• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

sekkmet  

Wysłany: 2009-02-03, 22:11   

tym razem walentynkowy dred z końcówką serduszka http://img19.imageshack.u...esizeof1kc1.jpg :)

SensiGyal 

Wysłany: 2010-01-31, 22:05   

jaki rozjaśniacz proponujecie na rude dready/czerwone żeby były baaardzo jaśniutkie blond, prawie białe ? : >

Fenoloftaleina 

Tytuł: cukrowa ćpunka

Wysłany: 2013-09-13, 20:44   

Coby nie spamować, reanimuję temat. Kiedyś wpadłam na genialny pomysł pofarbowania dredków farbą o kolorze "średni brąz". Wyszły czarne, takie mega sztuczne i błyszczące. No ale co zrobiłam, to miałam, co jakiś czas farbowałam odrosty na mniej-więcej podobny kolor i jakoś się nosiło. Ale mam dość! I tutaj się rodzi moje pytanie: Czy któraś z nosicielek batów próbowała rozjaśniać farbowane włosy? Ze znajomości taktyk kosmetycznych jestem noga więc nawet nie wiem, czy można na farbowane włosy w ogóle nakładać rozjaśniacz, czy trzeba ściągać kolor (cokolwiek to znaczy)? Pomóżta. :(
Everytime it goes down
Everytime he comes down
Everytime we fall down
He dances all over me

kapiszon 

Wysłany: 2013-09-21, 17:12   

z rozjaśnianiem to różnie bywa, zależy czy ten brąz jest wciąż faktycznie taki ciemny, myślę, że dałoby radę je rozjaśnić jakimś blondem, ale to jest bardzo ryzykowny krok.. ogólnie chodzi o to, że taka jasna farba może się w różnych miejscach różnie "przyswoić" i w ten sposób mogą wyjść ciapki na dredach.. wtedy oczywiście byłaby konieczność pofarbowania kolejny raz na taki jasny (tylko, że musiałby być odstęp jakichś 2tyg, żeby nie pokruszyły się od tych zabiegów). Trzeba pamiętać, że dredy farbują się dłużej i trzeba bardzo uważać w nakładaniem farby (odpowiednia ilość farby na poszczególne dredy), no i oczywiście zacząć od góry.

Odpowiedz do tematu