• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2008-04-26, 23:53   

jeśli chodzi o mnie to uwielbiam góry ^^ i ja bym mogła jeździć ciągle w góry - ten klimat, atmosfera, krajobrazy, trasy i ludzie, z którymi razem można uciekać przed niedźwiedziem, który chce nas drapnąć ;p a wieczorem - żubróweczka, gitara, śpiewy <ach, się rozmarzyłam> góry to aktywny wypoczynek, który wręcz ubóstwiam ;]

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru

http://xc.com.pl/oferta/wapro/wapro-wf-mag

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2008-04-26, 23:58   

Zgadzam się, góry to jest to, co tygryski lubią najbardziej, zwłaszcza w dobranym towarzystwie ^^ uwielbiam to uczucie zmęczenia po całodziennym łazikowaniu, wieczorne ognicho po którym się zasypia jak małe dziecko tylko po to, żeby rano ruszyć dalej. Coś wspaniałego - a Bieszczady ubóstwiam szczególnie:)

Ewentualnie jakieś ciepłe morza - Grecja, Hiszpania - daje mi to prawie tyle samo przyjemności co górskie włóczęgi:)

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2008-04-27, 00:01   

Sol napisał/a:
Ewentualnie jakieś ciepłe morza - Grecja, Hiszpania - daje mi to prawie tyle samo przyjemności co górskie włóczęgi:)
porównać ciepłe morze do górskich włóczęg, a ić! ;p Wszak morze to zupełnie inna bajka, jedyne, co Cię ratuje to to słowo "prawie" ;p poza tym jak chcę morzę i plażę to mam przed blokiem piaskownicę, mogę sobie zamki budować xD

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru

http://xc.com.pl/oferta/wapro/wapro-wf-mag

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2008-04-27, 00:03   

Colorblind napisał/a:
Wszak morze to zupełnie inna bajka
Wiadomo, że inna, ale jaka przyjeeeemnaaaa... ^^ piaskownicę to Ty sobie możesz - gdzie jej do plaży nad czyściutkim morzem, gdzie mozna się wykąpać, wyszaleć w wodzie i przy okazji opalić ;P nie bluźnij ;P

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

AgaFFa  

Wysłany: 2008-07-31, 13:27   

Jeżeli chodzi o Polskę to zdecydowanie Kraków:)
a jak zagranica, to tylko Skandynawia :P

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2008-08-01, 01:27   
   Polecający: Paulinaaa

niedługo jade nad morze(cały tydzien bedziecie mieli ze mną spokój) fajna sprawa, ale wydaje mi sie, ze góry mają swój osobliwy klimat. Lubie równiez jezdzic nad jakies fajne jeziorko, gdzie mozna spokojnie popływac, wypic piwko itp. :) Zagranica to tylko USA.

vicealigator  

Wysłany: 2008-11-11, 10:12   

We wrzesniu bylem na wycieczce przez Czechy, Slowacje, Austrie, Luksemburg.
Tu jest relacja+fotki
http://vicealigator.geobl.../cztery-stolice
i jeszcze fotki z Pragi
http://pl.youtube.com/watch?v=gKTG6rR5poA
i Wiednia
http://pl.youtube.com/watch?v=_Rs_-UtoIDw

living_dead_girl  

Wysłany: 2008-11-12, 15:48   

Zazwyczaj podróżuję po Polsce, najczęściej są to góry..
Wiekszośc Polaków jeździ na zachód, a ja bym pojechała na północ - Skandynawia xD a najlepiej Finlandia. :)

Backspace  

Wysłany: 2008-11-12, 18:16   

living_dead_girl napisał/a:
Zazwyczaj podróżuję po Polsce, najczęściej są to góry..
Wiekszośc Polaków jeździ na zachód, a ja bym pojechała na północ - Skandynawia xD a najlepiej Finlandia. :)

Ja tam wole wschód (zauroczony Ukrainą). Ale ostatnio przeglądałem też strony z promami do Szwecji. Napewno kiedyś tam dotre.. :) Nie wiesz moze czy to prawda że w Skandynawii można rozbic namiot gdziekolwiek (np w parku) i nocować bez żadnych konsekwencji przez 1 noc? Gdzieś wyczytałem taką informacje... Szwecja to raczej drogie państwo dla biednego studenta z Polski :P więc by można zaoszczędzić w taki sposób na noclegu :)

Co do ostatnich wycieczek, to byłem 3 tygdnie temu w Czechach, na 3 dni. W sumie nic wielkiego, ale jeszcze tam nie byłem, więc trzeba było nadrobić. Ołomuniec, Brno i kilka malowniczych zameczków na morawach. Taka czeska jesień :)

living_dead_girl  

Wysłany: 2008-11-13, 13:58   

Cytat:

Nie wiesz moze czy to prawda że w Skandynawii można rozbic namiot gdziekolwiek (np w parku) i nocować bez żadnych konsekwencji przez 1 noc? Gdzieś wyczytałem taką informacje... Szwecja to raczej drogie państwo dla biednego studenta z Polski :P

Niestety nie słyszałam o tym. ale podobno w Finladii w normalnym radiu leci metal, więc tak czy siak to duży plus i można by jechać :P
A dla was studentów to wszystko drogie, a i tak wszędzie duże zniżki macie :P
może na ten prom też by była xD :rotfl:

kleopatra 

Wysłany: 2008-11-13, 14:51   

Ja na wyjeżdżam w czasie wakacji albo do UK albo do Norwegii. Zawsze z kumpelami tak robiłyśmy. Chociaż w te wakacje trafiłyśmy do Amsterdamu. Za rok staram się upatrzyć coś w Finlandii, sporo znajomych mówi, że można sobie fajnie dorobić i zwiedzić owy kraik.

Żyrafa  

Wysłany: 2008-11-15, 19:45   
   Polecający: Google ; ]

Głównie to góry, lub jakieś małe miejscowości oddalone od miast. A na wakacje oczywiście lasy - oboozy ; ]

Fioletowi

Svirus  

Wysłany: 2008-11-17, 19:16   

Ja preferuje wypoczynek w kraju i najlepsze sa takie miejsca do których mogę rowerem dojechać :D W ostatnie wakacje byłem rowerem w Bieszczadach... było ekstra :)

Violl  

Wysłany: 2008-11-20, 21:10   

gdziekolwiek byleby za granice :) zwiedzilam juz pare krajow ale najbardziej kocham kraje Alpejskie i zarowno niemieckojęzyczne... szczegolnie Niemcy i Szwajcarie. To ostatnie to przeurokliwe panstewko :) Polecam każdemu, co wiecej, oprocz tych szczegolna sympatia daze takze Hiszpanie... z innych mam po prostu tylko miłe wspomnienia :)

Dagmara.nowicka  

Wysłany: 2008-11-28, 10:31   

a ja jestem fascynatką morza :) do tej pory naszego :P ale zamierzam to wkrótce zmienić, bo szczerze marzy mi się jakaś dalsza podróż, mam nadzieje że się uda...

Ps: a w Polsce polecam Łebę :D

Odpowiedz do tematu