• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Dreadman  

Wysłany: 2009-10-12, 16:48   

roznie ludziom schodzi.Ja mylem z plukaniem okolo godziny,a suszenie to inna bajka.Jak suszylem bez suszarki czyli tylko reczniki to nawet na drugi dzien wieczorem byly jeszcze wilgotne(po wieczornym myciu dzien wczesniej).Dokrecac mozez lub nie,ja wolalem jak byle troche rozwalone przy skorze ale przody zawsze sobie dziergalem nie na sile ale jednak zeby jakos wygladalo ludzko.Wszystko zalezy od ciebie.Pozdrawiam

Kitlitz1 

Wysłany: 2009-10-21, 18:57   

Witam. Ja mam podobny problem, a raczej jeszcze go nie mam. Trenuję boks 5 razy w tyg. i praktycznie codziennie sie ze mnie leje jak z wiadra. Miałem niegdyś dredy ale było to 7 lat temu, były grube i robione metodą wełny i tarcia. Jak to jest teraz? Mam w planach miec na całej głowie bardzo cienkie max 5mm średnicy. Są teraz jakieś specyfiki woski czy też inne metody plecienie żeby wyrzymywały takie warynki i codzienne mycie? Proszę o oświecenie

xdreadx  

Wysłany: 2009-10-21, 22:42   

dobrze zrobione, czesto dokrecone i jedziesz. w sumie byle w pierwszym miesiacu dokrecac a pozniej to juz mozesz myc i codziennie i dobrze zbite dready sie nie rozwala, wiem bo moj poczatkowo maltretowany dread, teraz dlugo nie ruszany [a myty praktycznie codzienne] trzyma sie swietnie. nie jest rozkudłacony i nie ma mowy by miał sie rozwalic ;] pozniej wiadomo co pare miesiecy nasady podkrecic ale to standard.

pozdrawiam :)

thefreshmaker 

Wysłany: 2009-12-15, 22:40   

słuchajcie, a dready w przypadku pływania ? ;>
teraz spędzam treningi na pływalni, bardzo często.
Zna ktoś to z autopcji może czy coś ? :)

Dreadman  

Wysłany: 2009-12-17, 16:11   

w zaleznosci jaka jest ich dlugosc i od ich sztywnosci ale powiem tyle...mysle ze to bedzie trudne chyba ze po 1.albo znajdziesz basen gdzie wpuszcza Cie bez czepka(mysle ze zwlaszcza w dreadach bedzie z tym problem),po 2.ewntualnie znajdziesz odpowiedni czepek zeby je schowac i zwiniesz je tak zeby osiagnac zamierzony cel:-)haha, po 3.w zimie albo spedzisz conajmniej 1 h na suszeniu badz zawiniesz je w cos zeby wyjsc na zewnatrz itp itd.Pozatym chyba nie ma problemow.Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Dreadman 2009-12-17, 17:45, w całości zmieniany 1 raz  

SensiGyal 

Wysłany: 2010-01-31, 21:41   

ja trenuję capoeirę od 5 lat, od dwóch mam dready . nie ukrywam cieżko jest, ale da się przyzwyczaić, a co do suszenia, nie polecam bo tylko podgrzewasz wodę w środku, co z tgo ze na zewnątrz są suche ;/ umyj np w sobotę czy niedzielę rano i chodź z nimi cały dzień żeby spokojnie sobie schły ; )

popiel 

Wysłany: 2019-12-22, 19:17   

Ciężko mi się wypowiedzieć, bo nie znam nikogo, kto uprawiałby jakikolwiek sport mając dredy. Ja trenuję boks i uważam, że dredy mogłyby przeszkadzać, chyba że byłyby już na tyle długie, że dałoby się je spiąć. A tak odnośnie boksu to natrafiłem na ciekawy ranking rękawic tutaj https://boxfit.pl/blog/ranking-rekawic-przyrzadowych-sprawdz-najlepsze-produkty-n6 . Mnie ten ranking się przydał, może ktoś jeszcze skorzysta.

Odpowiedz do tematu