• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

mezon 

Wysłany: 2014-07-03, 10:33   Wasze ulubione restauracje

Witam. Może stworzymy tutaj listę dobrych miejsc gdzie można smacznie zjeść?
Na szczycie mojej jest ta gospoda warszawska - o staropolskiej nazwie Zalewajka. Znajduje się w miejscowości Konstancin Jeziorna, skąd jak na pewno wiecie jest bardzo dobry dojazd do centrum.
Serwują tam głównie potrawy kuchni staropolskiej. Wszystko bardzo smaczne, idealnie doprawione tak więc kucharz zna się na tym co robi.
Moim zdaniem bardzo dobre miejsce na sobotni obiad w rodzinnym gronie.

malaksiezniczka  

Wysłany: 2014-07-11, 11:37   

Na Śląsku znam kilka bardzo fajnych restauracji. Szczególnie upodobałam sobie jedną z wegetariańskim jedzeniem (mimo, iż sama wegetarianką nie jestem).

ola19  

Wysłany: 2014-07-14, 23:30   

Polecam Bistro w Bibliotece w Katowicach na Francuskiej. Pyszne i tanie jedzenie :)

estfoto 

Wysłany: 2014-08-01, 15:21   

W Bistro mają pyszne jedzenie, chodzę tam kiedy tylko mam okazje.

spiderman 

Wysłany: 2015-03-17, 12:59   

Restauracja sushi Besuto na Nowym Świecie w Warszawie: http://www.besuto.pl/ . Najlepsze sushi w centrum Warszawy a może i w całej Warszawie.Sa jestem wielkim fanem japońskiej kuchni, odwiedziłem już wiele tego typu miejsc ale w Besuto smakuje mi najbardizej. Wszystko jest bardzo ładnie podane, apetyczne.
Wystrój nowoczesny, niekiczowaty Nie jest krzykliwie jak w innych tego typu miejscach. Można się po prostu zrelaksować.

Amiszka 

Wysłany: 2015-04-23, 16:43   

Osobiście polecam Sfinksa, jadłam w Poznaniu, Olsztynie i Warszawie, a jedzenie zawsze było równie pyszne :)

ziomek12  

Wysłany: 2015-07-28, 21:11   

Dla mnie niezwykle ważne jest to, żeby restauracja zawsze miała świeże produkty. Można to osiągnąć między innymi dzięki skrzynkom na warzywa Erg System. Warto na to zwracać uwagę. Znajomy zajmuje się logistyką takich towarów i wiem, że w innych warunkach warzywa mogą być zbyt poobijane.

dyt  

Wysłany: 2015-11-26, 22:05   

A moją ulubioną restauracją jest włoska restauracja w krakowie Trattoria Da Marco :) można zjeść tam świetną pizzę oraz dania mięsne, pasty, zupy oraz inne pyszności :)

AstaLawista  

Wysłany: 2015-11-27, 22:45   

Widzę, że ta restauracja włoska w Krakowie ma na prawdę dobre menu i ciekawą aranżację pomieszczeń ;) nie byłam tam jeszcze, ale w najbliższy weekend chyba się tam wybiorę na kolację z narzeczonym.

a_gatka 

Wysłany: 2016-01-29, 11:49   

A w Warszawie? Macie coś ulubionego w centrum? Chciałabym spotkać się z koleżanką w jakimś miłym, niezbyt tłocznym miejscu, po pracy. :)

malaksiezniczka  

Wysłany: 2016-03-23, 08:01   

ziomek12 napisał/a:
Dla mnie niezwykle ważne jest to, żeby restauracja zawsze miała świeże produkty.

Dodałabym jeszcze, że teraz liczą się domowej roboty wyrobu. Restauracje, które produkują własne wędliny przy pomocy przypraw bez E z tonato.pl mają szansę wyróżnić się na rynku i zdeklasować konkurencję. Co o tym myślicie?

aniusia82 

Wysłany: 2016-04-18, 13:05   

Nie mam ulubionej restauracji, ale mam ulubioną herbaciarnię :) Mogę polecić z czystym sumieniem herbaciarnie "Czajnik" w Zabrzu. Można tam wypić doskonałą herbatę i zjeść wspaniałe smakołyki, jeszcze jak się pójdzie ze znajomymi i weźmie jakieś gry, to już w ogóle można świetnie spędzić czas.

santi 

Wysłany: 2016-07-08, 10:19   

Też nie mam ulubionej jakiejś staram się za każdym razem wybierać inne, jedynie na szybki, zdrowy obiad wpadam do salad story regularnie, mam już swoje ulubione sałatki :) , jak nie mam czasu nic zrobić albo w pracy się przeciągnie to to miejsce zawsze odwiedzam

62miko 

Wysłany: 2016-07-30, 18:44   

Ja nie mam ulubionej restauracji. Nie miałam jakoś nigdy czasu na chodzenie po restauracjach ale chcę to zmienić Ostatnio trafiłam na dobre jedzenie Kraków - http://podbaranem.com/ i chyba się tam wybiorę w niedzielę na obiad. Słyszałam, ze mają bardzo smaczne menu.

Sinna 

Wysłany: 2016-08-12, 07:49   Najlepsza w Zakopanem

Dużo lubię, zależy gdzie jestem, ale mam taką jedną do której lubie czesto wracac jak jestem w Zakopanem. http://www.szymaszkowa.pl/ po drodze do Doliny Kościeliskiej :) Regionalnie, smacznie i klimatycznie, a przy tym cena niewyimaginowana :) Jak będziecie w Zakopcu zajrzyjcie i sami ocenicie :)

Odpowiedz do tematu