• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

krzysztof1  

Wysłany: 2014-06-29, 21:48   Sikorski Polacy to murzyńskość.

Sikorski powiedział, że Polacy to murzyńskość, że zaniżają oni swoją samoocenę, czyli że zaniżają oni swoją wartość. Jednak musimy pamiętać o tym, że to wraz z nadejściem do Polski demokracji, znaczna część społeczeństwa pracuje teraz za bardzo niskie wynagrodzenia, że ponad dwa miliony Polaków żyje w skromnych warunkach po utracie swojej pracy i po likwidacji ich zakładów pracy i że znaczna część dostaje jałmużnicze emerytury i inne świadczenia, które nie pozwalają ludziom teraz, aby mogli oni godnie żyć w demokracji w swoim kraju. Polacy znają oni dobrze swoją wartość, jednak przeżyli oni teraz w demokracji, tak jakby szok termiczny, przeżyli oni bowiem wcześniej różne epoki, takie jak wojnę światową i zabory i myślę teraz sobie, że nie spodziewali się oni teraz w demokracji tego, że od wewnątrz będzie ona przez rządzących ludzi Państwem, zmuszała i sprowadzała teraz ich tę znaczną część społeczeństwa, do życia w ubóstwie poprzez swoje działania. A co wy myślicie o słowach Sikorskiego, czy uważacie również, że Polacy zaniżają teraz swoją wartość godząc się teraz na takie warunki, które narzucają teraz w demokracji od początku społeczeństwu ci którzy rządzą naszym krajem, albo macie inne zdanie na ten temat.

Estgar  

Tytuł: Webmaster

Wysłany: 2014-07-04, 09:40   

Jego słowa jakoś mnie nie zabolały, bo jest w nich dużo szczerej prawdy.
W tej sprawie wkurzyło mnie to, że przy tej okazji wydano 1352 zł z pieniędzy podatników na kolację.
Niektórzy ludzie za te pieniądze utrzymują całą rodzinę przez miesiąc.

Odpowiedz do tematu