• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

unnamed101 

Wysłany: 2014-10-31, 19:03   Życie w XXI wieku.

SŁOWO: "TereFere" zastępuję "kurwę".

Ladies and Gentelman.
To co przeczytacie ponizej jest w 100% mojego autorstwa. Przeczytacie, badz nie.
Chcialbym odniesc sie do zycia w XXI wieku. Wiec od razu "bez pierdolenia" przechodze do rzeczy.
Jestem chlopakiem. Mam 20 lat. Najwazniejszym tematem tutaj jest Picie, Palenie, Cpanie. Powiedzcie mi, jak to TereFere mozliwe, ze mlodziez i smialo mozna powiedziec, ze dzieci tez tak pija, pala i cpaja? Czy Oni nie maja rodzicow, ktorzy powinni im mowic, ze to nic nie da? Czy Oni nie maja wlasnych rozumow? Osobiscie NIE MAM nikogo w znajomych z chlopakow, ktorzy by nie korzystali z tych "chujostw", jakim jest piwo, wodka, papierosy, dragi, itp. Beka jest tez dlatego, ze coraz wiecej dziewczyn robi to samo. Teraz juz nie ma, ze jestem dziewczyna mam poziom. Jest jeszcze gorzej, nawet dziewczyny pija, pala, cpaja wiecej niz chlopaki. Wiec czy to jest TereFere normalne? Tlumacza sie, "aa 1 piwo, ah tam 1 papieros, a sprobuje", ale to chyba wszystko jest slepe bo na tym sie nie konczy. Nie szkoda kasy? Zdrowia? Przeciez ten popierdolony rak skonczy nas wszystkich. Chodzilem do 3 szkol. W kazdej klasie namawiali mnie, zebym zapalil, wypil. Ale mam swoj rozum i za kazdym razem odmawialem! Do dzisiaj nawet nigdy w zyciu tego nie sprobowalem. Ale tu nie chodzi o mnie. Mozecie tez mowic, ze TereFere Was to, ze to Wasze zycie. Ale skumajcie to, ze gdy ktos Wam o tym mowi, to juz jest cos nie halo. Nawet nie wiecie jak bardzo chcialbym, zeby moi kumple sie ogarneli, zeby przestali pic, palic. Ja doslownie nie mam po co sie z nimi spotykac, bo ciagle tylko piwo i szlugi. Nie tylko u mnie tak jest. A TereFere wszedzie, w calej Polsce. Siedze w tym domu jak debil i nudze sie dzien w dzien. Podaje Wam tez realny przyklad z mojego zycia. MOJA BYLA dziewczyna. Swietna sprawa, poznalem Ja w galerii, gdy bylem pozwiedzac. Potem zostalismy para, i co sie okazalo po 2 tygodniach? Ze Ona bedzie sobie pic piwo. Jakos to wytrzymywalem, do czasu az na spotkaniu ze mna wypila piwo, jeszcze sie calowac chciala.. Pisalem Jej ze 100x. Nie pij, nie lubie tego, nie jest Ci to potrzebne. Wyszlo na to, ze po kilku dniach ze mna zerwala. Powod ? A no TereFere taki, ze sie czepiam o picie. Kolejna beka. Ja zakochany po uszy, a tu suprise. Minelo pol roku a ja wciaz o Niej mysle. Ale coz. Bylem ostatnio w miescie, potem wracajac zahaczylismy o klub. To co tam TereFere zobaczylem to jakas patologia. Wszedzie gownazeria z piwem w rece, fajkami i innymi kurestwami. Stojacymi na zewnatrz, wszedzie zalatwiaja swoje potrzeby i smieca gdzie popadnie. Gdzie tu poziom? To jak jest sie juz taka jebana TereFere, bez urazy. Przeciez ide do jakiejs knajpki z kumplami, siadamy elegancko z poziomem, pijemy piwo skoro tak. A nie TereFere jak terefere malpy bez rozumu gdzie popadnie, zwierzeta nie ludzie.

Odpowiedz do tematu