• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Wengosh  

Wysłany: 2007-01-14, 23:55   Dziwne reakcje nauczycieli
   Polecający: google

Hej!
Chcę zrobić sobie dredy, ale gdy zacząłem zapuszczać włosy, to nauczyciele mieli pretensje. Potem im przeszło. Mieliście tak samo? Czy z dredami też im przejdzie?
Co na to babka od religii? Ja się boję szczególnie jej reakcji, pewnie stwierdzi, że jestem jakimś masonem i powie, że moja fryzura obraża kościół katolicki i wstawi mi naganne zachowanie. Mieliście takie dziwne reakcje nauczycieli?

Chodzi mi bardziej o takie, nie śmieszne jak "nogi pająka" czy coś tam, ale bardziej dziwne jak obniżenie oceny czy różne takie.

Karrlajn  

Wysłany: 2007-01-15, 00:20   
   Polecający: yyy...

wiesz,musisz się dowiedzieć jak z regulaminem szkoły i takimi tam...cóż,nauczyciel nauczycielem ale wiadomo,że nie ma prawa Cię obrażać.Jeśli Ci wystawią naganne-odwołaj się,to tak moim zdaniem.Jednak najważniejsze-żebyś przeczytał regulamin.

banana  

Wysłany: 2007-01-15, 00:48   

że tak powiem. krótko:
walić belfrów ;]

robię dredy. ;)
Poznań - Kościan - Leszno

bądź też dalej..

gg:4890245

uzal  

Wysłany: 2007-01-15, 13:03   

Ja też tak mam. Zacząłem zapuszczać włosy to nauczyciele też się krzywili. Teraz to już tak im nie przeszkadza, ale i tak woleli by jakbym się zgolił ;) , a jak się ostatnio pytałem czy można mieć dredy to powiedzieli żebym nie robił bo nie wolno :kwasny: a ja sprytny chłopiec :luka: przeczytałem regulamin szkoły i nic tam nie ma hehe. a nauczyciele nie powinni stawiać oceny za wygląd bo to jak się ubieramy/ wyglądamy nie oznacza że nie myślimy :P

Wengosh  

Wysłany: 2007-01-15, 13:05   

To ja też spojrzę w regulamin, o!
Dziś próbowałem, ale kolega mnie coś tam trącał, coś chciał to przestałem czytać.

byebus  

Wysłany: 2007-01-15, 13:06   

mój ksiądz jest spoko, nie ma nic do moich dredów... Nie miał tez nic do "PANKA" mojego zioma :) A reszta nauczycieli też spoko, większość nawet nie zwraca uwagi na moją głowę! Tylko wychowawczyni trochę się czepia...

A dziś na geografii rozmawialiśmy o zróżnicowanym stopniu wyżywienia na świecie... Ze względu na dredy, facet ciągle mnie pytał o Afrykę i wogóle... Całą lekcję nawijałem o Etiopii, wojnach w Afryce, suszach etc. :cool:

Elvis  

Wysłany: 2007-01-15, 17:21   

mi moj łysy nauczyciel od maty z liceum powiedzial
ze jak bede nosic dready to na starosc bede wygladac jak on :P

tyna  

Wysłany: 2007-01-15, 17:42   

heh, u mnie spoko, dzisiaj zrobiłam kolejnej kumpeli z klasy dredziorka a nasza wychowawczyni powiedziała ze jak cała kalsa sobie zrobi to ona też! xDD ogóleni u mnie nikt sie nie czepia, w regulaminie tez nic nie pisze więc spoko. ;] a nawet jakby o coś burzyli to w dupie ich mam! ;DD

Fantasmagoria  

Wysłany: 2007-01-15, 18:14   

moj dinozaur od matmy najchetniej by mnie nieklasyfikował..
Fiodor Dostojewski

Piaskowy  

Wysłany: 2007-01-15, 19:46   
   Polecający: Jakoś tak wyszło ^^

Heh moi nauczyciele okazali sie dosc ciekawi pod tym wzgledem :p

Dredy zrobilem sobie ze 2 tyg przed koncem szkoly.
Babka z fizyki jak mnie widziala pierwszego dnia ze wszystkimi stojacymi dredami stwierdzila tylko, ze mam ciekawa fryzure. Na nastepny dzien kiedy je polozylem na sile stwierdzila, ze lepiej jak mialem je rozpuszczone i stojace XD

Babka z francuskiego (moja wychowawczyni): Zauwazyla dredy i mowi o nowa wakacyjna fryzura ciekawe jak dlugo to bedziesz mial :p Ale bez zadnej zlosci czy ironi co mnie zdziwilo u niej ;p

I byl jeszcze gostek z histori najwiekszy idiota w szkole. Lekcje prowadzi tragicznie i sie nielubimy. Stwierdzil ze wyglaadam jak debil i cos tam (ale nie w mojej klasie tylko w jakiejs innej, ale potem to slyszalem...)

sem  

Wysłany: 2007-01-15, 21:39   Re: Dziwne reakcje nauczycieli

Wengosh napisał/a:
Chcę zrobić sobie dredy, ale gdy zacząłem zapuszczać włosy, to nauczyciele mieli pretensje. Potem im przeszło. Mieliście tak samo? Czy z dredami też im przejdzie?

No jeśli o zwyczajne długie włosy się rzucali no to możesz mieć problem :P ale ja bym się tym nie przejmował jakoś specjalnie ;)

Ja miałem problemy z wychowawczynią, chciała mi tam obniżać zachowanie itp, ale tak się złożyło, że się przepisałem :rotfl: dostałem nową i kurde jest taka z niej gościowa, że wierzyć mi się nie chce :D kiedy mowilismy o nowym sysytemie oceniania zachowania w szkole od razu zaznaczyla, że dredy bardzo się jej podobają i będzie bronić mnie "jak lew" :rotfl: te hasło mnie rozwaliło :D

Ludzie idźcie na żywioł, bo jeśli się czegoś nie odważycie zrobić będzie Was to nękać przez całe życie - a nóż by wyszło? ;)

Oreł  

Wysłany: 2007-01-28, 22:51   

ja mam w dupie nauczycieli ostatnio mnie też się wychowawczyni czepiała o długie włosy inna sprawa ze pół szkoły ma długie włosy :D :D:D nikt w szkole dredów nie ma będe pierwszym:D:D:D zobaczymy jaka będzie reakcja na pewno nie zetne:D:D:D

Wengosh  

Wysłany: 2007-01-28, 23:47   

Również będę pierwszym, chcę przyśpieszyć tok czekania, stwierdziłem, że marzec, ew. początki kwietnia to jest właśnie czas, by zrobić dredy.

MariJah  

Wysłany: 2007-01-29, 20:16   

Wengosh!! kto Cię uczy religii? Popławska czy Wydra? (czy jeszcze ktoś inny?) Popławska na pewno będzie miała wonty. co do Wydry-nie wiem. powiem Ci jednak tyle, iż w gimnazujm (a pewnie pójdziesz do 4 na Szmeltę, mam rację?) będą się czepiać i na pewno będziesz miał obniżone zachowanie.

sem  

Wysłany: 2007-01-29, 21:40   

Wengosh, a to do podstawówki chodzisz? :zdziwko: jeśli tak to lepiej poczekaj sobie ze zrobieniem dredow na połowę lub końcówkę gimnazjum żeby nie mieć "zbyt nieprzyjemnie"
jak się trochę zadmowisz wpasujesz się w szkolę nauczyciele Cię poznają od dobrej strony :P to żadnych problemów mieć nie powinieneś a jak tak na chama wparzysz to masz już na starcie przerąbane

Odpowiedz do tematu