• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

złotystoch 

Wysłany: 2014-07-16, 20:52   

Nie bardzo wiem co znaczy stwierdzenie że nie "wyje jak avast". Mógłbyś dokładnie wytłumaczyć co to znaczy? Sporo miałem już antywirusów i jakoś żaden mi nie wył. ;) A wracając do tematu ostatnio kumpel polecił mi to http://www.nazwa.pl/cennik/cennik-fm-2014/ więc przekazuję dalej informacje (chodzi o FM Antivirus 2014 na jedno stanowisko) może Ci się akurat przyda. Ja póki co nie zmieniam, ale może kiedyś... Kto wie. A o Pandzie i innych stworzeniach w ogóle nie słyszałem. Moglibyście coś o nich napisać? Czy one są darmowe?

wpis 

Wysłany: 2014-07-25, 12:57   

Dobrym rozwiązaniem jest ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall - darmowy i dobrze działa tylko po wgraniu zmienia stronę główna przeglądarki na swoja - ale jedno kliknięcie i ma się z powrotem wcześniejsze ustawienia

Kociołek 

Wysłany: 2014-10-11, 17:56   

Możecie narzekać na Avasta i psy na nim wieszać, ale dla mnie jest jedynym. A te głosowe powiadomienia są już kultowe. Zobaczycie, że za parę - paręnaście lat będą tworzyć takie programy, które będą go przypominały! :rotfl:

Szympansik 

Wysłany: 2016-12-04, 11:05   

Fajnym rozwiązaniem jest także kupno oryginalnego, nowego antywirusa. Zobaczcie sobie G Data w sklepie klucz-system, wcale nie są takie drogie. A przynajmniej mamy pewność, że jest to sprawdzony i dobry jakościowo produkt.

santi 

Wysłany: 2016-12-15, 23:27   

miałam kiedyś avasta, bez rewelacji, niby był ale jakby go nie było bo potrafił przepuszczać i to nawet większy kaliber

marta112 

Wysłany: 2017-01-16, 16:45   

To jeszcze nic. Eset miał kiedyś jakiś problem między innymi z onetem czy allegro i wykrywał wirusy, których nie było.

santi 

Wysłany: 2017-01-20, 16:04   

często o różnych wpadkach antywirusowych można sobie na niebezpieczniku poczytać, ja jestem wierna g data i żadnych takich problemów nie mam

Sinna 

Wysłany: 2017-01-25, 19:14   

Ja z powodzeniem używam antywirusa g data. Uważam, że to jeden z lepszych programów. Kupowalam go sobie w sklepie klucz-system. Chcialam mieć po prostu oryginalny program. Pirackie wersje nie wchodzą u mnie w grę.

santi 

Wysłany: 2017-03-05, 17:59   

nie warto pirackich kupować, tym bardziej że sam antywirus dużo nie kosztuje, móżna sobie kupić w pakiecie i podzielić się z kimś kosztami, wolę wybrać płatny antywirus i mieć zawsze wsparcie pomocy technicznej w razie problemów, g data dobrze chroni i już nie raz udało mi się uniknąć problemów, ktoś mi przesłał link na fb, na szcżeśce antywirus to zablokował, potem dostałam wiadomosć od znajomego że to wirus który mu się zainstalowął i rozsyła spam i żey w to nie klikać

marta112 

Wysłany: 2017-03-14, 17:31   

Darmowe wersje po prostu są uboższe o różne funkcje, a antywirusy nie kosztują aż tak drogo, żeby piracić. Pakiet to fajne rozwiązanie. Zawsze możesz dać komuś w prezencie. Z FB nie korzystam, ale za miałabym większy problem, gdyby ktoś mi się na konto bankowe włamał, a mam internetowe i sporo przez sieć kupuję.

santi 

Wysłany: 2017-03-26, 21:07   

współczucia, mam nadzieję że kasy nie straciłaś?? Często kupuję na allegro i ali, korzystam z paypala, dobrrze że mam g datę, przynajmniej wiem, że takie logowanie jest w miarę bezpieczne.

marta112 

Wysłany: Wczoraj 18:35   

O, nie, nie. Kasy nie straciłam - wystarczyła gdata i zdrowy rozsądek, ale własnie dlatego nalezy się zabezpieczyć, jeżeli aktywnie korzystasz z internetu. I to wcale nie musisz chodzić po podejrzanych stronach.

Odpowiedz do tematu