• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

marta112 

Wysłany: 2017-02-03, 13:34   

Santi, zanstaluj sobie również na komórce, bo tam równiez antywirus bywa przydatny i to nie tylko do zabezpieczenia się przed wirusami, czy odnalezienia telefonu, ale nawet do takich rzeczy jak filtrowanie połączeń.

santi 

Wysłany: 2017-02-24, 09:03   

dzięki tak właśnie zrobilam, jak się naczytalam ile teraz się pojawia wirusów na androida to stwierdzial że moje dane są cenniejsze niż te parę złotych wydanych na antywirusa, zdjęcia, kontakty i smsmy chcę żeby były bezpieczne bo jednak nie mam tendekcji do usuwnia ich z komórki, mam chyba wszystko od początku zakupu telefonu, a tak chociaż jest to zabezpieczone a telefon na tym nie cierpi

Sinna 

Wysłany: 2017-05-12, 13:07   

Bardzo dobrym antywirusem jest też G data. Jeśli nie znasz to koniecznie się nim zainteresuj. MOżesz go sobie kupić na przykład w sklepie kluczsystem.

santi 

Wysłany: 2017-05-27, 18:20   

potwierdzzam, ze G data to dobry antywirus, w firmie mamy wersję business, też bardzo dobrze się spisuje, nie lubię jak obsługa antywirusa jest skomplikowana, u gdaty to naprawdę fajnie i czytelnie wygląda, szybko włączam sobie skanowanie, w naszym zespole nawert osoby mniej zaawansowane w kompach sobie radzą bez problemu

kubam  

Wysłany: 2019-11-04, 17:14   

A tutaj https://bitdefender.pl/antivirus-free-for-android/ już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto. W dzisiejszych czasach dbanie o bezpieczeństwo naszych danych jest bardzo ważne. Trzeba bowiem zabezpieczyć każde urządzenie, aby nie zostały na nich zainstalowane niechciane programy, które nie tylko będą chroniły przed utratą danych, ale również śledzeniem nas w sieci.

Odpowiedz do tematu