• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

dj RKNZ 

Wysłany: 2008-08-01, 18:18   

kanarinho18 napisał/a:
polega na tym, ze ludzie zle ją oceniają.

A powinni dobrze, bo Vista jest nowa?

Jeżeli już nie pamiętasz co napisałeś to Ci przypomnę:
kanarinho18 napisał/a:
Podam przykład dlaczego ludzie mylą sie co do Visty, poczciwy XP jest juz stary, to jest tak jak z samochodami stary wycofujemy z produkcji, wprowadzamy na rynek nowszy zamiennik niby gorszy, ale ludzie i tak będą musieli prędzej czy pózniej go kupic. Tak samo było z Windowsem XP.

Hellblade  

Wysłany: 2008-08-01, 18:41   

Nie wiem o co się kłócicie. Ja właśnie wgrywam XPeka na nowego kompa (Q6600,GF9800GTX,8GB RAM, 1TB) bo mi vista nie jest potrzebna. Chociaż u mojego ojca jest Vista Ultimate i mi całkiem się podoba, lecz nie mogę zejść z XPeka bo się zanadto przyzwyczaiłem do niego. A tak ogółem to po co wgrywać 64bitowe systemy? Co to da?

Bishop  

Wysłany: 2008-08-01, 19:46   

Hellblade napisał/a:
A tak ogółem to po co wgrywać 64bitowe systemy? Co to da?

Ogolnie chodzi o Hardware. Te technologie procesorow ktore sa opracowywane obecnie nie beda mogly byc obslugiwane przez systemy 32 bitowe.

pawlo95  

Wysłany: 2008-08-01, 20:48   

Ja mam AMD Duron i XP Profesinal.

Duron -1,0Ghz
RAM - 384MB

I skonfigurowałem dla uzyskania najlepszej wydajności :)
I działa bez zarzutu ;)

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2008-08-03, 15:32   
   Polecający: Paulinaaa

Hellblade napisał/a:
Ja właśnie wgrywam XPeka na nowego kompa (Q6600,GF9800GTX,8GB RAM, 1TB)
xD, XP nie pociągnie tyle RAMu'.
Bishop napisał/a:
Hellblade napisał/a:
A tak ogółem to po co wgrywać 64bitowe systemy? Co to da?

Ogolnie chodzi o Hardware. Te technologie procesorow ktore sa opracowywane obecnie nie beda mogly byc obslugiwane przez systemy 32 bitowe.

zgadzam sie z Bishop, Technika idzie na przód nikt nie będzie czekał np. na dj'a czy innego zapalonego posiadacza XP bo mu sie podoba stara technologia. Rynek rządzi sie swoimi prawami, musi byc cos nowego, zeby ludzie to kupowali. Mi sie nowinki techniczne podobają i zawsze znajduje w nich pozytywne cechy.

dj RKNZ 

Wysłany: 2008-08-03, 16:13   

kanarinho18 napisał/a:
Technika idzie na przód nikt nie będzie czekał np. na dj'a czy innego zapalonego posiadacza XP bo mu sie podoba stara technologia. Rynek rządzi sie swoimi prawami, musi byc cos nowego, zeby ludzie to kupowali. Mi sie nowinki techniczne podobają i zawsze znajduje w nich pozytywne cechy.

Nie zmieniaj tematu tylko odpowiedz na czym polega błąd ludzi, którym się nie podoba Vista? A tak na marginesie Vista to niejedyny system, który te nowinki obsłuży.

http://www.microsoft.com/...a/08_06/13.mspx

Wsparcie dla XP będzie jeszcze do 2014 roku.
Ostatnio zmieniony przez dj RKNZ 2008-08-03, 16:16, w całości zmieniany 1 raz  

kanarinho  

Wysłany: 2008-08-03, 16:22   

"Microsoft poinformował oficjalnie klientów i partnerów o utrzymaniu wsparcia technicznego dla systemu Windows XP do kwietnia 2014 roku. Oznacza to, że użytkownicy Windows XP będą mogli korzystać z aktualizacji związanych z bezpieczeństwem systemu jeszcze przez blisko 6 lat."

Chodzi tylko o bezpieczenstwo! czytaj ze zrozumieniem. Czyli uaktualnianie firewall'a, nic specjalnego.
dj RKNZ napisał/a:
Nie zmieniaj tematu tylko odpowiedz na czym polega błąd ludzi, którym się nie podoba Vista?
Ludzie zbyt pochopnie ją oceniają biorąc pod uwage "wyskakujące komunitaty" które są dla nich "bardzo uciązliwe". dlatego zle oceniają Viste.

dj RKNZ 

Wysłany: 2008-08-03, 16:33   

kanarinho18 napisał/a:
Ludzie zbyt pochopnie ją oceniają biorąc pod uwage "wyskakujące komunitaty" które są dla nich "bardzo uciązliwe". dlatego zle oceniają Viste.

Czyli jak przewidziałem nie ma to nic wspólnego z tym Twoim głupim przykładem, ale Ty nie potrafisz się przyznać do tego, że ten przykład jest głupi.

kanarinho18 napisał/a:
Chodzi tylko o bezpieczenstwo! czytaj ze zrozumieniem. Czyli uaktualnianie firewall'a, nic specjalnego.

