• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Farba100 

Wysłany: 2014-12-11, 12:05   

Ja mam teraz laptop acer, ale jak dla mnie jest za mało wydajny jeśli chodzi o gry czy jakieś inne mocniejsze programy. Także szukam nowego komputera. Czytałam, ze dobre są modele z Maca. Byłam nawet ostatnio oglądać takie w salonie ispot, mają tam teraz fajna promocje dla studentów 6% rabatu. Tylko nie wiem jaki model byłby najlepszy?

popiel 

Wysłany: 2014-12-14, 16:58   

A ile zapłaciłaś za całość?

Kaszka 

Wysłany: 2014-12-23, 15:09   

zawsze szkoda mi w takich sytuacjach, że już nie jestem studentem, szkoda, że tylko ich takie obniżki obejmują, bo sama zanoszę się z zamiarem zakupu Maca. Farba100 i co udało Ci się wybrać jakiś model, wiem że w iSpotach pracują bardzo mili Panowie którzy chętnie doradzają, jak by la ostatnio to na takich trafiłam. A propos może masz jakieś informacje czy oprócz zniżek dal studentów mają też jakieś inne promocje?

Farba100 

Wysłany: 2014-12-24, 11:00   

popiel zdecydowałam sie Macbooka Air i po zniżce zapłaciłam 3570 zł, jakieś 250 zł mniej. Ze sprzętu jestem zadowolona, sprawdza sie znakomicie.
Kaszka mieli chyba też rabaty dla nauczycieli 8%, najlepiej się przejść i zapytać

Kaszka 

Wysłany: 2014-12-30, 20:17   

nauczycielem tez nie jestem, ale wiem że maja raty 0% zawsze to coś, ale dla wszystkich którzy są nauczycielami albo studentami rzeczywiście bardzo się opłaca kupić sprzęt w iSpocie, bo nigdzie indziej nie znajdziemy go w takiej przystępnej cenie.

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2015-09-16, 00:08   

Piszę tu tylko dlatego, że chcę się pochwalić moim nowym narzeczonym. Jest czarny i jest potworem, na którym wszystko będzie hulać przez najbliższych kilka lat. Obecnie tworzymy bardzo udany związek, w zasadzie trójkącik, bo dołączył do nas wiedźmin ;D

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2015-09-16, 00:15   

Sol, nieładnie się tak chwalić zakupami za unijne piniądze wyżebrane że niby do pracy! nieładnie!

ja mam komputer drewniany. oby udało się go wymienić w ciągu najbliższego półrocza. :zakrecony:

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2015-09-16, 01:17   
   Polecający: Paulinaaa

Ja mam laptop Dell, który ma chyba ze 3 lata, do filmów i neta wystarcza.

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2015-09-16, 18:00   

ten sam dell, na którym napisałem, eee, kurde, nie wiem, jaki percentage swoich pościków na forumku, ale dosyć pokaźny i znaczny no i na pewno licencjat na sto pro!

w fabryce mam jakiegoś szybkiego dziadoka, ale zdaje się aby do klepania w klawiaturę, bo na fejsiunia, tuby i imgury mamy tam embargo

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2015-09-16, 19:16   

embargo na fejsbuki w pracy biurowej to najgorsze co można ludziom zrobić! nie popieram! jestem za akceptacją fejsbuka w miejscu pracy!

mój Asus już ledwo dycha, a ma niecałe 4 lata jakoś. 10 fpsów w WoWie [*]

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2015-09-16, 19:30   

pracownicy biurowi w walce o godność i wolność łączmy sie!!

podobno kiedyś był, i gg też, więc musiało to być albo dawno temu, albo nieprawda, nie wiem, byłem wtedy jeszcze bardzo mały, a tak, sprzyja to peregrynacjom i stałym przebywaniem poza zasięgiem telefonu na biurku, tak ludzie pracujo, o

aa, jest jakiś HP jest gdzieś jeszcze, nie wiem, jaki jego numer boczny, zaletą jego jest to, że szybko się załącza, w porównaniu z dellvisem, ale klawiatura lipna, rozkład ichniej plus nadruki na niej z umlautami, nie wiem, szwedzka jakaś abo i germańska?

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2015-09-25, 00:24   

Pytanie: Jaki macie komputer?

Odpowiedź: Chuiowy.

A tak na serio to kocham go i szanuję, bo wiele przeszedł i wiele przez niego danych się przewinęło, ale staruszek już z go i emerytura przydałaby się mu też.

oldboy  

Wysłany: 2016-01-13, 08:26   

Jakiś czas temu zamawiałem sobie nowy sprzęt tak wiec się tutaj pochwalę na co się zdecywoałem. Wybrałem ten model
http://www.euro.com.pl/la...d-gtx960m.bhtml

Jestem mega zadowolony. Ma:
i7
ge force gtx 860m
matową matrycę ips
oraz podświetlaną klawiaturę

Laptop prezentuje się super , każda gra na nim śmiga. Może cena nie była taka niska ale wziąłem w Euro na raty tak wiec obecnie sobie to spokojnie spłacam co miesiac.

Odpowiedz do tematu