• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

sem  

Wysłany: 2007-02-26, 18:34   

ewaka, chodzisz do gimnazjum? ponadgimnazjalnej szkoły? to jest ważne bo jeśli chodzisz do gimnazjum to najlepiej zaczekać aż się wyjdzie :P
bo tak na wakacje to uważam że nie ma to sensu

EwelQa  

Wysłany: 2007-02-26, 19:22   

hmm... nie wiedziałam, że dredy mogą być w szkole zakazane... :niepewny: Coprawda sama sie bałam pierwszej reakcji, ale jak sie okazało była bardzo pozytywna :hyhy: Wiesz co - żyjemy w wolnym kraju i wg mnie nie mogą ci zakazać fryzury..jeśli masz napisane w regulaminie, że jest zakaz noszenia dredów, to współczuje :zdziwko: Uważam,żejaksobie zrobisz dredy na wakacje, to zniszczysz tylko włosy... Ale Twoja decyzja. Pozdrawiam :]

odsyłam do tego temtu http://www.forumnasze.net...olach-vt813.htm
tutaj piszemy raczej o reakcjach nauczycieli : P /ana

ewaka  

Wysłany: 2007-02-26, 19:36   

chodze do 2 klasy lo..do katolickiej szkoly niestety :znudzony: w regulaminie nie pisze nic o zakazie dredow ale o czystej i zadbanej fryzurze..jednak dyro i cala reszta zakazuje dredow.. :/ wiec chcialam tylko na wakacje..ale mialam watpliwosci i postanowilam zapytac..

Piaskowy  

Wysłany: 2007-02-26, 19:51   
   Polecający: Jakoś tak wyszło ^^

Moze pogadaj z dyrektorem? Jesli jest w porzadku to reszta nauczycieli bedzie Ci mogla nagwizdac :p

Cytrus  

Wysłany: 2007-03-04, 14:02   

ja mialem babe ktora kazala mi sciac wlosy :( i niestety musialem sie poddac ale pozniej zaczalem zapuszczac i w pierwszje klasie gimnazjum zrobilem dreadsy :D niektorzy nauczyciele nic nie mowia..Ci bardziej na lzuie nauczyciele dotkna,cos powiedza milego ale nidgy nie zdazylo mi sie ze jakis nauczyciel mi nawrzucal za to ze je mam :D a jak ktos Ci nawrzuca to olej sprawe:):D

klawiatura 

Wysłany: 2007-05-18, 20:49   

heh. ja chodze do liceum na wysokim poziomie nauczania (tak mowia i tak jest w rankingach, ale kto tam wie)i ..... 1/3 szkoły ma dready. moze przesadzam ale bardzo duzo osob. a to krotkie z przodu a na tyle 3 dready a to cała glowa, a to jakies włosy wpadajace w fiolet , a to rudawo czerwone.... WIECEJ TAKICH SZKÓŁ!!!!!!! a jak beda sie was na reli czepiac czemu macie długie włosy to powiedzcie ze wasz ksiadz takie ma i ze Jezus takie miał. ..(i po sprawie)_ :luka:

kornik  

Wysłany: 2007-05-18, 22:35   

Moja szkoła tez ma powiedzmy "prestiż", ale żaden z nauczycieli nie miał nic przeciwko moim dredom :D Po prostu totalni luzacy. Czepiali się dziewczyn za zbyt długi tipsy a do dredów nikt nic nie miał :hyhy: W ogóle to lubię moją szkołę, bo chodzą do niej ludzie myślący a nie powielający schematy :D

Raelag  

Wysłany: 2007-05-20, 13:47   

Nie dziwcie, że nauczyciela się czepiają! Nie lubią czegoś takiego, a przede wszystkim szpanu! Ja bym powiedział, żebyście się tym nie przejmowali! ;)

bodzka  

Wysłany: 2007-05-23, 19:25   

Moja szkoła a właściwie moja dyrektorka uważa, że ma prestiz i klase..w regulaminie jest napisane ze nie mozna nosic dziwacznych fryzur.. w sumie nie wiem czy dredy sa dziwaczne ;) ale dyrektorka chyba tak...w sumie i tak nic mi nie moze zrobic. Jestem w ostatniej klasie gimnazjum i wielu moich znajomych chciało mieć dredy ele sie nie zdecydowali z jej powodu..jestem dzielna :hyhy: A nauczyciele to inna bajka, troche sie smiali, komentowali ze wyglądam jakby mnie do pradu podłaczyli, albo lamentowali, ze takie miałam ładne włosy*(teraz mi sie bardziej podobają). W sumie i tak najważniejsze ze moja wychowawczyni jest na luzie, bo to ona wstawia zachowanie i patzry na szkolny regulamin.. :cool:

Lucy Porrison 

Wysłany: 2007-06-22, 15:53   

A ja specjalnie, przed zdreadowaniem ZAPYTAŁAM mojej wychowawczyni, czy to przejdzie. Była tam akurat jeszcze jedna nauczycielka i od kiedy poinformowałam je o moich zamiarach codziennie było 'No kiedy te drady, no kiedy? Zrób je wreszcie!'. Podoba im się, nie słyszałam żadnej negatywnej opini od nauczyciela ;D
Jedynie babka u której śpiewam w MDKu z przerażeniem w oczach zapytała 'Co Ty masz na głowie?....', po czym stwierdziła, że jednak TO COŚ fajne ;D.
No i 'żeby ci się tam co nie zalęgło...'.

cemiks 

Wysłany: 2011-01-22, 11:08   

@odnawiam ;D

A u mnie nauczyciele nie zwracaja nawet uwagi ;D.
U mnie w szkole jest cos takiego jak punkty, ujemne i dodatnie
i od tego zalezy jakie ma sie zachowanie... wychowawca raz na semestr
stawia +5 za schludnosc, i ostatnio ` - z takiej racji ze wszyscy ubieraja sie schludnie, nie ma jakis bujnych fryzur to stawiam wszystkim +5 ` wszyscy taki look na mnie a ja w smiech ;D

krolik  

Wysłany: 2011-01-23, 12:35   

cemiks napisał/a:
@odnawiam ;D

A u mnie nauczyciele nie zwracaja nawet uwagi ;D.
U mnie w szkole jest cos takiego jak punkty, ujemne i dodatnie
i od tego zalezy jakie ma sie zachowanie... wychowawca raz na semestr
stawia +5 za schludnosc, i ostatnio ` - z takiej racji ze wszyscy ubieraja sie schludnie, nie ma jakis bujnych fryzur to stawiam wszystkim +5 ` wszyscy taki look na mnie a ja w smiech ;D

wolny kraj :p wolna wola ;D chodzisz tak jak Ci się podobaa :p

a nauczyciele powinni uczyć, a nie się kurde Twoją fryzurą zajmować :D

cemiks 

Wysłany: 2011-01-23, 13:37   

Dokladnie.

Ale wiesz zauwazylem ze teraz juz nie ma czegos takiego jak kiedys, jednak idziemy troche do przodu, mysle ze ludzie staja sie bardziej tolerancyjni, tak samo jak nauczyciele ;)

krolik  

Wysłany: 2011-01-23, 13:44   

po prostu zależy to od charakteru nauczyciela :)
jak ma zabawny, to możesz stać się nawet lubianym przez niego :p

Uluś  

Wysłany: 2011-01-23, 21:43   

Ja myślę, że nie zwraca się takiej uwagi na dredy, ponieważ stało się to poniekąd modne i coraz więcej osób robi sobie dredy, albo kilka doczepia :)

Odpowiedz do tematu