• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Maciejus  

Wysłany: 2011-11-04, 19:26   

gajuś napisał/a:
Mnie tez uważaja za ćpunka ;/ Jakas ankieta ostatnio byla na forum szkoly, trzeba bylo hobby wpisac, wpisuje freeride/dh ,rower, a gosciu do mnie tak:rower? Ale z konopia w rece? Przypałowe sa troche dredy pod tym wzgedem :D

Przypałowi to są ludzie co tak reagują. Ja raz dostałem w szkole "zobacz co się dzieje z człowiekiem jak za dużo słucha reggae". No ale bywa i tak...

DnSkPe  

Wysłany: 2011-11-04, 20:39   

hah dzisiaj w szkole miałem zabawną sytuacje :D ide sobie z kumplem metalem i słyszyłemy z daleka "brudasy", przechodzimy koło tych dresów i jeden do mnie "e! dredziarz! chcesz squna?" a ja powiedziałem nie dzieki wole sielane i poszliśmy ;D a na pocztku wydygaliśmy ;D

anza123 

Wysłany: 2011-11-28, 21:03   

Powiem tak ,dla mnie dredy to jest gówno jak można takie coś na gľowie zrobić,co myślicie że bedziecie raperami? Robisz to ponieważ wygladasz goezej niż gòwno i nie masz własnego pomysľu na dobrą fruzure.To wyglada jak nieumyte włosy,takie stare i niezadbane.Wiec nie polecam robic takiego swiństwa na głowie,nie lepiej zrobić irokeza? Niż takie gòwno.... :dobani:

DnSkPe  

Wysłany: 2011-11-28, 21:46   

anza123 napisał/a:
Powiem tak ,dla mnie dredy to jest gówno jak można takie coś na gľowie zrobić,co myślicie że bedziecie raperami? Robisz to ponieważ wygladasz goezej niż gòwno i nie masz własnego pomysľu na dobrą fruzure.To wyglada jak nieumyte włosy,takie stare i niezadbane.Wiec nie polecam robic takiego swiństwa na głowie,nie lepiej zrobić irokeza? Niż takie gòwno.... :dobani:

wolę nosić dredy nie faszerowane chemią... dredy to nie fryzura, to styl życia... jak dla mnie psikanie włosów lakierem czy nakładanie na nie tego żelu czy jakiejś gumy to jest dopiero obrzydliwe, posklejane wlosy itp... co ma rap do dredów? stawianie włosów na żel wydaje mi się równie śmieszne jak stawianie włosów na brodzie ;) czytając Twój post daje Ci max 12 lat.
Ostatnio zmieniony przez DnSkPe 2011-11-28, 21:48, w całości zmieniany 1 raz  

Levi  

Wysłany: 2011-11-28, 22:37   

Marna prowokacja [;

DnSkPe  

Wysłany: 2011-11-28, 22:46   

nie miałem na myśli prowokować... chciałem tylko użytkownika anza123 uświadomić że dredy są to natiralne włosy... ale ne zważyłem na to że niektóre osoby nie wiedzą że dredy nie tworzą się tylko przez brud, tylko poprzez jak najbardziej higieniczne sposoby typu wełna czy szydełko ;)

Levi  

Wysłany: 2011-11-28, 22:57   

Nie chodzi mi o Ciebie :D Tylko o tego typa

niedokoncazuo  

Wysłany: 2011-12-26, 18:48   

ja jestem w I klasie LO, planuję dredy na dniach (początek stycznia:D), nie boję się opinii nauczycieli, chociaż mam wrażenie, że wychowawczyni może się lekko czepiać (do kolczyków, których mam łącznie 11 się czepiała), ale mam nadzieję, że będzie dobrze:D
Ostatnio zmieniony przez niedokoncazuo 2011-12-26, 18:53, w całości zmieniany 1 raz  

filip1003 

Wysłany: 2012-10-23, 17:13   

Pani od matmy
Bądź cicho mam tu nożyczki to ci obetnę. Może rodzice się ucieszą będziesz w końcu mógł je umyć! To się wgl myje?

Po czym wywiązała się mała rozmowa, gdy pani zszokowana dowiedziała się, że to się myje xD
http://www.forumnasze.pl/...7512.htm#375622 - moje dredy

Dynk_a  

Wysłany: 2012-10-23, 17:35   

Ja wolałam się nie stresować zwłaszcza, że robiłam w klasie maturalnej i zwyczajnie porozmawiałam z wychowawczynią czy ktokolwiek ma prawo się doczepić, ale w statucie mowy o tym nie było więc :) Dodatkowo obiecała swoją pomoc gdyby któryś z nauczycieli robił problemy na szczęście nic takiego miejsca nie miało i wszyscy zareagowali bardzo pozytywnie.
Poza tekstami typu "takie miałaś piękne długie włosy, nie szkoda Ci było?" Cóż to tylko włosy myślę, że jednak większe wrażenie robić bd dredziochy do pasa a nie jakieś pióra.

Bless!

creYzoolka  

Wysłany: 2012-10-24, 21:08   

U mnie w szkole dwie osoby jak narazie mają dredy na całej głowie i kilka osób ma pojedyńcze i jakoś nikt sie nikogo nie czepia. :D

good.sensi  

Wysłany: 2012-11-06, 18:48   

w mojej szkole niby jest zakaz noszenia dreadów, który widnieje w regulaminie jako zakaz noszenia ozdób subkulturowych i mam za to obniżane zachowanie.
nauczyciele raczej już nic się nie odzywają, a katechetka mówiła, że bardzo jej się taka fryzura podoba i się śmiała, że też sobie zrobi :D

krzaK.K. 

Wysłany: 2012-11-29, 13:42   

Do mnie koleś od WOSu podszedł z zapytaniem "Czy to się myje?"... Jednak to było w formie żartu. Innym razem jakoś na początku, gdy jeszcze dreadsy sterczały, dyskretnie podczas lekcji podeszła do mnie babka od konwerów z j. niemieckiego z pytaniami "Jak to się robi, na cukier? miód?", "To się myje?", "Jak to się nazywa?" ... Kobieta dość młoda więc mnie to zszokowało :przestraszony: , mianowicie ostatnie pytanie i to nie było w formie żartu ... o.O Ja rozumiem nie znać szczegółów no ale ...

Kessa  

Wysłany: 2012-12-26, 21:49   

Ja myślę, że tu nie chodzi o jakieś regulaminy a bardziej o akceptację, tyle. :)

Ja zrobiłam dredy w listopadzie, gdy akurat przez cały miesiąc nie chodziłam do szkoły bo miałam praktyki. Wróciłam do budy 1 grudnia, w batach i ogólnie nawet oky. Raczej nikt nic nie miał po za niektórymi znajomymi: "Tyyyy a mogę dotknąć?", "Ejj, a jak Ty to myjesz?" .. Moja wychowawczyni pytała mnie jak ja to rozplącze .. taa... xD Ale powiedziała, że i tak jest git. ;) A jedna z nauczycielek ogólnie się zainteresowała wypytywała kto mi robił, jak się to robi, jak się myje, dba no i pochwaliła za odwagę. :hyhy:

Odpowiedz do tematu