• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Agucha  

Wysłany: 2012-12-08, 13:19   Riposty do dredziarzy!

Witam Serdecznie !
Spotkała mnie ostatnio bardzo niemiła sytuacja.
Stojąc na pasach musiałam wysłuchiwać komentarzy trzech chłopaków( i chyba dwóch dziewczyn) na temat tego jakie okropne i brudne są dredy że ludzie robią je sobie z lenistwa a kobiety w dredach to już w ogóle "zdesperowane" dno...
Kurcze chciałam się odwrócić i zwrócić im uwagę ale szczerze miałam dość dnia, spieszyłam się an busa a poza tym jeden z nich był naprawdę wyrośnięty!
Nie przejęłam się tym specjalnie nie licząc tego że nazwał kobiety w dredach zdesperowanym dnem...
Czy wy również spotkaliście się kiedyś z podobnymi sytuacjami.
No i z ciekawości co wy sądzicie o dziewczynach z dredami!

kenusarf  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2012-12-08, 18:59   

Kobiety w dredach nie rozumieją słowa "riposta".

Agucha  

Wysłany: 2012-12-08, 21:09   

Niestety znają...

Mr.Szaman  

Wysłany: 2012-12-09, 03:00   

Kobiety w dreadach - coś pięknego :)
A zdaniem przerośniętych imbecyli którzy nie zaznali nigdy śladu myśli nie ma się co przejmować. Trzeba olać taką paplanine i już :)

creYzoolka  

Wysłany: 2012-12-10, 19:27   

Ja sama chcę mieć dredy, mi sie to cholernie podoba :D Niestety, zdarzają się takie imbecyle, które nie znają pojęcia mózg, i nabijają i wyzywają każdego, kto ma jakiś swój styl :D

dreedziara  

Wysłany: 2012-12-12, 02:00   

Moim skromnym zdaniem nie ma co przejmować się takimi ludźmi :D Niestety (dla takich osób) na głupotę nie ma lekarstwa.
Podejrzewam, że nosisz dready dość krótko skoro tak bardzo przeżywasz zaistniałą sytuację, ale to na prawdę nie ma się czym przejmować i puścić to w niepamięć ;)
Z autopsji mogę Ci zagwarantować, że spotkasz się z takimi reakcjami, ale jest ich niewiele i wynikają najnormalniej w świecie z niewiedzy.

Maxiores  

Tytuł: Dredziarz ^^

Wysłany: 2012-12-13, 21:30   

Ludzie nie myślą po prostu, nie wiedzą, a się wypowiadają :D Miałem podobną sytuacje ale dredy nosze od początku lipca, ale ostatnio je przedluzylem i są dluuugie (35cm jakoś) Stałem przy sklepie chyba żabce i czekałem na znajomą, kiedy nagle ze sklepu wyszło 2 "dresików z gimnazjum" kozaczków, spojrzeli na mnie i zaczęli się śmiać, olałem.. Stali patrzyli i się smiali to spytalem ich z czego sie tak smieja to moze z nimi sie posmieje, odpowiedzieli, ze z niczego i sobie poszli. Dosyć dziwna sytuacja, ale nie ma sie co przejmowac takimi rzeczami ^^

creYzoolka  

Wysłany: 2012-12-15, 00:00   

Nie można sie tak przejmować tym co mówią inni, wielu ludzi sie patrzy na ludzi, szczególnie na dziewczyny z dredami jak na dziwadła... Trzeba sie po prostu do tego przyzwyczaić i to olewać :D

Tommy03  

Wysłany: 2012-12-18, 18:38   

Mysle ze taka koszulka jest swietnym rozwiazaniem

Odpowiedz do tematu