekstremalnych wyczynów na rowerze... :P

choć dawno nie jeździłam, ponieważ mój rower uległ awarii :/ :P

bodzka  

Wysłany: 2007-10-08, 19:11   

Uwielbiam jeździć na moim holendrze, ale to raczej tak rekreacyjnie :) Gdybym zaczeła na nim szaleć, to pewnie by sie biedny staruszek rozleciał :D

Zombwbij  

Wysłany: 2007-10-16, 12:34   

A jednak;
http://www.forumnasze.net...werek-vt113.htm

Fokus 

Wysłany: 2007-10-31, 23:16   

mam małą propozycje ci co jeżdzol na rowerach wyczynowo niech dadza w tym temacie swoje fotki na rowerach :D

niesamowity_ 

Wysłany: 2007-11-02, 17:12   
   Polecający: www.google.pl

Ja jezdze na mtb (trek 3900) jestem zadowolony z niego bardzo. Uwielbiam jezdzic po moim lesie mam taki niedaleko mojej dzielnicy ; ))

Odpowiedz do tematu