• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Kaszka 

Wysłany: 2015-08-21, 09:49   

wszystko jest kwestią tego jakiej jakości wydruku oczekujemy, mozna kupić lepsze i gorsze zamienniki, ale nie polecam kupować tych najtańszych można sie rozczarować.

mezon 

Wysłany: 2015-11-06, 06:33   

Myślę,że najlepiej w środowisku domowym sprawdzi się drukarka laserowa. Dlaczego? Bo jest tania . Szczególnie jeśli chodzi o drukowanie bo zamienniki tonerów można kupić w bardzo niskich cenach.
Koszt drukarki również nie jest duży.W sklepie rtv Euro agd można kupić dobry sprzęt już w cenie poniżej 300 zł ( jeszcze dorzucają do tego telefon...):
euro.com.pl/drukarki-i-urzadzenia-biurowe.bhtml - zobaczcie sobie.

Kaszka 

Wysłany: 2015-11-19, 15:28   

przy zakupie warto też sprawdzić czy w dobrej cnei dostaniemy zamienniki to bardzo istotne, bo koszty eksploatacji mogą sie albo zmniejszyć albo zwiększyć.

santi 

Wysłany: 2016-01-14, 12:06   

Zgadzam się, zawsze trzeba przed zakupem sprawdzić drukarkę też pod kątem zamienników, bo wciąż oryginały są dosyć drogie.

Kaszka 

Wysłany: 2016-03-01, 13:51   

a przy tych nowych drukarkach nie zawsze są dostępne zamienniki, ja korzystam z Activ Jetów i do mojej drukarki nie mam problemów z ich dostępnością.

Dixon  

Wysłany: 2016-04-05, 11:47   

a ja mam drukarkę zortrax m200 (biuro projektowe) i w niej wymienia się chyba jakieś filamenty, choć sam nie wiem co to znaczy i jak je rozpoznać. Czy ktoś orientuje się w cenie? Chciałbym wiedzieć na co być przygotowanym, co prawda drukarka przyciągnęła klientów, ale inwestować też trzeba.

Kaszka 

Wysłany: 2016-04-06, 12:02   

a masz w gólem do tej drukarki możliwość kupienia zamienników? bo zastanawiam się czy w ogóle dostaniesz, mozę zanim zdecydujesz się na zakup to sprawdź bo nie do wszystkich nowości zazwyczaj można dostać zamienniki. no chyba że wcale CI na tym nie zależy to już inna kwestia.

santi 

Wysłany: 2016-05-09, 11:22   

To chyba raczej mało popularny model, więksi producenci zaiennikó to raczej do tych popularniejszych robią brother, hp, canon, samsung, lexmark tu się szybciej zamienników można doczekać.

margo903 

Wysłany: 2016-12-28, 10:03   

Kemi napisał/a:
A powiedzcie mi jaka drukarka zrobi porządny wydruk 3d[/url]? Ponieważ właśnie takiej potrzebuję

Myślę, że o drukarki 3d najlepiej pytać bezpośrednio u dystrybutora. Tutaj http://www.cadxpert.com.pl/ zapytaj na przykład. Ta branża zmienia się tak szybko, że rzetelne informacje tylko tam znajdziesz. A sam pomysł zakupu drukarki 3d jest fajny.

kora0 

Wysłany: 2017-01-24, 14:10   

Bardzo fajną rzeczą jest drukarka do materiałów. Jeśli planujecie na przykład robić nadruki na koszulkach to polecam. A jeśli chodzi o serwis to naprawa drukarek do koszulek jest specjalizacją firmy Optima MD z Częstochowy. Więcej o nich poczytacie tutaj: http://www.optima-md.com/...s-drukarek.html.

Odpowiedz do tematu