• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Klaster 

Wysłany: 2012-05-14, 12:26   

wszędzie jest pięknie, ale moim zdaniem często zapominamy jak ładnie jest u nas :) np. taka wschodnia Polska jest oszałamiająca a często pomijana i niedoceniana. Sam z dziewczyną chcę jechać właśnie gdzieś na wschód w długi weekend w czerwcu :)
@grygelik napiszesz coś więcej o tym miejscu? jest coś fajnego w zasięgu samochodowym do zobaczenia?

grygielik 

Wysłany: 2012-05-18, 14:29   

Odnowiony dawny dworek szlachecki, stadnina koni, aktywny wypoczynek i duży park, bliskość przyrody tym się charakteryzuje Droblin, ogólnie wydaje się być fajnym miejscem na ucieczkę od miasta i świetną zabawę ze znajomymi :)
Ostatnio zmieniony przez grygielik 2012-05-18, 14:30, w całości zmieniany 1 raz  

Serij 

Wysłany: 2012-05-22, 22:04   

o tak...Egipt! marzy mi sie to od dziecinstwa. Znajomi z pracy wybieraja sie w tym roku i zbieraja dalej ekipe. Powaznie zastanawiam sie czy nie jechac z nim, wiecej moze nie byc juz takich okazji. Byl juz ktos w Egipcie z biurem podrozy?

dawwyy 

Wysłany: 2012-05-26, 23:01   

a ja jak co roku - kierunek nasze morzę ;)

czem300 

Wysłany: 2012-05-29, 12:52   

a ja w tym roku do niemiec do pracy :looka:
Ostatnio zmieniony przez czem300 2012-05-29, 12:53, w całości zmieniany 1 raz  

Serij 

Wysłany: 2012-06-13, 20:40   

w tamtym roku bylam w Ustce, swietne byly tam imprezy wieczorami na plazy :)
Co do mojego Egiptu to oczywiscie dostalam pozwolenie od mojego mezczyzny na wyjazd, a nawet bedzie jechal z nami! musimy tylko teraz wybrac jakas ciekawa wycieczke... moze last minute? mysle, ze nawet taniej by wtedy bylo...

ania19861  

Wysłany: 2012-06-18, 12:28   

A gdzie polecacie wakacje, chodzi mi o wycieczki za granicę :) ??

jacek78 

Wysłany: 2012-06-19, 15:38   

Ja uważam że Polska ma tyle pięknych miejsc że nie trzeba wyjeżdżać nigdzie za granice. Można tu wymienić chociaż by Bieszczady, Kraków, Toruń. Dla fanów mocnych wrażeń też coś się znajdzie a mianowicie MRU czyli fortyfikacje niemieckie z okresu II wojny światowej. Liczne dworki szlacheckie, pałce i stare cmentarze a wymieniać tego można dużo :) tak więc lepiej zwiedzić swoje podwórko

Serij 

Wysłany: 2012-06-19, 19:31   

Polske jeszcze zdaze zwiedzic, a glownie mam na mysli nasze piekne polskie gory:)
no ja tak jak wczesniej pisalam polecam Egipt....piramidy, sarkofagi itp zawsze chcialam to zobaczyc na wlasne oczy! :) Jak narazie najkorzystniejsza okazala sie oferta z triady, bo maja opcje 7+7 - czyli siedem dni sie zwiedza, a przez kolejne siedem mozna sie relaksowac w hotelu. I ta wlasnie opcja najbardziej nam przypadla do gustu.

jacek78 

Wysłany: 2012-06-21, 08:39   

Klaster napisał/a:
wszędzie jest pięknie, ale moim zdaniem często zapominamy jak ładnie jest u nas :) np. taka wschodnia Polska jest oszałamiająca a często pomijana i niedoceniana. Sam z dziewczyną chcę jechać właśnie gdzieś na wschód w długi weekend w czerwcu :)
@grygelik napiszesz coś więcej o tym miejscu? jest coś fajnego w zasięgu samochodowym do zobaczenia?

Tak wschodnia ściana jest wspaniała. Białystok, Łomża, Tykocin i wile innych mniejszych i większych miejscowość zachwycają swym urokiem. Byłem ponad tydzień na Podlasiu i polecam dużo zabytków sakralnych zarówno katolickich jak i prawosławnych, cmentarze żydowskie i wiele innych ;)

Serij 

Wysłany: 2012-06-30, 10:49   

Łomza? przeciez tam nic wyszukanego nie ma, moze tylko tyle, ze browar tam produkuja. Jesli chodzi o Bialystok, bylam i zwiedzalam cerkiew, koscioly... W ten weekend ruszamy w strone mazur, w celu zwiedzania:)
http://www.triada.pl/hote...sort,917,D.html moje wspomniane wczesniej 7+7-swietny maja program wycieczki, mozna naprawde wiele ciekawych miejsc odwiedzic. Nie bede wymieniac, bo maja tego bardzo duzo, ale zobaczyc cos takiego...ah!:)

jacek78 

Wysłany: 2012-07-02, 08:57   

W Łomży jest klika kościołków i cerkwi które warto odwiedzić

nika95 

Wysłany: 2012-11-06, 14:16   

W Polsce najbardziej lubię góry. Ale jest ogólnie tyle pięknych miejsc do zwiedzenia, że czekam już kiedy sama będę mogła wsiąść do autka i ruszyć w drogę :)

Za granicą - najczęściej jeżdżę do Anglii, bo mam tam brata. Zdecydowanie wolę bardziej wycieczki ze zwiedzaniem niż leżenie na plaży, chociaż i to od czasu do czasu się przydaje ;)

ktostam 

Wysłany: 2012-11-09, 13:40   

ostatnio Manchester Wielka Brytania.
Ale chciałbym poznać kogoś kto też lubi podróżować, to jest właśnie główny problem.
Większość ludzi woli siedzieć na d.upie i pić piwo niż sobie gdzieś pojechać czy coś.

charline  

Wysłany: 2012-11-13, 16:29   

Tylko zagranicę. ostanio Azja na zmianę z Europą

Odpowiedz do tematu