• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

SadSuicider  

Wysłany: 2006-10-07, 22:21   
   Polecający: dzieki sobie

hehe grzybki mniam :) ale nie te nozne ;)

Karrlajn  

Wysłany: 2006-10-08, 10:54   
   Polecający: yyy...

uuuu....ja na szczęście grzybicy jeszcze nie miałam i nie zamierzam mieć :hyhy: zresztą baseny są takie flee...ja wolę jeziorko i tylko czekam znowu na wakacje :)

marcelek  

Wysłany: 2006-10-08, 15:19   

Myslcie pozytywnie w moim miescie jest basen i jest jezioro w ktorym ujest jakas choroba
Ja tam bym wolal mniec jakies prdawki niz chorobe skory :chytry:

Karrlajn  

Wysłany: 2006-10-08, 17:57   
   Polecający: yyy...

co to są "prdawki"?tak mnie zaintrygowałeś :)

Cytrus  

Wysłany: 2007-03-04, 19:01   

ja jzu zawitalem na basenie i to nie caly miesiac po zrobieniu i generalnie mi sie nei rzwalily :D moze dlatego ze w tamtym okresie byly tak zaniedbane ze bardziej byc nie mogly :D

pi patel  

Wysłany: 2007-03-12, 07:06   

Jutro chyba bede "zakładac" dredy:). Powiedzcie mi prosze, czy jesli po wyjsciu z basenu,jeziora bede mogl normalnie suszyc wlosy syszarka? Na jednej ze stronek znalazlem porade zeby lepiej tego nie robic. Czy to prawda? Wiec w jaki sposob i ile to Wam czasu zajmuje- suszycie wlosy po umyciu/plywaniu. Tak dla informacji dodam, ze teraz- mam wlosy dlugosci okolo70 cm. Susze je naturalnie (bez pomocy suszarki) okolo 1.5 godziny. Znacznie ten czas moze sie przedluzyc? A pytam dlatego, ze po prostu kocham plywanie i boje sie, ze (omijajac problemy zwiazene ze znalezieniem czepka:)) wychodzac z basenu nie bede mogl "legalnie" wysuszyc suszareczka wloskow, bo zaraz potem bede musial operowac szydelkiem. :kwasny:

Cytrus  

Wysłany: 2007-03-12, 08:36   

Ja osobiscie suszyłem suszarka i nie widzialem roznicy ale od jakiegos czasu zaczytnam je suszyc naturalnie :d i to w moim przypadku trwa kolo2,5 -3 godziny :D a mam dreadsy kolo 19 cm:D

sem  

Wysłany: 2007-03-12, 18:55   

co do suszarek są różne teorie ja osobiście nie używam jej...
dredy naturalnie schną mi ok. 4h? coś koło tego
a szydełkiem machać będziesz musiał niezaleznie od tego czy użyjesz suszarki czy też nie :P przynajmniej na początku

Biskup  

Wysłany: 2007-03-14, 23:50   

Można się tutaj doszukać piękna chaosu, o basenie było, o czepkach, grzybach i suszarkach też! No więc kiedy miałem dredy chodziłem na basen i jakoś nie miałem po nim większych problemów. Jedyną nieprzyjemnością jest zapach, jeżeli woda jest chlorowana, ale jak zauważył kolega Ptaq coraz częściej odchodzi się od tej metody o z resztą mnie cieszy. Innymi słowy, nieważne czyście z miasta, czy ze wsi nie ma obawy można spokojnie łazić i moczyć swoje baty w basenowej wodzie. Tyle, że ludzie czasem burzą, że bez czepka. Nic coś za coś. Pokoj

sekkmet  

Wysłany: 2007-03-15, 16:13   

mozna i suszyc i chodzic na basen, wszystkie te mity przyjmujcie do siebie z dystansem. Kazda woda rozmiekcza dredy, jesli sa dobrze zbite nie ma obaw nawet dlugie moczenie. Nigdy nic moim dredom nie zrobila woda chlorowana, ani zadna inna (lacznie z kapielami blotnymi na woodstocku)

pi patel  

Wysłany: 2007-03-16, 01:07   

Nawet nie wiecie jak podniesliscie mnie na duchu:) Większą mam motywacje do ich zrobienia. Tak sie zastanawiam kiedy bede mogl umyc wloski po "zdredowaniu". Oby tego przetluszczenia wlsokow nie bylo widac bardzo, nie wspominajac juz o swedzeniu glowki:(.
Juz wypatruje kiedy woda w jeziorach zacznie sie robic dogodna do plywania- bede czesto plywac w olsztynskich jeziorkach na Kortowie:)
A dredki maja mi zrobic dwie kolezanki- drogo to- 150zl?- mam 70 cm prostych wlosow.

sem  

Wysłany: 2007-03-16, 15:58   

wiesz jeśli koleżanki to powinny zrobić za friko :P no ewentualnie sześciopak :rotfl:

bodzka  

Wysłany: 2007-05-02, 17:02   Dredy dredy..

Mi to zrobiła koleżanka za darmo:D A widać nie bedzie ze tłuste gorzej ze swedzeniem.... :kwasny: ale umyć za pierwszym razem mozesz po 3-4 tygodniach.. im pozniej tym lepiej..:D Mam problem:jak czesto szydelkujecie dredy? bo moje włosy to troche niesforne sa i wyłażą..a mam szamponik lets dred i w ogole..jaki kosmetyk kupic by nie trzeba bylo tak czesto szydelkowac całych dredów(tak ok co tydzien musze by bylo ladnie :zalamany: )

Anouk  

Tytuł: DREADMAKER

Wysłany: 2007-05-02, 19:24   

nie pomoze zaden kosmetyk i szampon do dredow to tez bajka. szydelko i tyle

[ Dodano: 2007-05-02, 19:25 ]
A dredki maja mi zrobic dwie kolezanki- drogo to- 150zl?- mam 70 cm prostych wlosow.

tanio bardzo. oby sie oplacalo i poszlo w jakosc.

hefalump  

Wysłany: 2007-05-03, 12:46   

mam takie dość głupie pytanie, niezwiązane z tematem bardzo, ale nowego też nie chcę zakładać. Przegrałam zakład i muszę się wybrać TRZY RAZY( :przestraszony: )do solarium :zdegustowany: Czy to nie zaszkodzi moim dredom??Czy w ogóle mnie tam wpuszczą z dredami :rotfl: Miał ktoś podobne doświadczenia??

Odpowiedz do tematu