• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

beatinka  

Wysłany: 2014-05-23, 15:00   

U mnie to, gdzie pojadę uzależnione jest od finansów i czasu, jaki mam. Na weekend lubię jeździć w góry lub do miast typu Wrocław lub Kraków. Dłuższe wyjazdy to oczywiście urlop nad morzem lub jeziorem.

spiderman 

Wysłany: 2014-05-28, 10:57   

beatinka napisał/a:
U mnie to, gdzie pojadę uzależnione jest od finansów i czasu, jaki mam. Na weekend lubię jeździć w góry lub do miast typu Wrocław lub Kraków. Dłuższe wyjazdy to oczywiście urlop nad morzem lub jeziorem.

A może weź pod uwagę Egipt? MOżna natrafić na bardzo fajne okazje szczególnie kiedy rezerwujemy wakacje wcześniej albo tym bardziej kiedy korzystamy z last minute. I dzięki temu takie wakacje zagraniczne mogą nas kosztować o wiele mniej niż na przykład wczasy nad naszym morzem bałtyckim. Są tam wspaniałe i piaszczyste plaże co możesz sobie poczytać tutaj: http://slonecznyegipt.pl/plaze-egipcie/ - nasz hotel miał własną hotelową, tuż przy wyjściu. Fajny standard . Radzę jednak wybierać hotele 4 albo tym bardziej 5*.

Medel 

Wysłany: 2014-05-28, 13:46   

Z tego co tutaj wyczytałem nikt nie wspomniał o Szwajcarii, neutralny kraj nie wyniszczony przez wojnę, a co za tym idzie naturalny. Pobyt tam nie jest drogi, a jeśli chce ktoś naprawdę odpocząć od cywilizacji to takich miejsc w otoczeniu gór, rzek, jezior jest pełno. Ja osobiście polecam miasto Altdorf, niedrogie motele, cisza, spokój i krajobraz jakiego w Polsce zapewniam nie zobaczycie. Wyszczerbione tunele, po wyjeździe z tunelu jeziora z jednej i z drugiej strony, a zaraz przy jeziorze zaczynają się szczyty. Naprawdę polecam. Jakby ktoś chciał więcej informacji z tym związanych to zapraszam na PW. Ludzie tam są dużo milsi niż u nas, oderwą się od własnej roboty, gdy spytasz o drogę( raz nawet sam dziadek poprowadził mnie samochodem do jednego miejsca.) Byłem tam już 2 razy i nie żałuję wyboru, nie ma komercji, drogich rzeczy, wszystko tak jakby to było w jakiejś normalnej wsi na uboczu.

mezon 

Wysłany: 2014-05-28, 14:38   

super
Ostatnio zmieniony przez mezon 2014-05-28, 14:39, w całości zmieniany 1 raz  

wojtek1991 

Wysłany: 2014-05-29, 17:36   

szwajcaria super pomysł, sam bym z chęcią pojechał

kalimba  

Wysłany: 2014-06-21, 13:43   

Ja wyjazdy mam tylko w okresie wakacyjnym, i od paru lat jeżdze tutaj http://www.aquariusspa.pl...je-w-kolobrzegu uwielbiam te wyjazdy i czas spędzony tutaj. W koncu mogę odpocząć i się zrelaksować. Bo tam w ciągu roku jakoś mało czasu mam na takie wyjazdy.

mezon 

Wysłany: 2014-06-25, 07:04   

Ja również lubię odpocząć sobie od zgiełku wielkiego miasta. Na co dzień mieszkam w centrum Warszawy i momentami czuję się jak w klatce. Tak więc kiedy idzie weekend jedziemy razem z żoną w Polskę ;)
Bardzo podobało nam się w centrum rekreacyjnym Promenadzie nad Jeziorem Zegrzyńskim. Byliśmy tam wprawdzie tylko raz ale na początku lipca wracamy na kilka dni - już wynajęliśmy sobie noclegi (są w dobrych cenach jak na standard). Miły ośrodek gdzie naprawdę można wypocząć. Cisza, zieleń. wiele sportów wodnych i ładna plaża, na której można złapać trochę słońca.

