• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

metaphorical  

Wysłany: 2009-02-23, 11:29   

Anka_DD napisał/a:
Jednak nie ściągam wtedy filmów, bo to zżera mi bardzo szybko 5GB limitu na transfer danych, po wykorzystaniu którego net jest strasznie wolny.
Czasami udaje mi się połączyć z siecią bezprzewodową bez zabezpieczeń i wtedy rozłączam połączenie z netem ze sticka i ściągam filmy bez limitu łącząc się z tą bezprzewodówką.
Osiołek i BitComet działają bez zastrzeżeń, a BearShare zaczął się z niewiadomych przyczyn rozłączać.

To limity ściągania jeszcze istnieją? Sądziłem, że za neostradą to nic nie rusza się wolniej. Czas zmienić operatora sieci ;-)

Co do ściągania to szczerze mogę polecić peb.pl jedyne najbezpieczniejsze miejsce do ściągania plików. To ile razy juz dostalem trojana, bluescreena od torrentow i ich klientow (bearsher, azerus, dc+) to nie zlicze. Natomiast w przypadku duetu Peb + RapidShare, sprawa wygląda spiewająca, no moze procz restartowania sieci w celu zmiany IP, ale jest mozliwosc wyslania smsa, a wtedy wszystko sciaga sie szybciej niz nie jeden film na torrencie. ;)

pozdrawiam

rubbish 

Wysłany: 2009-08-04, 12:20   

kris22231 napisał/a:
Polecam BearShare, sam używam i jestem zadowolony :D

Ja też miałam i niestety nie polecam. Podczas ściągania nie można było nic innego działać na kompie, tak zamulał.. Teraz mam Aresa. Trochę lepszy, ale bez rewelacji..
Ostatnio zmieniony przez rubbish 2009-08-04, 12:26, w całości zmieniany 1 raz  

Mav 

Wysłany: 2009-08-04, 20:53   

Kiedyś korzystałem z uTorrenta, był bardzo dobrym programem, ale nie obsługiwał plików z rapidshare.com, ale torrenty z innych stron tak, szybko pobierał. A teraz korzystam z programu CryptLoad, pobiera on pliki z serwisu rapidshare.com jest skuteczny, przy pobieraniu sprawdza czy nie ma wirusów.
Co do BearShara, policja siedzi na nim i sprawdza czy ktoś nie ściąga nielegalnie muzyki, dlatego nie lubię tego programu, osobiście nie chciałbym, aby policja zabrała mi komputer.

ladygaga 

Wysłany: 2009-08-10, 08:16   

O rany a ja muzę ściągam właśnie BearSharem :/ Dobrze, że na forum zawsze można się czegoś dowiedzieć :) mam nadzieję, że mnie policja nie wyczai, bo trochę tej muzy się nazbierało. Oprócz muzy, BearShare naściągał mi kupę wirusów, ale w sumie nie wiedziałam z czego najlepiej korzystać. Co do ściągania pozostałych plików (głównie ściągam jakieś amerykańskie seriale) to darkwarez.pl. Polecam, tylko jeden mały minusik - ograniczenie w postaci tego, że kolejny plik możesz ściągać po upływie 15 min od poprzedniego. zresztą tak chyba jest w większości przypadków jeśli jesteś "free user`em"

immortal  

Tytuł: Metal and Rock

Wysłany: 2010-02-22, 18:38   

Dobrym programem do ściągania filmów jest też BitComet. Dodaje do niego pobrany Torrent i bez problemu mi go ściąga.

marxxx 

Wysłany: 2010-03-03, 17:09   

Dajcie spokuj z programami p2p, o wiele szybciej i bez ryzyka ściąga się JDownloader_0.8.9 jest to program do pobierania takich serwisów jak rapishar, fotfile, megaupload itd
http://uploading.com/file...r_0.8.9_lin.zip

Nyara  

Wysłany: 2010-03-11, 14:38   

U siebie nie ściągam filmów, ze względu że mam do tego kiepski transfer;) Chyba, że jestem u znajomych u ich transfer lata po 300 nawet więcej i bez żadnych limitów więc spokojnie można coś ściągnąć. Przeważnie ściągam z stron, tylko nie z rapidshare ostatnio ciągle tam wyskakują błędy.
druga warstwa - krew.
trzecia warstwa - kości.
czwarta warstwa - dusza.
a ślad twoich zębów jest najgłębiej.
najgłębiej.'

asimov  

Wysłany: 2014-07-15, 23:30   

Ja ściągam wszystko z http://www/filefox.pl i unikam wszystkich problemów związanych z programami. Szkoda czasu, żeby się w to bawić. Wolę zapłacić grosze tylko za transfer niż ściągać jednocześnie z plikami wirusy, które potrafią ładnie zatruwać życie :D Lepiej bezpiecznie i z maksymalną prędkośćią :)

Odpowiedz do tematu