• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Ada2  

Wysłany: 2014-12-17, 14:21   Stracone dane

Chyba uszkodziłam dysk w komputerze i straciłam wszystkie dane jakie były na nim. Nie wiem jak mam je odzyskac Wiecie może co mam zrobic? gdzie sie zgłosic?

kalimba  

Wysłany: 2014-12-17, 16:59   

To nie zazdroszczę Ci sytuacji chyba pozostaje Ci nic innego jak tylko zgłosić sie do jakiegoś serwisu. Widziałam ze tutaj http://www.alldatarecovery.pl/kontakt-2/ można sie skontaktować z serwisem w Warszawie. Opiszesz im problem i oni odpiszą Ci co mogło sie stać

62miko 

Wysłany: 2014-12-28, 07:53   

Sytuacja rzeczywiście nie ciekawa ale na pewno da się coś zaradzić. Nie myślałaś o tym by iść do Centrum Odzyskiwania Danych ? Z tego co wiem w takim miejscu można bardzo szybko odzyskać dane z komputera. Ja mam uszkodzonego pendriva i też się chyba do nich wybiorę bo mam tam sporo ważnych informacji i nie chciałabym ich stracić.

lazygirl 

Wysłany: 2015-01-05, 16:16   

Skąd jesteś? Możesz tutaj http://www.laptoprepairce...opow-po-zalaniu jeżeli jesteś rzecz jasna z okolicy. Jeżeli nie to musisz szukać u siebie jakiejś firmy, która Ci odzyska dane. Wiem, że oni akurat i odzyskują dane i naprawiają komputery.

Odpowiedz do tematu