• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Sinna 

Wysłany: 2017-10-27, 11:38   

W tym momencie chyba najlepszym jest G data. Przynajmniej ja używam go od lat i jestem zadowolona. A licencje na niego mozna np kupić w sklepie klucz system. To ich autoryzowany sklep.

kropcia 

Wysłany: 2017-10-30, 15:34   

W domu uzywam darmowego avasta i jestem zadowolona. w pracy miałam bite defendera i nie chciałam bym go znów...

santi 

Wysłany: 2017-11-09, 16:08   

też jestem za g datą, mam na wszystkich domowych sprzętach, także na telefonie i tablecie, bo wiadomo że dzieci to mają róże pomysły i wolę dmuchać na zimne. tym bardziej i że z niby bezpiecznego sklepu play mozna sobie naściągać zhakowanych programów. Zaglądam też na klikajbezpiecznie.pl, fajne porady jak nie zbłądzic w necie ;)

lazygirl 

Wysłany: 2019-06-22, 06:04   

Jeżeli szukasz dobrej jakości antywirusa to zerknij sobie tu https://www.kaspersky.pl/internet-security
to jeden z najlepszych programów antywirusowych jakie miałam.
Jeżeli szukasz czegoś naprawdę dobrego to bierz tylko tego pod uwagę. Ja byłam z niego bardzo zadowolona.

aniusia82 

Wysłany: 2019-07-02, 10:48   

Ja używam eseta i w sumie nigdy nie mogłam na niego narzekać.

popiel 

Wysłany: 2019-11-02, 17:21   

Kaspersky odradzam dla mnie podejrzany jest ten antywirus. Generalnie warto też dodatkowo sobie zabezpieczyć połączenia internetowe, ponieważ nigdy nie wiadomo, czy nie zostaniemy ofiarami hackerów nawet mając antywirus. Ja oprócz antywirusa mam VPN. Przeczytałem kiedyś na https://vpn.co.pl, że wirtualna sieć prywatna zabezpiecza nasze połączenia z internetem, szyfruje je odpowiednio i sprawia, że nasze dane są poufne. Warto o tym pomyśleć, bo to nie kosztuje dużo.

Odpowiedz do tematu