• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2010-03-31, 20:18   odtwarzacze audio

BOLEC HIMSELF napisał/a:
no cześć!

defloruję ten wątek, bo zawsze chciałem mieć taki, a ponieważ jestem, jak się wydaje, pierwszy, pytam - jaki jest wasz najukochańszy, niezastąpiony odtwarzacz audio; dlaczego akurat ten, jakie cechy biorą górę nad zaletami innych playerów, co wam się najogólniej podoba. a może jest coś, co chcielibyście zmienić? jakieś bonusy, nowinki dodać? attack!

odtwarzacz audio, który został zainstalowany na wszystkich możliwych komputerach, przy których siedziałem dłużej niż kwadrans, a jest jednocześnie moim ukochanym, jest foooooobar. przebyłem z nim długą drogę; od wersji 0.7.7 (wydaje mi się, że nie jest ona dostępna np. na filehippo, ale niewykluczone, że gdzieś tam po necie jeszcze krąży) przez 0.8.3 (najdłużej używana, od mniej więcej początku 2005r. do połowy 2008r. z przerwami, ostatnia działająca pod win98) po 1.0; ileż to cyrków było, żeby znaleźć działający plugin pod foobarka na win98 (czasy, kiedy wtyczki były typowo stand-alone, radio na last.fm darmowe, a ichni program nie oferował instalacji wtyczek), ale jak znalazłem, to był ze mną nawet jak już przesiadłem się na xp i aplikacja last.fm przeszła masywny lifting. podejrzewam, że gdybym sukcesywnie uaktualniał foobara, bez powrotów do 0.8.3 (downgrade bez kompletnej reinstalki niemożebny), mój total time played oscylowałby pewnie w okolicach 6-8 miesięcy bezwzględnie, teraz jest to 6 tygodni. nie używam żadnych skórek, najbardziej lubię skin 'as is', podobny do v0.8.3 (a ten podstawowy layout jest od v0.9.x do własnego dostosowania) - podoba mi się jego prostota, korzenność, niewinność. ech

A WY???!!!!!

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2010-03-31, 20:27   

foobar 0.9.6.5

od zawsze i na zawsze. a przynajmniej od momentu, kiedy winamp mi się wysypał, zniszczył listę odtwarzania i mnie olał (czyli o jakichś 4-5 lat co najmniej). i tak już foobarek zostanie, bo prosty jest i ulubiony.

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2010-03-31, 20:29   

Winamp (obecnie 5.551)

Winamp mi służy od wersji z numerkiem 2, potem była 3 (nędzna strasznie), no i piąteczka, która zadowala mnie w pełni (prawie). Nic innego mi nie trzeba.

matra  

Tytuł: Buka zimna suka

Wysłany: 2010-03-31, 20:40   

Foobar. przeszłam na niego z Winampa, z którego korzystałam od samego początku. Foobar lepszy.

m. gallery

http://uniquesofa.pl/informacje/

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2010-03-31, 21:24   

Winamp 5.32

Jest ze mną odkąd pamiętam, upgrade robiony chyba tylko raz z wersji o oczko niższej. Ma wszystko, czego mogę chcieć, skin zawsze klasyczny, bo inne są szpetne. Foobara używałam na przechodnim, nie własnym kompie i mnie nie przekonał ;P

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

Nyara  

Wysłany: 2010-04-01, 09:36   

Jeszcze pamiętam jak słucham muzykę jak Media Playera, ale chyba bardziej fascynowały mnie wizualizację. Później bardzo długo winampa, kumpela namówiła mnie na foobar2000 nie za specjalnie była przekonana.
Teraz tylko foorbar nie niszczy jakości dźwięku jak tak to robił winamp.
druga warstwa - krew.
trzecia warstwa - kości.
czwarta warstwa - dusza.
a ślad twoich zębów jest najgłębiej.
najgłębiej.'

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2010-04-01, 16:14   
   Polecający: Paulinaaa

Winamp mnie denerwuje, bo zasysa dużo pamięci operacyjnej. Wole WMP, ponieważ ma 2 funkcje z których korzystam, czyli odtwarzanie muzyki i robienie list.

Judas11  

Wysłany: 2010-04-01, 16:51   
   Polecający: Google

obecnie i od zawsze używam creative media source organizer, dołączony by do mp3 i tak od parady go zainstalowałem, jak dla mnie jest idealny, prosty, bez zbędnych bajerów, odtwarza jak trzeba, listę również bardzo szybko się tworzy, ogólnie mi pasuje :)

immortal  

Tytuł: Metal and Rock

Wysłany: 2010-04-02, 12:18   

Kiedyś Media Player, ale teraz przerzuciłem się na Winap-a.

msg  

Wysłany: 2010-04-07, 21:52   

Cały czas sobie obiecuję że się przerzucę na foobara, bo lekki, ale tak to używam AIMP2. Winamp ciężki strasznie.

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2010-04-08, 07:15   

A jest może linuksowiec na forumie? Używający przesławnego Amaroka? Są już beta-wersje tego playera na windowsowskie os'y, ale jeszcze nie kosztowałem. Mimo długodystansowej wierności dla foobara chciałbym zobaczyć, jak to działa, jako żem słyszał sporo pozytywnych opinii, ale właśnie od pingwiniarzy. I? ;)

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

Spammerr  

Tytuł: Ogarnij się ; d

Wysłany: 2010-05-03, 19:08   

Według mnie najlepszy jest chyba Winamp.
-Łatwo dostępny.
-Prosty w obsłudze.
-Ładny design.
Używam go, bo już się przyzwyczaiłem ; d

spider911  

Wysłany: 2010-05-04, 12:06   

foobar 2000 można wszystko w nim zrobić
poza tym nie muli koma jak winamp i mało waży :cwaniak:

Odpowiedz do tematu