• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

dawajrowa  

Wysłany: 2011-01-24, 22:52   

cemiks napisał/a:
Dokladnie.

Ale wiesz zauwazylem ze teraz juz nie ma czegos takiego jak kiedys, jednak idziemy troche do przodu, mysle ze ludzie staja sie bardziej tolerancyjni, tak samo jak nauczyciele ;)

Zależy gdzie...
W miastach buractwo nadal jest w większości niedorozwinięte i tolerancja jeśli jest :hyhy: to na bardzo niskim poziomie , na wsiach już jest troszkę lepiej ale i tak Polska to jeden wielki syf :] chociaż nie powiem po Bednarkomani dużo ludzi troszkę zmieniło stosunek do dredów
Ostatnio zmieniony przez dawajrowa 2011-01-24, 22:54, w całości zmieniany 1 raz  

krolik  

Wysłany: 2011-01-25, 08:36   

dawajrowa napisał/a:
cemiks napisał/a:
Dokladnie.

Ale wiesz zauwazylem ze teraz juz nie ma czegos takiego jak kiedys, jednak idziemy troche do przodu, mysle ze ludzie staja sie bardziej tolerancyjni, tak samo jak nauczyciele ;)

Zależy gdzie...
W miastach buractwo nadal jest w większości niedorozwinięte i tolerancja jeśli jest :hyhy: to na bardzo niskim poziomie , na wsiach już jest troszkę lepiej ale i tak Polska to jeden wielki syf :] chociaż nie powiem po Bednarkomani dużo ludzi troszkę zmieniło stosunek do dredów

może i zmieniło stosunek do dredów, ale teraz większość przez niego stali się anty-Rasta a nie Rasta :P :hyhy:

mrsdlugopis  

Wysłany: 2011-09-02, 22:43   
   Polecający: wujek google

U mnie tylko pani z fizyki powiedziała "zwiąż tą palme" :D i nic wiecej xD

Vito Corleone 

Wysłany: 2011-09-05, 17:20   

Vice dyrektor w piątek:
,,Co do za szatańskie rogi Ci urosły?'' :D
Ale wyłacznie w formie żartu bo na szczescie to lajtowy facet ;)

lucjan1223  

Tytuł: Sir Wojtas

Wysłany: 2011-09-05, 23:14   

mnie tylko jak jeszcze do liceum chodziłem to od maty sorka straszyła ze od tego będę miał zajebiste zakola xD Na studiach spoko ale za to trza bylo chodzic na wyklady bo zara sie kojarzyli ze nie ma tego w dredach xD

howhigh 

Wysłany: 2011-09-06, 00:41   
   Polecający: google.pl

Przykład z autopsji.

Kiedy miałem pierwsze dready normalnie napadała mnie rada pedagogiczna, nauczyciele. Czułem się strasznie szykanowany i dyskriminowany, byłem jedynym dredem w szkole.
Straszyli mnie, że nie dopuszczą mnie do matury, do egzaminu zawodowego, ogólnie byłem prześladowany. Do dziś żałuję, że pod presją je ściąłem ( na szczęście miały może z 5-7 cm), ale dziś mam fajne długie batki, studiuję i nikt nie każe mi ścinać :D

Maciejus  

Wysłany: 2011-09-08, 08:24   

Nauczyciel ostatnio powiedzial do mnie "zrobimy zaklad? jak bedziesz mial u mnie 3 to zostawie Ci te dredy w spokoju" a przedmiot nie jest prosty

mrsdlugopis  

Wysłany: 2011-09-08, 19:45   
   Polecający: wujek google

a mnie dzis pani straszyła że przez dredy nie znajde sobie praktyki w swoim zawodzie ;/;D

gajuś  

Wysłany: 2011-11-01, 23:56   

Ja zrobilem dredy idac do ogolniaka i okazalo sie ze jest zakaz noszenia sfilcowanych wlosow w tej szkole ale walcze z dyrektorem do dnia dzis :D hehe :P

[ Dodano: 2011-11-02, 00:00 ]
popieram wypowiedz krolika, przez pieprzonego bednarka ludzie z dredami z tylu glowy sa wysmiewani. Sam nosze baty z tylu i laski mnie wolaja: Hej, Bednarek? . troche mnie to wkurza, bo nie lubie tego ziomka ..

pukumiko  

Wysłany: 2011-11-02, 18:41   

W tym roku szkolnym zaczęłam naukę w LO i na pierwszej lekcji matematyki pani powiedziała, że mam ładne dready. Wychowawczyni kilka dni temu rozmawiała ze mną na ich temat, jednakże rozmowa miała wydźwięk pozytywny, podziwia mnie, że z nimi wytrzymuję (podobnie jak koledzy w klasie). Od paru dni nie mam grzywki i dzisiaj pierwszy dzień bez niej w szkole, cała głowa w dreadach i też nikt nic nie mówi. Moim zdaniem jeśli ktoś nie ma dreadów z brudu (niestety to się zdarza ;x) to nauczyciele nie powinni się ich czepiać.

Co do Bednarka, fakt, irytujące. Dready planowałam jeszcze przed tą całą bednarkomanią, ale zrobiłam je kiedy TO już trwało. I martwiłam się nieco, że wezmą mnie za zainspirowaną nim fankę (nie muszę chyba tłumaczyć dlaczego)...
RIP dreads. U won't be missed. http://www.forumnasze.pl/...ghlight=#355172

gajuś  

Wysłany: 2011-11-02, 19:18   

Ja cale zycie marzyłem o dredach, ale starsi sie nie chcieli zgodzić,a jak juz jestem duży i postanowilem robic dredki z tylu, to akurat Bednarek sobie zaplanowal furrore robic .. Troche sie nie wstrzelilismy w okres hehe :) Padają jakies uwagi względem Ciebie odnośnie bednarkomani? pukumiko? :P

pukumiko  

Wysłany: 2011-11-02, 20:12   

Moja mam sama mi zaproponowała dready, tak to bym chyba na to nie wpadła tak szczerze mówiąc :rotfl: .

No fakt, z tym, że ja po prostu zbierałam fundusze, dlatego się to ciągnęło z pół roku xD. Ale dokładnie też już nie pamiętam jak to było (skleroza : D). Uwag żadnych nie słyszałam, ale kto wie co sobie pomyśleli ludzie, którzy znają mnie tylko z widzenia... Niby się nie przejmuję opinią innych, jeśli jest ona wyssana z palca, ale w tym wypadku to mnie nie tyle dotyka, co irytuje.
RIP dreads. U won't be missed. http://www.forumnasze.pl/...ghlight=#355172

DnSkPe  

Wysłany: 2011-11-02, 20:58   

mnie przez dredy uważają za ćpuna -.- jedna osoba drugiej coś nagadała i już pier***ą ;/

kondzio  

Wysłany: 2011-11-02, 21:14   

Tak to jest ze stereotypami :dobani: . Ja mam w szkole luz, czasem ktoś zapyta czy bym nie zapalił skręta.

gajuś  

Wysłany: 2011-11-03, 21:02   

Mnie tez uważaja za ćpunka ;/ Jakas ankieta ostatnio byla na forum szkoly, trzeba bylo hobby wpisac, wpisuje freeride/dh ,rower, a gosciu do mnie tak:rower? Ale z konopia w rece? Przypałowe sa troche dredy pod tym wzgedem :D

Odpowiedz do tematu