• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

BeautySK 

Wysłany: 2011-06-27, 15:56   Laptop dla kobiety

Siemka :) Szukam laptopa , notebooka dla kobiety. Nie znam się na tym więc proszę was o pomoc:D Mam nadzieje,że ktoś z was mi doradzi. Po wakacjach chcę kupić sobie komputer tylko dla siebie. Chcę by był w miarę lekki ( nie jakieś super piórko , ale byle nie była to cegła), mobilny. Potrzebuję go głównie do pakietu Office, słuchania muzyki, oglądania filmów i korzystania z internetu. Zależy mi na tym by długo trzymał bez kabelków i by miał Wi- Fi , głośnik, USB i najlepiej czytnik kart pamięci. Nie potrzebny mi taki do gier i skomplikowanych operacji więc sądze, że nie musi byc to jakiś drogi sprzet. Do 1500 zł chcę przeznaczyć. Proooszę o pomoc:) :)

Kerosine  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Frausz

Wysłany: 2011-06-27, 19:03   

A musi być laptop czy może być netbook?

Wybuchy rysuję, że niby bukiety. Psycholożka daje się nabrać.

nisza  

Tytuł: kokocirumba

Wysłany: 2011-06-27, 20:37   

A czym sie roznia laptopy/notebooki w zaleznosci od plci uzytkownika? :szok:

Kerosine  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Frausz

Wysłany: 2011-06-27, 22:08   

Eee, dla kobiet robią specjalne wersje obudowy :) Róż (tudzież inne pastele), kwiatowe wzory, cool & stylish design i takie tam ;>

Wybuchy rysuję, że niby bukiety. Psycholożka daje się nabrać.

nisza  

Tytuł: kokocirumba

Wysłany: 2011-06-27, 22:22   

Ano tak, zapomnialam.. :wstyd:
Dobrze,ze nie sa okreslane jako "proste w obsludze".. Choc nie wiem, co bym wolala... komputer dla idioty czy kobiecy, wsciekle rozowy :D (aczkolwiek do rozu nic ni mom..).
ale ok, koniec OT, zeby nie bylo ;)

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2011-06-28, 00:26   

jeśli może być notebook, to polecam Asus Eee PC - lekki to on jest - półtora kilograma zaledwie - ma wifi i takie tam bajry. ino jest mały, 12 cali ekran to nie jest marzenie do oglądania filmów. nadrabia za to dobrym trzymaniem na baterii bez zasilania - do siedmiu godin nawet. no i cenowo też się raczej mieści, ostatnio widziałam gdzieś za 1599, ale pewnie i taniej znajdziesz jak się dobrze rozejrzysz.

jolitka 

Wysłany: 2011-06-30, 10:58   

Specjalna laptop dla kobiety? Może jakiś różowy ;)
Ja mam fajnego laptopa firmy packard bell, 17 cali z photoshop elements. Na pweno na nim nie mogę grać w najnowsze gry (ok, i tak gram raczej w Free Aqua Zoo), ale tego nawet nie chce ;) płaciłam chyba 1750 zl
Ostatnio zmieniony przez jolitka 2011-07-01, 16:15, w całości zmieniany 1 raz  

Cziczot  

Wysłany: 2011-07-04, 00:28   Re: Laptop dla kobiety

BeautySK napisał/a:
Siemka :) Chcę by był w miarę lekki ( nie jakieś super piórko , ale byle nie była to cegła), mobilny. Potrzebuję go głównie do pakietu Office, słuchania muzyki, oglądania filmów i korzystania z internetu. Zależy mi na tym by długo trzymał bez kabelków i by miał Wi- Fi , głośnik, USB i najlepiej czytnik kart pamięci. Nie potrzebny mi taki do gier i skomplikowanych operacji więc sądze, że nie musi byc to jakiś drogi sprzet. Do 1500 zł chcę przeznaczyć. Proooszę o pomoc:) :)

Powiem tak. Jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest zakup tabletu np. Acer w500 spełnia wszystkie twoje wymagania. Jest lekki (lżejszy od netbooka) ponieważ ma przenośny monitor (około 700 g) odłączany od klawiatury. Dzięki temu że ma w zestawie klawiaturkę nadaje się do pisania i surfowania w necie. bateria trzyma znacznie dłużej niż w laptopach a wifi jest w najwyższym standardzie. kosztuje niestety nieco więcej ale uwierz mi warto. sam posiadam ten model i nie uważam że przepłaciłem za niego.

woodson  

Wysłany: 2011-07-06, 14:31   

mam ten tablet i rzeczywiście do netu i rozrywki jest idealny i o wiele bardziej poręczny niż laptop/netbook, dodatkowo bateria trzyma bardzo długo a system android działa sprawnie

AmerykańskiTata 

Wysłany: 2011-07-08, 11:44   

W tym przedziale cenowym wydaje mi się że najlepszym rozwiązaniem będzie Notebook HP Compaq CQ62-215. Ma niezłą baterie i ekran z podświetlaniem led dzięki czemu bateria trzyma znacznie dłużej. Parametry w zupełności wystarczą do takiej pracy jak pisałaś wyżej.

danello  

Wysłany: 2011-07-08, 12:52   

Bardzo ładne i ciekawe notebooki ma HP, a dokładniej np ten model: HP 4530s B810/Linux 320/2G/DWRW/15,6 XX964EA

marasenha 

Wysłany: 2011-07-30, 13:25   

Jeśli nie masz dużych wymagań to taki HP powinien spełnić twoje oczekiwania w zupełności. Wydaje mi się, że nie ma różnicy czy laptop dla faceta, czy dal dzeiwczyny, po prostu raczej trzeba patrzeć na wymagania i paramtery

anabilis90 

Wysłany: 2011-08-02, 16:31   

Ja mam takiego samsunga http://www.promoceny.pl/d...1ec-15-6-56742/ Kupiłam go niedawno. Miałam praktycznie takie same wymagania jak ty, więc sądze, że dla ciebie też będzie odpowiedni :) ja swojego kupowałam z rodzicami w rtv euro agd, ale w innych sklepach też pewnie znajdziesz takiego :) aha, póki co bateria bez kabli trzyma 3- 4 godziny.

danello  

Wysłany: 2011-08-03, 14:45   

Ewentualnością może być ten model: Acer TravelMate TM5744Z-P612G32 LNX P6100/2/320/UMA/15.6'

effa  

Wysłany: 2011-10-12, 12:26   laptop

Dla kobiety powinien być laptiop niezwodny, na przykjład jakiś model Apple. Ja noszę się z zamiarem zakupu Aplla bo mają ciekawe promocje dla uczniów [ciach]. Jeszcze tylko nie zdecydowałam się na konkretny model:)

Odpowiedz do tematu