• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

aprias  

Wysłany: 2014-03-28, 11:07   Jak wejść na komputer nie znając hasła?

Jak mogę zalogować się na komputer dziecka bez jego wiedzy obchodząc hasło. Proszę polecić mi jakiś program, niekoniecznie darmowy. Z góry dziękuje za szybką pomoc!

BigKing 

Wysłany: 2014-03-28, 12:08   

Można się zalogować ale trzeba posiadać niezłą informatyczną wiedzę. Może skorzystaj z pomocy kogoś z serwisu komputerowego albo kogoś znajomego tak jak w moim przypadku bo sam nie dasz raczej rady..

kermitt  

Wysłany: 2014-03-31, 17:17   Re: Jak wejść na komputer nie znając hasła?

aprias napisał/a:
Jak mogę zalogować się na komputer dziecka bez jego wiedzy obchodząc hasło. Proszę polecić mi jakiś program, niekoniecznie darmowy. Z góry dziękuje za szybką pomoc!

Sprawdź Program Bez Hasła, chyba jeden z lepszych tego typu.
https://www.youtube.com/watch?v=E7FWgPL8BFE

aprias  

Wysłany: 2014-03-31, 19:50   Re: Jak wejść na komputer nie znając hasła?

kermitt napisał/a:
aprias napisał/a:

Sprawdź Program Bez Hasła, chyba jeden z lepszych tego typu.
https://www.youtube.com/watch?v=E7FWgPL8BFE

Taki banalny jak w tym filmiku, naprawdę? Na windows 8 też będzie działał?

kenusarf  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2014-03-31, 22:20   

Pogratulować zdrowych relacji z potomstwem.
aprias napisał/a:
Jaki banalny jak w tym filmiku, naprawdę? Na windows 8 też będzie działał?

Nie dość, że musisz zapłacić 190 zł to jeszcze musisz czekać, aż płytę Ci wyślą.

http://ophcrack.sourceforge.net/

Za darmo i możesz od razu ściągać.

kermitt  

Wysłany: 2014-04-01, 09:44   Re: Jak wejść na komputer nie znając hasła?

aprias napisał/a:
Taki banalny jak w tym filmiku, naprawdę? Na windows 8 też będzie działał?

Jesli chodzi o obsługe to tak, jest taki prosty. Ja używałem go na win7 aczkolwiek z tego co piszą to na 8 tez powinien działać bez problemu.

[ Dodano: 2014-04-01, 09:51 ]
Kenusarft może i Ophcrack jest darmowy ale u mnie się nie sprawdził. Poza tym rzucić nazwę program jest łatwo jak się go nie użytkowało.
Bez Hasła jest płatny ale sprawdzony i u mnie zadziałał. Nie wspominając o łatwości w obsłudze.

Zresztą zrobi jak chce, to już jego sprawa co wybierze.

Luiza  

Wysłany: 2014-04-01, 14:34   

Można spróbować wejść przez system awaryjny ponoć ?

kenusarf  

Wysłany: 2014-04-01, 19:09   

kermitt napisał/a:
Poza tym rzucić nazwę program jest łatwo jak się go nie użytkowało.

Jeszcze łatwiej jest rzucić nazwę programu, jak się jest opłaconym fałszerzem opinii.
kermitt napisał/a:
aczkolwiek z tego co piszą to na 8 tez powinien działać bez problemu.

Pierwszy komentarz ze strony do której sam podałeś linka szemrany marketingowcu.
Cytat:
windows 8 - po poprawnej zmianie kolejności bootowania, usunął hasło elegancko :) Ale po wybraniu opcji przywrócenia hasła - win wariuje. Komputer próbuje od razu automatycznie naprawić system (bezskutecznie) i koniec końców czeka Was przywracanie systemu... Drugi raz bym nie kupił i nie polecam.

kermitt  

Wysłany: 2014-04-03, 14:20   

Userze miesiąca weź się nie ośmieszaj :rotfl: . Jakbym uprawiał spam tą wątpię bym zostawił taki komentarz pod filmem, który tutaj wrzuciłem. W twoim przypadku chyba największy ból sprawia Ci to,że ja potrafiłem pomóc a ty niezbyt bo po prostu znasz się na wszystkim czyli na niczym.

Poza tym jesteś tak pomocny,że dajesz tylko link programu którego sam nie potrafiłbyś użytkować. Zresztą potrafisz czytać i widzisz, że nikogo nie zmuszam do niczego..

Na forum chojrak, który na wszystkim zna się najlepiej i może wszystkich obrażać.
Poza nim już zwykły szary człowiek, przykre..

kenusarf  

Wysłany: 2014-04-03, 21:30   

kermitt napisał/a:
Userze miesiąca weź się nie ośmieszaj . Jakbym uprawiał spam tą wątpię bym zostawił taki komentarz pod filmem, który tutaj wrzuciłem.

Wyjaśnienie jest proste: nie wiedziałeś, że tam jest ten komentarz, co zgadza się z tym co napisałeś w poprzednim poście:
Cytat:
aczkolwiek z tego co piszą to na 8 tez powinien działać bez problemu.

kermitt napisał/a:
W twoim przypadku chyba największy ból sprawia Ci to,że ja potrafiłem pomóc a ty niezbyt bo po prostu znasz się na wszystkim czyli na niczym.

Pomogłeś tak, że poleciłeś program za 190 zł, który nie działa na win 8, więc każdy rozumie czemu się teraz tak skręcam z zawiści.
kermitt napisał/a:
Na forum chojrak, który na wszystkim zna się najlepiej i może wszystkich obrażać.

Poza nim już zwykły szary człowiek, przykre..

Coś taki wrażliwy na punkcie swojej profesji? "Fałszerz opinii" i "szemrany marketingowiec" to po prostu opinia, a nie obraza.
Ostatnio zmieniony przez kenusarf 2014-04-03, 21:32, w całości zmieniany 1 raz  

es-cs_wuv  

Tytuł: niereformowalny

Wysłany: 2014-04-03, 23:10   
   Polecający: google

sprawa prosta , kładziesz na ziemi i wchodzisz na niego cały . Najlepiej z brudnymi glanami

jestem oazą spokoju na pustyni gniewu, pierdo.. qrw... zaje... wyluzowanym kwiatem lotosu na tafli jeziora

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2014-04-04, 12:00   

es jak zwykle musiał na koniec sucharem zapodać...

lopestor  

Wysłany: 2014-04-10, 15:26   

aż boję sie napisać po powyższej kłótni, ale ja używam do naprawy komputerów ERD COMMANDERa w tym również do resetowania czy zmiany haseł.

Flamelowy12 

Wysłany: 2014-12-29, 13:23   

http://thumbs.dreamstime....er-43045037.jpg
mam nadzieję że pomogłem :D

Odpowiedz do tematu