marta_28  

Wysłany: 2014-06-30, 13:06   

Na najlepiej wypoczywam jednak w ciepłych krajach :) warto szukać po ofertach last minute, ja zarezerwowałam właśnie wyjazd z Net Holiday do Bułgarii praktycznie o połowę taniej, jak ktoś nie ma dużo kasy, to jest dobre rozwiązanie.

kajametrowska 

Wysłany: 2014-07-02, 09:43   

A my od jakiegoś czasu z mężem raczej wybieramy Polskę .... No zagranica również jest ciekawa jednak jest drożej (nikt mnie nie przekona,że jest taniej no chyba,że zabierze się ze sobą same konserwy...) i jednak długa podróż może byc bardzo męcząca.
W zeszłym roku wypoczywaliśmy nad morzem ( Świnoujście) i pogoda była świetna - na weekend sierpniowy.
I w tym roku również wracamy w tym samym okresie.
Udało nam się wynająć to samo mieszkanie w jakim wypoczywaliśmy rok temu - bardzo dobrze ponieważ warunki świetne, nowiutkie,czyściutkie, zresztą o wysokim standardzie na czym nam zależało (poniżej foty, dla ciekawych więcej tutaj: http://swinoujscie.baltic...iastow/109_4911 ). No kuchnia mogłaby być lepiej wyposażona jednak rzadko gotowaliśmy.
Co fajne było tam darmowe wifi.

doesntmatter  

Wysłany: 2014-07-09, 09:14   

Ja uwielbiam góry! I jakieś wycieczki zorganizowane. Ogólnie jak już jadę na wakacje to musi się coś dziać i być dobra ekipa. :) Zawsze byłam zdania, że wakacje powinny pozostawiać po sobie jakieś ciekawe wspomnienia. Leżenie plackiem na plaży, bezsensowne spacery - to nigdy nie było dla mnie. Pamiętam jak z rodziną męczyłam się potwornie, gdy oni praktycznie mogliby cały tydzień siedzieć na piachu...

kasiad  

Wysłany: 2014-07-10, 09:35   

A ja właśnie wróciłam z wycieczki do Londynu. Jestem zachwycona tym miastem :) Mimo, iż nie znałam angielskiego dałam radę. :D Zwiedziłam miasto- wiele zabytków, oczywiście nie obyło się też bez zakupów. A wiecie co mnie bardzo zaskoczyło? Że koleżanka poleciła mi taksówki POLSKIE. Świetna podróz a także rozmowa z panem który poinstruował mnie co warto zobaczyć/ gdzie pójść. Jakbyście chciały kiedyś skorzystać wrzucam link- http://www.waldicab.pl/

malaksiezniczka  

Wysłany: 2014-07-11, 10:33   

W ten weekend chciałam się wybrać do Ogrodzieńca (uwielbiam tam jeździć latem), ale wydaję mi się, że jednak pogoda nam nie dopisze - w sobotę ma cały dzień padać.

kasiad  

Wysłany: 2014-07-11, 17:56   

:)
Ostatnio zmieniony przez kasiad 2014-07-29, 18:32, w całości zmieniany 1 raz  

anolt 

Wysłany: 2014-07-12, 19:48   

Ja najczęściej jeżdżę nad morze, ale w tym roku nie pojadę, w przyszłym być może też nie, mam nadczynność tarczycy, i morski klimat z dużą zawartością jodu, dlatego w tym roku w pierwszej kolejności pojadę do Wielkiej Brytanii, a potem w polskie góry.

errysa 

Wysłany: 2014-07-13, 19:11   

Ja od kilku lat staram się zwiedzić całą Europę, ale najczęściej odwiedzam Polskę. Wspaniale się tu czuje! Chciałabym pracować i mieszkać w Polsce, ale wiem, że to niemożliwe, nigdy nie dostałbym kredytu mieszkaniowego, o dobrze płatnej pracy, także nie ma mowy.

Odpowiedz do tematu