• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

krolik  

Wysłany: 2011-06-05, 20:17   

na wełne chce mieć.
każdego z osobna. a mam jakoś inaczej robić?
pocierać głowę jak bym się drapał?
Ostatnio zmieniony przez krolik 2011-06-05, 20:26, w całości zmieniany 1 raz  

al4n3k  

Wysłany: 2011-06-05, 21:31   
   Polecający: Opera :)

nie, każdego z osobna masz robić.
efektów od razu nie będzie, musisz być cierpliwy :)

neema.ntambo 

Wysłany: 2011-06-05, 22:04   

za miesiąc powinny już być miłe efekty. po dłuższym okresie jest zajebiście.

krolik  

Wysłany: 2011-06-06, 15:14   

neema.ntambo napisał/a:
za miesiąc powinny już być miłe efekty. po dłuższym okresie jest zajebiście.

a jak poznać że wełna zaczęła już 'właściwie' działać? ;>

neema.ntambo 

Wysłany: 2011-06-06, 15:52   

nie trudno zauważyć. będziesz miał prawdopodobnie grubsze zmechacone odrosty które po "dojrzeniu" zamienią sięw ładne zwarte dredy. cięzko mi to wytłumaczyć.

krolik  

Wysłany: 2011-06-06, 16:02   

a jak długo mam wełną pracować? ; > ile miesięcy? ; >

krolik  

Wysłany: 2011-06-06, 16:47   

Martina napisał/a:
całe zycie :oczami:

haha ;D spokoo :D

neema.ntambo 

Wysłany: 2011-06-06, 21:23   

dokladnie. po kilku latach same będą się dokręcać. no ale to gdzieś za jakieś 8 :P

krolik  

Wysłany: 2011-06-06, 22:02   

neema.ntambo napisał/a:
dokladnie. po kilku latach same będą się dokręcać. no ale to gdzieś za jakieś 8 :P

spokojnie :D
mam przez 8 lat codziennie każdego wełną dokręcać? :P
haha :D chill. mam czas ;)

a mogę co drugi dzień wełną, i co drugi palcami? ; >

neema.ntambo 

Wysłany: 2011-06-07, 19:44   

z początku to codziennie jak mi polecono i się sprawdza. a potem systematycznie. możesz łączyć palce z welną ;)

bela  

Wysłany: 2011-06-08, 10:06   

ja zacząłem dokręcać starą góralską skarpetą z grubej wełny, którą kiedyś z Zakopanego przywiozłem. O wiele szybciej osiągasz efekt zmechacenia niż robiąc to samymi palcami i całą głowę jesteś w stanie objechać w 1,5h nie spiesząc się. Wygląda to spoko bo dredy tak jakby rosły, nie są takie oklapnięte. Jedyny problem jaki mam to, że kilka dredów mi się rozdwaja albo nawet i roztraja :D od strony korzenia - nie wiem jak temu zaradzić i chociaż brakuje mi systematyczności w dokręcaniu między myciami to efekt jest znacznie lepszy niż szydła. Jak mówi bandito, zobacz na końcówkę szydła i pomyśl co ona ci robi w środku dreda jak raz po raz nią w niego napie..... :D Oprócz tego, że je plącze to dodatkowo również ucina

pzdr
bela

krolik  

Wysłany: 2011-06-11, 14:03   

zauważyłem że po każdym dokręceniu coraz to więcej włosów wychodzi.
zaraz po dokręceniu jakoś się 'trzymają' a następnego dnia z rana jest ich więcej niż przed dokręceniem ;x
źle dokręcam czy tak zawsze jest?

ganc2  

Tytuł: Ginący Gatunek

Wysłany: 2011-06-13, 00:15   

krolik napisał/a:
e po każdym dokręceniu coraz to więcej włosów wychodzi.
zaraz po dokręceniu jakoś się 'trzymają' a następnego dnia z rana jest ich więcej niż przed dokręceniem ;x
źle dokręcam czy tak

beda ci chudnac jak zle dokrecasz, korzen ma przeciez ograniczona liczbe wlosow, ale zawsze w krytycznej sytuacji mozesz polaczyc z innym albo rozciac, o ile sa porzadnie zbite ;)

neema.ntambo 

Wysłany: 2011-06-13, 10:06   

przy wełnie chudnąć? jak przetrze to tak. ale tak to nie ma opcji. chyba że wełna masakrycznie różni się od rąk a z tego co wiem to nie

krolik, kręc a nie piep...:P

na początku jest syf. nie unikniesz tego. uważaj by ich nie przetrzeć. myj dredsy co 5 dni. wysusz idź pobiegać by przetłuścić lekko i kręć dalej. efektów od razu nie będzie a te włosy nie giną. ja mam okropny burdel rano a gówno dredów mam. Pamiętaj że dred i tak powstanie. na pewno nie odpadną. i tutaj urok wełny. że wpływasz nią w jakimś stopniu na szybkość powstawania i grubość. chcesz mieć ładne patony to kręć codziennie, chcesz mieć naturalne nieówne i w pół roots dredy to kręć kiedy Ci się przypomni.jednak uważaj by włosy nie były utarte. zbijaj myciem mimo że masz wrażenie że pogorszylo sprawęi walcz.

krolik  

Wysłany: 2011-06-13, 15:51   

neema.ntambo napisał/a:
przy wełnie chudnąć? jak przetrze to tak. ale tak to nie ma opcji. chyba że wełna masakrycznie różni się od rąk a z tego co wiem to nie

krolik, kręc a nie piep...:P

na początku jest syf. nie unikniesz tego. uważaj by ich nie przetrzeć. myj dredsy co 5 dni. wysusz idź pobiegać by przetłuścić lekko i kręć dalej. efektów od razu nie będzie a te włosy nie giną. ja mam okropny burdel rano a gówno dredów mam. Pamiętaj że dred i tak powstanie. na pewno nie odpadną. i tutaj urok wełny. że wpływasz nią w jakimś stopniu na szybkość powstawania i grubość. chcesz mieć ładne patony to kręć codziennie, chcesz mieć naturalne nieówne i w pół roots dredy to kręć kiedy Ci się przypomni.jednak uważaj by włosy nie były utarte. zbijaj myciem mimo że masz wrażenie że pogorszylo sprawęi walcz.

codziennie siedze i trę wełną, a za przeproszeniem 'rozpiździel' codziennie inny, raz większy raz mniejszy, i już nie widać 'kwadracików' które były po zrobieniu dredów :P
a dredy myłem ponad 10 dni temu -,-

Odpowiedz do tematu