• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

krzysztof1  

Wysłany: 2014-12-01, 16:25   Robert Biedroń został prezydentem miasta to porażka Polski.

Robert Biedroń człowiek który pobił policjanta, który walczył z prawem, który zachęcał dzieci i młodzież do życia w patologi, który nakłaniał do zakładania związków które nie dają potomstwa, zamiast stanąć przed sądem, to został on prezydentem miasta. To wielki skandal dla całego kraju który pokazuje, że lepiej łamać prawo, być gejem, narkomanem, albo złodziejem, aby dostać się do władzy. Nie udało się Palikotowi i Biedroniowi objąć władzy w Warszawie i Polsce, to poprzez miasta będą teraz demoralizowali kraj, dochodząc do władzy. Amerykańscy Żydowscy finansiści wybierają ludzi do władzy, którzy w Polsce będą robili z naszych kobiet i dziewczyn prostytutki, z naszych dzieci homoseksualistów, będą robili narkomanów, aby zrobić Polskę krajem patologicznym, krajem ułomnym, krajem niewolniczym, który jako kraj głupków, kraj zadłużony, będzie utrzymywał swoich baronów finansowych tego Świata. Polska może stać się krajem debilów, popierając patologie w Polsce, albo może się temu przeciwstawić, aby żyć zgodnie z naturą, w normalnych rodzinach składających się z kobiety i mężczyzny. A co wy o tym myślicie, bo to tylko od Polaków zależy, czy chcą oni żyć zgodnie z naturą w normalnych rodzinach, czy też chcą żyć w patologi jako kraj ułomny, podążając za ludźmi którzy prowadzą człowieka do jego zguby.

Ludmisia  

Wysłany: 2014-12-08, 09:32   

Patologii pisze się przez dwa "i". Reszty wynurzeń nie chce mi się nawet komentować. Ach ta patologia i wszechobecna demoralizacja! :wstyd: Koniec świata jest blisko! :spi:

Mortek  

Wysłany: 2014-12-08, 16:26   

Robert Biedroń pobił policjanta będąc skutym w zamkniętym radiowozie! Pamiętajmy o tym. Jest lepszy niż ninja z kreskówki. Chyba, że jest jednak inna opcja, że to on został pobity, a policja kryje kolegę.

A tak naprawdę, żyła ci skacze krzysiu, bo go nie lubisz, ale został wybrany w wyborach. W dodatku bez żadnego partyjnego zaplecza.

Ludmisia  

Wysłany: 2014-12-09, 13:06   

O! To, co mówi pan Mortek powyżej! :) Absurd goni absurd.

Ale w sumie nie mam żalu do Krzysztofa. Stanowi świetną rozrywkę na tym forum. Praktycznie każdy wątek to hit! :hyhy:

Mortek  

Wysłany: 2014-12-09, 15:56   

Ludmisia- ee, mam gdzieś nasze polskie opcje polityczne, ale jak już chcą przerzucać się błotem, to niech to robią na jakimś poziomie.

Ludmisia  

Wysłany: 2014-12-15, 12:29   

Mortek, ja też jestem daleka od bronienia polskich polityków. Zwłaszcza, że poziom dyskusji, w których uczestniczą nasi kochani parlamentarzyści, bywa po prostu smutny.

Zareagowałam na wpis Krzysztofa głównie dlatego, że po prostu nie znoszę propagandowej maniery, z którą pisze.

krzysztof1  

Wysłany: 2014-12-21, 16:05   

Mortek napisał/a:
Robert Biedroń pobił policjanta będąc skutym w zamkniętym radiowozie! Pamiętajmy o tym. Jest lepszy niż ninja z kreskówki. Chyba, że jest jednak inna opcja, że to on został pobity, a policja kryje kolegę.

A tak naprawdę, żyła ci skacze krzysiu, bo go nie lubisz, ale został wybrany w wyborach. W dodatku bez żadnego partyjnego zaplecza.

Nie napisałem tego tematu, aby obrażać pana Biedronia, tylko aby ostrzec społeczeństwo przed tym, że ten pan należy do potężnej organizacji na Świecie, która promuje i zachęca do legalizacji innego życia na Ziemi, innych rodzin niż te które stworzył Bóg i innych, niż te które są zgodne z naturą, czyli te, które dają potomstwo. My nie możemy na Ziemi dawać przyzwolenia na legalizację rodzin które nie dają potomstwa, nie możemy eksperymentować adoptując dzieci do rodzin innych, aby mogły one funkcjonować i zmieniać biologiczne życie człowieka na Ziemi.

Mortek  

Wysłany: 2014-12-29, 11:41   

Napisz, co to za tajemnicza organizacja do której należy. :)

szczeart  

Wysłany: 2014-12-29, 16:27   

W końcu to nie krasnoludki tylko duża część społeczności Słupska go wybrała. Taka jest zasada demokracji. Ale wiem, że u nas pokutuje coś na kształt frazy ze skeczu sprzed wielu lat:
"... przecież demokracja to najważniejsza rzecz, ja wiem bo od początku z nią walczyłem"

Odpowiedz do tematu