Bezpieczeństwo to podstawa. Do 2014 roku można spokojnie korzystać z XP.

kanarinho  

Wysłany: 2008-08-03, 16:50   

dj RKNZ napisał/a:
Czyli jak przewidziałem nie ma to nic wspólnego z tym Twoim głupim przykładem
zauwazyłem, ze tym, którzy cie nie lubią(szacunek dla nich) piszesz sprzeczne posty, to jest twój sposób na prowokowanie?

topic. Mój przykład jest bardzo trafiony i sam chyba sobie nie wierzysz zaprzeczając temu co napisałem.
dj RKNZ napisał/a:
Bezpieczeństwo to podstawa. Do 2014 roku można spokojnie korzystać z XP.
w systemie podstawą jest porządek i sprawnosc, bezpieczenstwo ci tego nie zagwarantuje, do aktualizacji powinni pakowac jeszcze pliki wsadowe, rejestry, które będą poprawiac prace systemu, który ma stawiac czoła najnowszym programom. O tym chyba nie pomyslałes?

dj RKNZ 

Wysłany: 2008-08-03, 16:57   

kanarinho18 napisał/a:
zauwazyłem, ze tym, którzy cie nie lubią(szacunek dla nich) piszesz sprzeczne posty, to jest twój sposób na prowokowanie?

To źle zauważyłeś. Ja się nie zgadzam z głupotami, które są wypisywane. Nie moja wina, że głupoty są pisane przez ludzi, którzy mnie nie lubią.
kanarinho18 napisał/a:
Mój przykład jest bardzo trafiony

Nie jest, co już wykazałem. I nie ma nic wspólnego z komunikatami, o których (zgodnie z moimi przewidywaniami) zacząłeś teraz pisać.
kanarinho18 napisał/a:
, które będą poprawiac prace systemu, który ma stawiac czoła najnowszym programom.

Masz świadomość, że to programy się pisze pod konkretny system, a nie na odwrót?

kanarinho  

Wysłany: 2008-08-03, 17:02   

dj RKNZ napisał/a:
Masz świadomość, że to programy się pisze pod konkretny system, a nie na odwrót?
masz swiadomosc, ze równa praca systemu moze pociągnąc dobry program graficzny, który za te 6 lat moze jeszcze byc puszczany na XP?
dj RKNZ napisał/a:
kanarinho18 napisał/a:
Mój przykład jest bardzo trafiony

Nie jest, co już wykazałem. I nie ma nic wspólnego z komunikatami, o których (zgodnie z moimi przewidywaniami) zacząłeś teraz pisać.

ty naprawde nie rozumiesz tego co pisze... Dlaczego inni uzytkownicy potrafią to zrozumiec, a ty nie?

dj RKNZ 

Wysłany: 2008-08-03, 17:11   

kanarinho18 napisał/a:
Dlaczego inni uzytkownicy potrafią to zrozumiec, a ty nie?

Znajdź kogoś kto wyjaśni ten Twój przykład:
kanarinho18 napisał/a:
Podam przykład dlaczego ludzie mylą sie co do Visty, poczciwy XP jest juz stary, to jest tak jak z samochodami stary wycofujemy z produkcji, wprowadzamy na rynek nowszy zamiennik niby gorszy, ale ludzie i tak będą musieli prędzej czy pózniej go kupic. Tak samo było z Windowsem XP.

kanarinho18 napisał/a:
masz swiadomosc, ze równa praca systemu moze pociągnąc dobry program graficzny, który za te 6 lat moze jeszcze byc puszczany na XP?

Powtarzam to program jest pisany z myślą o systemie. Nie jest tak, że najpierw się pisze program a potem się pisze system, który obsłuży ten program.

A za 6 lat to będzie już następny Windows. A jeszcze są linuksy. Zupełnie nie rozumiem czemu ktoś musiałby kupować Vistę(jak to niby wynika z Twojego przykładu).

kanarinho  

Wysłany: 2008-08-03, 17:24   

dj RKNZ napisał/a:
Zupełnie nie rozumiem czemu ktoś musiałby kupować Vistę(jak to niby wynika z Twojego przykładu).
nie napisałem, ze musi byc to koniecznie Vista! wymyslasz takie rezczy, ze głowa mała. Napisałem, ze i tak trzeba będzie zmienic xp na nowszy zamiennik(czy cos w tym stylu) ani słowa o Viscie, moze to byc Ubuntu, Mac OS, czy jeszcze cos innego.

dj RKNZ 

Wysłany: 2008-08-03, 17:28   

kanarinho18 napisał/a:
nie napisałem, ze musi byc to koniecznie Vista! wymyslasz takie rezczy, ze głowa mała.

Oto co napisałeś.
Cytat:

Pierwsze pogrubienie wskazuje, że przykład dotyczy Visty. Drugie pogrubienie to będę musieli go kupić.

Jeżeli to nie musi byś koniecznie Vista to znaczy, że przykład jest głupi i wcale nie pokazuje, że ludzie się mylą co do Visty.

kanarinho  

Wysłany: 2008-08-03, 17:38   

dj RKNZ napisał/a:
Pierwsze pogrubienie wskazuje, że przykład dotyczy Visty. Drugie pogrubienie to będę musieli go kupić.
nie jest napisane ze będą musieli koniecznie kupic Viste!! moze to byc inny system operacyjny zamiast Visty np. Ubuntu.
A w przykładzie podałem Viste bo sprawia ona jak narazie najwiecej problemów z nowych systemów operacyjnych.

Odpowiedz do tematu