• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Colorblind
2008-07-06, 22:26
Autor Wiadomość

mariusz2233 

Wysłany: 2008-07-06, 22:25   Pomysł na strone WWW

Witajcie.
Chciałem sie was poradzić o czym mogę taka stronę zrobić.

A także jakie sa oczekiwania społeczeństwa w stosunku do internetu. Co chcieli i chcielibyście zobaczyć lub przeczytać w internecie.

Proszę o wasze propozycje. Wszystkie bedą mile widziane!

POZDRAWIAM!!!!!

Hellblade  

Wysłany: 2008-07-07, 10:24   

Chodzi ci o tematykę? Po prostu zrób o tym, czym się najbardziej interesujesz i czy mógłbyś zainteresować tym innych ludzi. Ja aktualnie próbuję rozkręcić stronkę o anime (free odcinki itp.). Jeśli znasz się na skryptach i wiesz jak rozreklamować forum to nawet jakbyś się nie starał to i tak ta strona przyniesie Twój mały sukces bo wszystko jest cacy - dopracowane.

dj RKNZ 

Wysłany: 2008-07-07, 11:19   

Ja poszukuję jakiejś dobrej strony o transporcie publicznym, jak jest zorganizowany w różnych miastach na świecie, różnego rodzaju usprawnienia w ruchu, zapobieganie korkom, powiązanie różnych środków komunikacji itd.

wodagazowana  

Wysłany: 2008-08-02, 20:07   

Popieram Hellblade. Najważniejsze zrobić stronę o tym co Cię najbardziej interesuje, bo o tym wiesz najwięcej i jesteś w stanie przekazać na takiej stronie różne ciekawostki, których można nie znaleźć gdzie indziej.

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2008-08-08, 21:58   
   Polecający: Paulinaaa

wodagazowana napisał/a:
Popieram Hellblade. Najważniejsze zrobić stronę o tym co Cię najbardziej interesuje
ale jak go interesuje rozmnazanie bezpłciowe mrówek? albo rozkminia zagadke dlaczego smimak jest obojnakiem? Ze stroną trzeba trafic np. teraz ludzie szukają róznego rodzaju rozrywek, zapewń im to, zrób strone o imprezach, klubach, zjazdach itp. i to wszystko oczywiscie ma byc ogólnopolskie. Wygląd strony jak najbardziej młodziezowy(w tle jakies fotki z najlepszych klubów w Polsce itp). Troche wyobrazni i znajdziesz sponsorów(reklamy na stronie), a kasa będzie płynęła.

hanka_zet 

Wysłany: 2008-08-11, 09:12   

czesc...
a moze jakas strona spolecznosciowa? czyli taka, gdzie zbierasz ludzi zainteresowanych konkretnym (lub mniej konkretnym:) tematem.. Rusz glowa i wymysl cos czego w sieci jeszcze nie było;)
Spedzam duzo czasu w internecie, głownie w pracy;P gdy nie ma nic do roboty (czyli prawie zawsze hihi;) i wiekszosc z tego, co czytam to fora, komentarze pod artykułami i dyskusje. Po prostu dla mnie internet to fanatstyczne miejsce na wypowiedz i kreacje samego siebie, gdzie ludzie osmielaja sie mowic o rzeczach, o ktorych nie mowia w realu

Hellblade  

Wysłany: 2008-08-11, 09:47   

kanarinho18 napisał/a:
wodagazowana napisał/a:
Popieram Hellblade. Najważniejsze zrobić stronę o tym co Cię najbardziej interesuje
ale jak go interesuje rozmnazanie bezpłciowe mrówek? albo rozkminia zagadke dlaczego smimak jest obojnakiem? Ze stroną trzeba trafic np. teraz ludzie szukają róznego rodzaju rozrywek, zapewń im to, zrób strone o imprezach, klubach, zjazdach itp. i to wszystko oczywiscie ma byc ogólnopolskie. Wygląd strony jak najbardziej młodziezowy(w tle jakies fotki z najlepszych klubów w Polsce itp). Troche wyobrazni i znajdziesz sponsorów(reklamy na stronie), a kasa będzie płynęła.

A jak o takich kategoriach stron internetowych w ogóle nie ma on pojęcia to co? Z wikipedii przepisze :P ?

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2008-08-12, 17:53   

Cytat:
A jak o takich kategoriach stron internetowych w ogóle nie ma on pojęcia to co? Z wikipedii przepisze
Chciał pomysłów i propozycji, więc je dostał. Nikt go nie zmusza, by koniecznie taką stronę robić.
Ja w internecie przesiaduję głównie na forach. Poza tym, na dosłownie paru portalach społecznościowych. Przydają mi się również stronki z naprawdę dobrymi słownikami j. angielskiego, czasem potrzebuję specjalistycznego słownictwa, które ciężko znaleźć w zwykłych słownikach.

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2008-08-12, 17:59   

Ja bym chciał przeczytać o budowie geologicznej Gór Świętokrzyskich. W sam raz jako uzupełnienie praktyk. Taki portalik z ładnymi przekrojami i profilami geologicznymi, typami skał i stopniami metamorfizmu byłby naprawdę miły dla duszy ^^

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2008-08-12, 17:59   
   Polecający: Paulinaaa

Hellblade napisał/a:
A jak o takich kategoriach stron internetowych w ogóle nie ma on pojęcia to co? Z wikipedii przepisze ?
ja podałem tylko taki przykład, a wiec czarny bracie nie rozumiem dlaczego mnie sponiewierałes :luka: Mam jeszcze jedną propozycje, mianowicie brakuje profesionalnych stron z muzyką wszelkiego rodzaju, zeby kazdy znalazł cos dla siebie.

dj RKNZ 

Wysłany: 2008-08-12, 18:31   

kanarinho18 napisał/a:
mianowicie brakuje profesionalnych stron z muzyką wszelkiego rodzaju

http://www.businesshacker...music-for-free/

Odpowiedz do tematu