• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2012-03-13, 23:56   

Polaków nie lubią, bo Polacy się tam zachowują jak trzoda chlewna. byłam, widziałam, słyszałam, widziałam, nie dziwię się Holendrom nic a nic. tak jak u nas się nie lubi rumunów, takie samo podejście tam mają do Polaków. szczególnie do tych, którzy siedzą na holenderskim zasiłku.

Mi_ja 

Wysłany: 2012-03-14, 13:28   

w Polsce Polacy wybierają najczęściej góry zimą a latem morze. Najbardziej popularne są znane turystyczne miejscowości i miasta, takie jak Zakopane, Karpacz czy Władysławowo.

A za granicą... hmm chyba wszyscy do ciepłych krajów lubią jeździć. Prym wiodą tu Turcja i Egipt, a ostatnio również Chorwacja:)

Tak wynika z moich obserwacji:)

Backspace  

Wysłany: 2012-03-14, 17:24   

Martina napisał/a:
byłam, widziałam, słyszałam

ale żeby wszyscy? Musi być tam chociaż kilku naszych rodaków, których oni lubią;)

Martina  

Wysłany: 2012-03-14, 17:41   

jeśli mówimy o ogóle, to Polaków się tam raczej nie lubi. wiadomo, że pojedynczy Holender może lubić pojedynczego Polaka, tego się nikomu nie zabroni. tak jak u nas ktoś może lubić jakiegoś cygana, ale co ogół społeczeństwa myśli o ogóle cygańskim - każdy wie :oczami:

Gofia 

Wysłany: 2012-03-15, 16:38   

a co myślicie o wycieczce rowerowej? takie 13 dni po Szwecji lub Holandii?

przyjemne sprawy...

AnkaK18 

Wysłany: 2012-03-19, 18:56   

Gofia napisał/a:
a co myślicie o wycieczce rowerowej? takie 13 dni po Szwecji lub Holandii?

Na pewno będzie ciekawie, Szwecja mi się podoba, szczególnie te małe kolorowe domki :)
My też wybieramy się do Szwecji, ale niestety tylko weekendowy wyjazd wchodzi w grę wiec wybraliśmy rejs promem Polonia a potem kilkugodzinną wycieczkę na zwiedzanie i rejs powrotny. Czas ograniczony ale myślę ze się opłaca, tym bardziej ze na promie wystąpią 4 kabarety :)

Martina  

Wysłany: 2012-03-19, 21:19   

Szwecja faktycznie jest bardzo ładna, ale i bardzo droga jak na polskie warunki. ja byłam przerażona kiedy okazało się, że autobus z lotniska do miasta kosztuje więcej niż samolot z Polski.

progres123 

Wysłany: 2012-04-23, 14:32   

naprawde polecam wam południe Francji. Piękne krajobrazy, świetni przyjaźni ludzie, wcale tez nie jest tak drogo. naprawdę świetna sprawa!:D
www.hollex.rzeszow.pl

DorotaK  

Wysłany: 2012-04-25, 19:58   

Mi się wydaje, że to po prostu samoloty do Skandynawii (nie tylko do Szwecji) są wyjątkowo tanie ;)

Martina  

Wysłany: 2012-04-26, 07:55   

dobrze, w porządku, tani samolot to jedno, ale dojazd z lotniska do Sztokholmu (fakt, że ok. 100 km, ale to jednak tylko autobus, a nie cholerna taksówka) - 70zł od osoby...
autobus podmiejski taki jadący 10 minut - 14zł...
wiem, że dla nich to zupełnie inna bajka bo inaczej zarabiają, dlatego napisałam, że jak na polskie warunki to jest drogo.

marakesz  

Wysłany: 2012-04-29, 11:36   

Ja ogólnie nie jestem zwolennikiem wycieczek polegających na zwiedzaniu, podziwianiu architektury, czy leżeniu na plaży. ja się muszę zmęczyć, podziwiać przyrodę i mieć jakiś fun. Dlatego często wędruję po górach, pływam kajakiem, wybywam na kilkudniowe trasy rowerowe. Głównie w Polsce lub pobliskie kraje: Słowacja, Czechy, dobre pasma górskie są w Rumunii, na Ukrainie.

dziennikarz 

Wysłany: 2012-04-29, 18:43   

Mi z kolei wystarczy basen + all inclusive ;) Czy będzie to w Tunezji, Turcji czy Egipcie bez znaczenia. Dzięki tanim liniom lotniczym, jak dobrze poszukać, za 1000 - 1200 złotych można porządnie odpocząć i przy okazji zobaczyć inne kultury. Gorąco polecam.

Przy okazji: witam wszystkich, jako, że jest to mój pierwszy psot na forum.

Achar  

Tytuł: Sezonowiec:<

Wysłany: 2012-04-29, 21:26   

W tym roku Łeba, 2 lata temu Dziwnówek, wcześniej Ustronie Morskie. O 2 ostatnich mogę śmiało powiedzieć, że są godne polecenia. Co do 1 przekonam się w sierpniu.
Impatient and curious of what may come

grygielik 

Wysłany: 2012-05-09, 14:16   

marakesz napisał/a:
Ja ogólnie nie jestem zwolennikiem wycieczek polegających na zwiedzaniu, podziwianiu architektury, czy leżeniu na plaży. ja się muszę zmęczyć, podziwiać przyrodę i mieć jakiś fun. Dlatego często wędruję po górach, pływam kajakiem, wybywam na kilkudniowe trasy rowerowe. Głównie w Polsce lub pobliskie kraje: Słowacja, Czechy, dobre pasma górskie są w Rumunii, na Ukrainie.

Ja mam podobnie, w tamtym roku byłem w górach w takiej miejscowości jak Skawica. Trochę daleko od Zakopanego i Tatr, ale świetna okolica do chodzenia po górach. W tym zaś planuję wybrać się ze znajomymi do Droblina na Polesiu, gdzie również będziemy starać się wypoczywać aktywnie (paintball, quady i jazda konna itp.)

aannnaa  

Wysłany: 2012-05-11, 01:17   

Egipt Giza i Meksyk Teotihuacan, od dzieciństwa lubie piramidy :)

Odpowiedz do tematu