• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

kochanamoniczka  

Wysłany: 2007-12-18, 16:59   

a ja kocham Włochy :D
miałam przyjemność spędzać tam wakacje dwa razy (na pól. i na płd.) Hiszpania, Chorwacja... tez jest przepiękna :D <dreszczyki przechodzą>
Jeszcze byłam w odwiedzinach u wyspiarzy- Anglików- ale to już w celach zarobkowych.... i nie miałam czasu na zwiedzanie- choć przyznam że ta piękna zieleń jest niesamowita :)

mordial 

Wysłany: 2007-12-18, 20:49   

Hiszpania, świetne miejsce gdzie byłaś? Co do Chorwacji to ostatnio jakoś częściej spoglądam w tamtą stronę pewnie w odwrocie od pędu na wyspy :/

Desecra 

Wysłany: 2007-12-18, 23:06   

Hmm święta w Laponii? kojarzy mi się to z line4you.pl bezsprzecznie;) Czyżby to były tylko domysły ? czy sie nie mylę?:P

kochanamoniczka  

Wysłany: 2007-12-19, 02:27   

Cytat:
Hiszpania, świetne miejsce gdzie byłaś?

Hiszpania... to było małe miasteczko pod Barcelona ale nie pamiętam nazwy.. to było dawno temu- szalona nastolatka wiecznie pijana :) ale było pięknie:) tylko sama Barcelona trochę mnie rozczarowała... choć może pokazała swą naturalną stronę bez tych sztucznych granic w wielkich miastach....

boomcia 

Wysłany: 2007-12-19, 18:25   

serio nikt się nie pisze na taki wypad? ;)

mordial 

Wysłany: 2007-12-19, 21:28   

Widzę że w podobnym okresie życia zwiedzaliśmy Hiszpanię :) Pisząc o sztucznych granicach masz na myśli "czarną dzielnicę"?

boomcia, jak taki wyjazd się kalkuluję - pytam z ciekawości

kochanamoniczka  

Wysłany: 2007-12-19, 23:26   

mordial napisał/a:
Widzę że w podobnym okresie życia zwiedzaliśmy Hiszpanię :) Pisząc o sztucznych granicach masz na myśli "czarną dzielnicę"?

chodzi mi o to że z jednej strony w centrum było pięknie ślicznie a na chodnikach narkomani, pijani ludzie spali albo zaczepiali nachalnie przechodniów.... szło sie deptakiem a tu smród z bocznych uliczek i mnóstwo śmieci....

hewlett  

Wysłany: 2007-12-21, 17:48   

boomcia napisał/a:
to chyba juz musze zacząc zarabiac zeby wyjechac za 100 lat ;) na prawde aż tyle kosztuje?

naprawdę, nawet w zagranicznych biurach- może na wlasną rękę kosztuje to taniej- bo taka podróż, znaczy organizacja takiej podróży to pewnie ze 30% ceny

[ Dodano: 2007-12-23, 13:25 ]
boomcia napisał/a:
a może na świta do Laponii??? po co fatygowac Świętego Mikołaja? mam już nawet transport...co pawda nie są to sanki ale przynajmniej będzie ciepło i komfortowo.ktoś chętny?

Pewnie pojechałaś na te święta do Laponii, jak wrócisz musisz, opowiedzieć jak było, jak podróż, pogoda...

exclusive 

Wysłany: 2007-12-30, 23:17   

Line4you jest dość dobrym pośrednikiem co do przewoźników lotniczych. Ceny nie odstraszają a klienci sami chętnie korzystają z ich usług ponownie.

[ Dodano: 2007-12-30, 23:18 ]
Hmm z tego co piszecie aż tak źle jest jak się pojedzie na wycieczkę gdzieś do Hiszpani? Bo tak czytam sobie i myślę nad tym.

hewlett  

Wysłany: 2008-01-02, 23:34   

no line4u jest dobre- trzeba im to przyznać. mieli fajną tą oferte ze świętam iw Laponii i w sylwestra w paryży. pewnie tweraz będzie coś o karnawale w rio

maclpoland 

Wysłany: 2008-01-03, 20:06   

Ja najbardziej lubię góry, a więc Karpaty, Skandynawia, Alpy i Pireneje to moje ulubione miejsca :)

Z poważaniem
Maclpoland

patrix011 

Wysłany: 2008-01-03, 20:52   

A ja lubie zwykłe wyjazdy nad morze

Ashlee15 

Wysłany: 2008-01-04, 17:34   

Kraków,jakieś miejsce w górach albo Chrzanów-to z Polski.
Z zza granicy-Hiszpania,Portugalia,Londyn i Manchester.
To są moje ulubione miejsca na świecie.

Sharana 

Wysłany: 2008-01-10, 23:27   

Moim celem na ten rok jest Bułgaria :) można tam zarówno powspinać się na skałkach jak i pomoczyć nogi w morzu czy poleniuchowac na plaży,,, dla badziej wybrednych - baseny solankowe... :D

cotopaxi  

Wysłany: 2008-04-25, 17:59   

w tym roku wybieram sie w wiele miejsc w polsce - glownie na festiwale, pikniki i tym podobne imprezki.
pierwsza wycieczka - zaraz po sesji - piknik lotniczy w krakowie, pozniej grunwald, mragowo, zapewne kilka razy wiezyca (bo blisko), bialowieza we wrzesniu jako ukoronowanie przyjemnosci. poza tym w sierpniu hiszpania - wieksza czesc 10-dniowego pobytu w miejscowosci oliva pod valencia.

za to na przyszly rok planuje wielka wyprawe (chyba ze uniwerekowi wreszcie uda sie zalatwic cos do konca i wypusci paru studentow na wymiane w okolice kenii i tanzanii w celach amelioracji jezyka, w co bardzo watpie), mianowicie pieszo wzdloz sporej czesci polnocnego wybrzeza francji. przygotowania kondycyjne zaczynam od konca tegorocznej sesji - w rok powinnam sie wyrobic :) ah ah.

Go forth on your path, as it exists only through your walking.

Odpowiedz do tematu