• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

LoveForPeace 

Wysłany: 2014-01-25, 20:40   Kilka Pytań

Siemacie Smile

Mam zamiar zrobić dredy i chciałbym wiedzieć o nich trochę więcej zanim je zrobię.
A więc tak:

1.Czy dredy przez cały czas trzeba dokręcać przynajmniej tak po całości? Jeśli nie to po jakim czasie już nei będzie to konieczne?
2.Co ile mniej więcej dokręcacie swoje baciki?
3.Jak wygląda sprawa z nimi w lato(jeziora, słońce itd)
4.Jak wygląda sprawa z nimi w zimę(raz gdzieś przeczytałem, że komuś schły dłuższy czas jakieś kilka dni wydaje mi się to mało prawdopodobne ale nie znam się. czy jeśli to jednak prawda to czy to nie wpłynie na dredy? woda+mróz?)

kacperp  

Wysłany: 2014-02-01, 16:31   

1. Dokrecanie na dlugosci zalezy od stopnia zniszczenia bo jakims czasie dreda. Mozesz to olac naprawi sie i zbije"po swojemu" lub szydlowac-twoja wola.

2. Ja swoje baty dokrecam stosnukowo czesto jak na 3 letnie-raz na 3-5 miesiecy

3. Jezioro i słonce luz. Tylko po kompieli w jeziorze czy basenie wzkazane jest dobrze je przeplukac, żeby nie pachniały chlorem czy mułem. Na poczaktu od kompieli w jeziorze moga sie troche niszczyc(balagan na glowie albo czestrze dokrecenie), ale jak sie zbija to juz raczej nic im nie zagraza.

4. Zima... wiec tak jak wyjdziesz z mokrymi wlosami na mroz to bedzie ci zimno prawda? Tak samo jest z derdami. Zima schna troche dlużej (zalezy tez od temperatury w domu czy mieszkaniu) Przy moich dredach do pasa musze ulozyc sobie tak dzien zeby umyc je mniej wiecej do 19-20, bo schna mi tak do 12h zwykle

woofer  

Wysłany: 2014-02-07, 03:41   

nie mam dretów ja

Odpowiedz do tematu