• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Jerry104  

Wysłany: 2014-10-08, 11:29   

Ja lubię Pieniny i często tam jeżdżę. Szczególnie Czorsztyn i okolice. Sokolica to niewielki szczyt do zdobycia. Widoki na przyrodę a zwłaszcza na Dunajec sa niesamowite. Poleam wszystkim.

Puko 

Wysłany: 2014-10-08, 18:33   

Ja uwielbiam jeździć na południe, ostatnio byłem w Hiszpanii i oglądałem piękne nieruchomości hiszpania,szkoda że mnie na żadną nie było stać

lazygirl 

Wysłany: 2014-10-21, 12:14   

Ja byłam we wrześniu w Poznaniu zwiedzić właśnie najpiękniejsze miejsca tego miasta i nocowałam w bardzo fajnym hostelu: http://www.bythewayhostel.pl/ gdyby ktoś był przejazdem to koniecznie pamiętajcie o tym miejscu:)

agnieszka729  

Tytuł: :-)

Wysłany: 2014-11-03, 10:59   

Ostatnio z wycieczkami ubogo... kasa się zbiera przez cały rok na solidny, dwutygodniowy urlop w czasie sezonu wakacyjnego; coś tam się odkłada na remont... i na wycieczki nie starcza :P Ale gdybyśmy tak przestali palić papierosy i popijać piwko wieczorkami, to można by się było kopsnąć gdzieś w Beskidy.
Myślę sobie, że trzeba byłoby zacząć od jakiegoś sportu. Gdybyśmy się poruszali - np. idąc za inspiracjami ze strony Wakacje - o wczasach i aktywnym wypoczynku - kupili sobie kijki i wychodzili wieczorem w godzinną trasę zamiast leżeć przed TV... :cool:

jazza  

Wysłany: 2014-11-04, 19:22   

Ja lubię jeździć... wszędzie! Mam paczkę znajomych na studiach i zawsze coś fajnego uda się ogarnąć. Oczywiście nasz budżet może nie jest zbyt pokaźny, ale na fajny wyjazd w sam raz - trzeba tylko wiedzieć gdzie uderzyć ;) Często wybieraliśmy wycieczki w portalu Turystyka Studencka/Travel Student. Ceny są niskie. Pamiętam, że jeszcze moja siostra jeździła z nimi parę lat temu, więc już maja trochę doświadczenia. Rok i dwa lata temu wybierałam u nich oferty na ferie, a w tym roku mam zamiar spędzić z nimi sylwestra w Budapeszcie :)

Izabella  

Wysłany: 2014-11-05, 19:56   

O bardzo ciekawa propozycja. Na pewno takie wyjazdy sa zawsze troszkę tańsze i pozwalają studentom na takie wyjazdy, zwłaszcza ze ich kieszeń jednak jest czasami zbyt płytka :)
Korzystałas moze juz z takich propozycji wyjazdowych ?

jazza  

Wysłany: 2014-11-06, 11:38   

Tak, wiesz byłam z nimi na wyjazdach zimowych. Raz w Czechach, raz na zakończenie sezonu narciarskiego w Austrii. I oczywiście zapomniałam o naszych Tatrach. Byłam naprawdę zadowolona. Zawsze jeździliśmy grupką więc dodatkowo mieliśmy zniżki. Poza tym na takim wyjeździe zawsze nawiązywaliśmy mnóstwo nowych znajomości, bo organizują sporo wyjść integracyjnych. Nooo a później kilka razy umawialiśmy się nawet na wspólne wyjścia w Warszawie, bo np w czwartki w Hybrydach wejścia są za free z opaskami z Travel Student. Także jeśli się zastanawiasz, polecam :)

Izabella  

Wysłany: 2014-11-07, 21:02   

Wielkie dzieki za wytłumaczenie :) chyba wlaśnie sie też zastanowimy na poważnie, w sumie teraz to też juz taki ostatni dzwonej zeby coś sobie fajnego zarezerwować, bo tak naprawde potem albo już nie ma nic fajnego albo po prostu nie ma oferty.

kalimba  

Wysłany: 2014-12-14, 12:52   

Moim zdaniem fajnie jest odwiedzić jakieś Polskie miasta. Zawsze to jakaś odmiana a tam też jest ciekawie. Poznań , jest fajnym miastem na nocleg. Warto też zatrzymywać się w pokojach godzinnych lub hostelach. Słyszałam, ze tutaj http://kwaterymira.pl/ mają fajne i niedrogie pokoje.

ziomek12  

Wysłany: 2015-01-31, 14:17   

Ja bym się teraz wybrał do Centrum Nauki Kopernik do Warszawy, ale to dopiero jak schudnę. Taką mam umowę z koleżanką:)

Sinna 

Wysłany: 2017-05-07, 20:33   

Jeżeli o mnie chodzi, to moze nie będę oryginalna, ale Bieszczady to zawsze jest dobry kierunek ;) Zwłaszcza, że można tam bez problemu dorwać świetne noclegi (Bieszczady noclegi ) jest tanio i dobrze, do tego nigdzie tak dobrze się nie odpoczywa

Odpowiedz do tematu